Skocz do zawartości
bullet

grupowy tuning po Wrocław i dolnysląsk

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba nie jest ten.

a co ten auto seba taki kaszaniarz??

gdzie on urzeduje i co za cuda niemile robi??

 

No cóż,znam Sebastiana od kilku ładnych lat,najpierw był naprawdę niezłym mechanikiem samochodowym (warsztat przy ul.Toruńskiej)

teraz jest tu http://autoseba.pl/index.php

,a potem zachciało mu sie ,,chipowania'' :wmorde słyszałem od kumpli jak uwalił ecu,wlutowywał chińskie badziewia itd.itp uczy sie na klientach i tyle :(

Kiedys może ,,ogarnie temat'' ale na dzień dzisiejszy,lepiej omijajcie tą ,,kuźnie'' szerokim łukiem--znajomy,znajomym ale passat mi bliższy :D

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie jest ten.

a co ten auto seba taki kaszaniarz??

gdzie on urzeduje i co za cuda niemile robi??

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/23496-2.5TDIV6-Wroclaw-chip-u-autoseby-%28relacja%29?highlight=autoseby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mojego kolegi 400zł. ale to podobno drogo bo u kolegi Niemora za 150zł ale po cichaczu. Wiec zagadaj do niego szeptem to Ci zrobi :)

 

Widzę, że wciąż próbujesz "kroić" kolegów z forum, to się nazywa mieć tupet :zeco

 

A zapomniałeś wyjaśnić swoje rozbieżne cenniki :hyhy

Co dla mnie równa się zyskaniem zerowej wiarygodności jako niby forumowicz, że zwyczajnego braku "twarzy" nie wypomnę, bo zaliczasz się do pewnej kategorii ludzi (z 5 PLN zamiast źrenicy :lol), która takich wartości nie zauważa - warte to jedynie ubolewania...

Ja niczego takiego nie oferuję/oferowałem

(pokaż mi taką moją deklarację, a nie, jak wciąż przedstawiasz, swoje bajkowe halucynacje spowodowane traumą, że rzuciłem cień na Twój lewy biznesik)

tylko stwierdziłem fakt - znając rynek i czytając Twoje posty, że jesteś zwyczajnym (może jedynie bardziej bezczelnym) niewiarygodnym krętaczem.

 

BTW

 

Do listy swoich "kolegów" mnie nie dopisuj, bo to nie jest przywilej drobnych cwaniaczków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cisza. :)

nie mam jak Tobie udowodnic, że nic na tym nie zarabiam- Ty masz domysyl a ja wiem jak jest naprawde, niestety nie mam jak tego udowodnic.

skonczmy ta jałowa dyskusje.

Nie zarobilem ani grosza na nikim bo nikt sie nie zglosil i tego sie trzymajmy. i zupelnie powaznie prosze nie nazywaj mnie (nie bezposrednio) zachlannym, pozbawionym duszy itp. wiem ze sie zaraz bedziesz probowal wykrecic ale mowienie o kims kto ma 5zl zamiest zrenic, sam wiesz, ze nie jest dobre.

ja w poprzednim poscie wyraznie napisalem ze 400 zl to drogo.

 

jesli potrafisz zalatwic taniej to do it man.

peace , love

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NiemoR proszę cie przestań...pomijam temat...ale twoje teorie to już w ogóle masakra...nie każdy ma takie szczęście jak ty....super dostawcę za 150zł...eh...sami mądralińscy a zielonego pojęcia o temacie nie mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tiaa .....miałem niedawno przyjemność przegladnięcia takiego programu,

gdyby nie fabryczne limitery które stopują zapedy twórcy programu....było by bum podczas pierwszego pociągnięcia po obrotach,

na szczęście nie ma on o nich zielonego pojecia ....... i pasior jeszcze jeździ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi autoseba zrobił vectrę tak jak na wykresie za 450 zeta ze 3 lata temu...Zero skutków ubocznych.

[ATTACH=CONFIG]70147[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos robil cos w ADT tuning??

warto tam cie "zcipować"

za AWX wolaja 800zl a za BMR na siemensie 1000

common rail CBAA CBBB to koszt 1800zł

 

ceny podane przez telefon i bez tarbowania i grupowego organizowania.

ceny wygladaja zachecajaco a czy ktos moze powiedziec cos wiecej.

moze przy grupowce bylo by znacznie taniej. :)

Edytowane przez bullet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka cena orientacyjnie za AFN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam bladego pojecia- rozmawialme z nim przez telefon tylko i pytalem o te 3.

Ale mysle ze nie wiecej niz za AWX.

czy ktos mnie naprostuje- nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze AFNa sie latwo robi.

 

swoja droga to smiac mi sie chce z tych wszystkich elektornikow co mowia ze to drozej a to taniej bo to gorzej sie robi???

co sie gorzej robi- podlacza komputer i naciska guzik na nim???

ale ja niestety sie na tym nie znam wiec musze im zawierzyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

swoja droga to smiac mi sie chce z tych wszystkich elektornikow co mowia ze to drozej a to taniej bo to gorzej sie robi???

co sie gorzej robi- podlacza komputer i naciska guzik na nim???

 

w AFN-ie numer z guzikiem nie przejdzie ....trzeba jeszcze troche polutować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapi a powiedz co sadzisz o robieniu gotowca bez hamowania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności