Skocz do zawartości
romeo9999

witam jakie pliki odtwarza nawi RNS 510

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o teledyski ?na jaki format musze zmienic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o teledyski ?na jaki format musze zmienic ?

 

Wygląda na to, że CD audio, MP3, WMA, MPEG2.

 

 

"The RNS 510 supports the following video and audio formats: CD audio, MP3, WMA, MPEG2.

You can also find information on this website under the heading Overview/Details."

 

http://www.rns510.de/EN/html/faq.html#3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sciągam z Youtube i nagrywam jako film DVD i smigają fajnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jaką ustawić rozdzielczość gdy konwertuje film na DVD aby był na całym wyświetlaczu w RNS 510?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: jak nagram normalny film który jest w formacie AVI na płyte DVD bedzie to śmigac w rns 510?

I czy taki plik też można obejrzeć z karty SD? Czy tylko z płyty DVD?

Edytowane przez tomi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko DVD VIDEO!!! AVI pliku z plyty dvd Ci nie odtworzy, ale jak nagrasz go zgodnie ze standardem MPEG4 jako film DVD będzie działać.

programów do tego jest dużo. Wpisz sobie w google "avi to dvd".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko DVD VIDEO!!! AVI pliku z plyty dvd Ci nie odtworzy, ale jak nagrasz go zgodnie ze standardem MPEG4 jako film DVD będzie działać.

programów do tego jest dużo. Wpisz sobie w google "avi to dvd".

 

dzięki, coś ściągne i spróbuje:)

 

A czy istnieje możliwość, że np przekonwerteruje jakiś powiedzmy tam plik np. AVI na DVD i zgram sobie go na kartę SD? Jest taka opcja żeby z karty SD chodziły filmy? Czy tylko płyta DVD?

Edytowane przez tomi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko płyta DVD, karta SD tylko dla muzyki poi i celów do nawigacji. O tym było pisane niejednokrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko płyta DVD, karta SD tylko dla muzyki poi i celów do nawigacji. O tym było pisane niejednokrotnie.

 

Dzięki Dzięki :) już wiem wszystko... no szkoda, że z karty nie można, ale mówi się trudno, jeszcze widocznie nie ta technika w RNS 510, ale i tak już jest dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj robiłem próby z wypalaniem DVD, no i na próbę jedna wypaliłem, nagrałem na niej 4 filmy, najpierw pierwszy z listy zaczął śmigać (i o dziwo nie miałem problemu z oglądaniem podczas jazdy), potem już rns miał problemy z czytaniem płyty, pozostałych 3 filmów w oóle nie moglem odpalić poza tym jednym ale już też nie za każdym razem chciał odpalić. Nie wiem czy wina płyty (kupiłem EMTEC). Ale z dziwnych rzeczy jakie zauważyłem płyta po jakimś czasie spędzonym w RNSie i próbach odpalania filmów jakoś strasznie porysowana się zrobiła.... Czego to może być wina? Coś jest z moin RNS nie tak?? Proszę o odpowiedż bo mam 3 miesiące gwarancji rozruchowej od sprzedającego i chciałbym ewentualnie się zmieścić jak coś jest nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam rns510. Nagrałem mp3 na płycie cd i wywala błąd. Co to noże być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam rns510. Nagrałem mp3 na płycie cd i wywala błąd. Co to noże być.

tylko karta SD, nie czyta z płyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to z plyt muzyka tylko jako audio? i filmy dvd? natomiast mp3 tylko karta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko karta SD, nie czyta z płyt

 

Dziwna sprawa - u mnie czyta mp3 z płyt i jeszcze pozwala skopiować na dysk twardy, czego nie można zrobić z SD ani z USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwna sprawa - u mnie czyta mp3 z płyt i jeszcze pozwala skopiować na dysk twardy

dziwna, u mnie tak nie można

 

pozwala skopiować na dysk twardy, czego nie można zrobić z SD ani z USB.

a to mogę zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko karta SD, nie czyta z płyt

 

na pewno można skopiować z płyty pliki mp3 i karty sd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak prawdę mówiąc to z SD nie próbowałem kopiować :hmm , ale z USB na 100% się nie da u mnie (z tego dodatkowego co jest w schowku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mp3 i wma nagrane na płytę DVD odtwarza i kopiuje na dysk na pewno. Z płyty CD jeszcze nie próbowałem ale z ciekawości spalę jedną płytkę i sprawdzę. Z SD oczywiście też pozwala skopiować i odtwarzać, ale nie pozwala skasować. Mam RNS-a w wersji H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wszystklich RNS'ach kopiowanie na dysk jest mozliwe TYLKO z karty SD - i to tez tylko w jedna strone (SD->HDD, nie odwrotnie).

Nie skopiuje wam zadnego pliku z CD. Powienien za to odtwarzac mp3 z CD, jak i DVD ( jesli nagrana jest jako plyta z danymi).

 

Nie mozna tez odtworzyc plikow FLAC i APE (niestety).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
We wszystklich RNS'ach kopiowanie na dysk jest mozliwe TYLKO z karty SD

Nie gniewaj się kolego ale to jest bzdura. W wersji H na 100% można kopiować pliki z płyty DVD na HDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności