Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ukradli mi komplet oryginalnych kołpaków VW 15" ;/. Zastanawiam się nad zakupem "zamienników", takich, jak np tutaj http://moto.allegro.pl/kolpaki-vw-15-volkswagena-volkswagen131416-rozne-i1820697231.html (nr 1).

 

Czy miał ktoś z was do czynienia z takimi? Czy są podobne w rzeczywistości do oryginałów? Jak jest z ich jakością?

 

ps. Macie może zdjęcia jak te pozostałe kołpaki prezentują się na B5 ;)?

Edytowane przez focus-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, napewno nie masz zamiaru 5 sezonów jeździć na tym samym komplecie kołpaków :) więc się nie zastanawiaj i bierz takie zamienniki. Wyglądają po wyjęciu z kartona jak metalowe :) Sam stosuje na sezony zimowe do stalówek i sie nie ma czym przejmować ich jakością, która jest całkiem dobra. Jeśli nie przytrafią ci się przygody, przy których możesz je wyraźnie zarysować, to całkiem ładnie sie prezentują przez cały czas uzytkowania (czyt. ładnie maskują nudną czarną stalówkę ;))

 

p.s. ja wyciągając kołpak z kartona upuściłem go na podłoge i jeden uchwyt mi od razu pękł :P nic poza tym mi sie z nimi nie przytrafiło i nie miałem wyrzutów sumienia kupując następne po 2 sezonach zimowych :) polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ukradli mi komplet oryginalnych kołpaków VW 15" ;/. Zastanawiam się nad zakupem "zamienników", takich, jak np tutaj http://moto.allegro.pl/kolpaki-vw-15...820697231.html (nr 1).

 

Czy miał ktoś z was do czynienia z takimi? Czy są podobne w rzeczywistości do oryginałów? Jak jest z ich jakością?

 

ps. Macie może zdjęcia jak te pozostałe kołpaki prezentują się na B5 ?

Kolego, z wysyłką zapłacisz 83 zł i jednak oryginał to nie jest. Mogą popękać, zatrzaski poodpadać i co tam jeszcze możliwe.

Dołożysz parę złotych (albo i nie) i będziesz miał używki oryginalne, które są dosyć wytrzymałe.

Ja za 5 sztuk używek oryginalnych dałem 100 zł z wysyłką.

Edytowane przez Michal-LKR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołożysz parę złotych (albo i nie) i będziesz miał używki oryginalne, które są dosyć wytrzymałe
no na pewno ori są o wiele lepsze od zamienników ale jak by nie było to tylko kołpaki i jak by nie patrząc na to to można co sezon kupować nowe bo nigdy nie wiesz czy nie załatwisz kompletu w czasie zimy

 

a co do tych z aukcji to cena nie taka zła bo widywałem już w dużo większych cenach np bodajże do Matiza były raz za 30 zł za sztukę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczne jak te z podanej przez Ciebie aukcji i mogę zdecydowanie polecić. Przejeździłem już na nich dwa sezony zimowe i dalej wyglądają jak nowe. Nawet te naklejane emblematy VW są w idealnym stanie. Ogólnie kołpaki wyglądem są bardzo zbliżone do oryginalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam akurat do sprzedania zamienniki w idealnym stanie(jeździłem na nich 1,5 miesiąca bo zainwestowałem w alu na zimę). Dałem za nie 100zł odezwij się na priv to podeśle foto i cenę:) Jeśli jesteś zainteresowany to się dogadamy bo leżą mi w garażu i się kurzą:)

Edytowane przez 126tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić inne, bardziej charakterystyczne? Mi też tydzień temu kapsle pociągnęli :kwasny:

 

Wybrałem sobie coś takiego :D

 

Kołpaki VW --- klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybrałem sobie coś takiego

 

Kołpaki VW --- klik

Zaprezentuj jak to wygląda na aucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaprezentuj jak to wygląda na aucie :)

Najpierw niech przyślą, potem muszę je odpowiednio trwale pooznaczać z zewnątrz i dopiero nastąpi prezentacja :D Ale lepiej jest kupić coś takiego niz kolejne, podobne do oryginału, które za miesiąc znowu poniosą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie podobne do ori padną łupem złodzieja i to szybko- wiem bo tak właśnie miałem 2 razy aż się wkurzyłem i kupiłem używki felgi 15 na zimę i mam spokój:) Niestandardowy kołpak nie zostanie tak szybko skradziony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej kupić inne, bardziej charakterystyczne? Mi też tydzień temu kapsle pociągnęli

Wybrałem sobie coś takiego

Kołpaki VW --- klik

 

fajna sprawa :) sportowe zacięcie :P warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, z wysyłką zapłacisz 83 zł i jednak oryginał to nie jest. Mogą popękać, zatrzaski poodpadać i co tam jeszcze możliwe.

Dołożysz parę złotych (albo i nie) i będziesz miał używki oryginalne, które są dosyć wytrzymałe.

Ja za 5 sztuk używek oryginalnych dałem 100 zł z wysyłką.

Nie chcę używanych oryginałów przez to, że jest duża szansa, że kupię kołpaki, które jakiś #%@ ukradł wcześniej komuś innemu..

 

A nie lepiej kupić inne, bardziej charakterystyczne? Mi też tydzień temu kapsle pociągnęli

 

Wybrałem sobie coś takiego

 

Kołpaki VW --- klik

Koniecznie pokaż foty jak dotrą. Ciekawy jestem jak to wygląda na aucie ;).

 

Koledzy, a czy z tej aukcji http://allegro.pl/kolpaki-vw-nr22-nr4-15-cali-bora-polo-sharan-14-16-i1811586265.html numery 2, 7, 11, 12, 16,18 lub 21 ktoś z was posiada? Bo bez zobaczenia tego na aucie ciężko ocenić ;). Te 21 mi się najbardziej podobają ;).

Edytowane przez focus-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje kołpaki kompletowalem kolo swojej ulicy... Jest taka wysepka ktorej duzo kierowcow nie zauwaza. Uzbieralem tak dwa komplety ori kolpakow, jeden mi pociagneli drugi mam w aucie teraz. Do tego ostatnio znalazlem na zapasowke. Po przygodzie z ta wysepką wytrzymuja tylko ori.

Mam jeszcze od fordow i innych wynalazkow oraz J-teci.

Jak znajde jeszcze trzy to moge ci sprzedac. Teraz jest po sezonie wakacyjnym to mniej aut jezdzi takze trocheto potrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.mnie 2 razy ukradli oryginały.Kupiłem na giełdzie samochodowej zamienniki o identycznym wzorze jak oryginały 15" do tego naklejki w środek i można by powiedzieć ,że "prawie" oryginały.Cieszyłem sie miesiąc-ukradli.Ja zapłaciłem za nie 50 razem z naklejkami.Polecam -jakość super.Te z allegro strasznie drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kradna kolpaki tak jakby to byl niewiadomo jak cenny towar, mialem zamienniki z naklejka vw i jakies łepki niezauwazywszy paskow montazowych polamali mi jeden kolpak przy probie kradziezy, co ciekawe odlamane fragmenty pozostaly na sniegu, wiec skleilem i nadal mialem na felgach. Tych łepkow zlapala policja, mieli w garazu ze dwadziescia zestawow kolpakow na sprzedaz. Cala akcja dziala sie nie tak dawno w Swarzedzu. Ja w kolejnym sezonie juz nie zalozylem kolpakow. Kazdy z paskiem ma chyba taka "faze", ze chce cos do auta dolozyc, jakos upiekszyc, kombinowac. Moim zdaniem w Polsce z kolpakami trzeba sobie dac spokoj, szczegolnie z ori. Powiedzmy sobie szczerze, czarne metalowe felgi nie wygladaja zle, a przy tym nie ma stresu i straty, ze ci kolpaki zabrali. Takie sa moje wnioski, czytajac posty powyzej, za duzo osob juz wtopilo kase niepotrzebnie w kolpaki. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie XXI wiek,doba felg aluminiowych,a tu ktoś kapsle kradnie??!!Toż to niedorzeczne,jaka jest ich realna wartość??Załamałem się niemal jak dziś w Kauflandzie,gdy ktoś pytał o klocki hamulcowe do samochodu!!Trza mieć wyobraźnię...:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 4 nowe kołpaczki do passacika jak chcesz to podaj cena na pw i się dogadamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Michal-LKR Zobacz post

Kolego, z wysyłką zapłacisz 83 zł i jednak oryginał to nie jest. Mogą popękać, zatrzaski poodpadać i co tam jeszcze możliwe.

Dołożysz parę złotych (albo i nie) i będziesz miał używki oryginalne, które są dosyć wytrzymałe.

Ja za 5 sztuk używek oryginalnych dałem 100 zł z wysyłką.

Nie chcę używanych oryginałów przez to, że jest duża szansa, że kupię kołpaki, które jakiś #%@ ukradł wcześniej komuś innemu..

 

Cytat:

Napisał Danek75 Zobacz post

A nie lepiej kupić inne, bardziej charakterystyczne? Mi też tydzień temu kapsle pociągnęli

 

Wybrałem sobie coś takiego

 

Kołpaki VW --- klik

Koniecznie pokaż foty jak dotrą. Ciekawy jestem jak to wygląda na aucie .

 

Koledzy, a czy z tej aukcji http://allegro.pl/kolpaki-vw-nr22-nr...811586265.html numery 2, 7, 11, 12, 16,18 lub 21 ktoś z was posiada? Bo bez zobaczenia tego na aucie ciężko ocenić . Te 21 mi się najbardziej podobają

 

Wzór 16c + linki forumowe :)

picture.php?albumid=481&pictureid=4266

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się nudziło ;). Które wam podchodzą najbardziej ;)?

 

1.13224092.jpg

2.58101768.jpg

3.61345572.jpg

4.60439506.jpg

5.98124466.jpg

6.86589962.jpg

7.60686764.jpg

8.82099427.jpg

9.47827158.jpg

11. 54814299.jpg

12.

62640773.jpg

13.51932257.jpg

14.52437960.jpg

15.85900215.jpg

Edytowane przez focus-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę mi się nudziło . Które wam podchodzą najbardziej ?

Nr 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności