Skocz do zawartości
Sikor28

Awaria modułu komfortu - naprawiać czy kupić używkę?

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna awaria mojego samochodu, jak w temacie.

Moje pytanie do Was: moduł komfortu naprawiać czy kupić kolejny używany w Alle.. ?

Znalazłem człowieka w Legnicy co naprawia za 900 zł, trzeba mu wysłać moduł + rygiel. Poradźcie co zrobić. Jeśli naprawiać to może ktoś zna fachowca z Warszawy ? Jeśli kupić używkę to jak immo zakodować ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejna awaria mojego samochodu, jak w temacie.

Moje pytanie do Was: moduł komfortu naprawiać czy kupić kolejny używany w Alle.. ?

Znalazłem człowieka w Legnicy co naprawia za 900 zł, trzeba mu wysłać moduł + rygiel. Poradźcie co zrobić. Jeśli naprawiać to może ktoś zna fachowca z Warszawy ? Jeśli kupić używkę to jak immo zakodować ...

W B6 jest immo w module komfortu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie co ma sie modul komfortu do immo? Tak samo o jaki rygiel chodzi? Nie wiem co poszlo w module ale prawie 1k za naprawe to bardzo duzo.

Co sie stalo ze starym modulem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po włożeniu kluczyka samochód jest martwy całkowicie. Nie świecą się żadne kontrolki, działa jedynie centralny zamek. Po podłączeniu komputera wyrzuca błędy odnoszące się do modułu komfortu, rygla i kolumny kierownicy. Koleś co naprawia potrzebuje do tej operacji moduł + rygiel.

Czytałem, że immo jest w tym module

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=56317

 

Jakie rozwiązanie proponujecie ? Jutro muszę zdecydować

 

 

Tak sobie czytam po necie i może się okazać, że z kolumna kierownicy może być coś nie tak ... w serwisie ponad 4 koła.

Edytowane przez Sikor28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modul blokady kolumny ci polecial ,a nie modul komfortu to dwie rozne rzeczy,a za naprawe twojej usterki w polsce to sa koszta okolo 350-400 zl a nie 900!!poszukaj lepiej na forum napewno cos znajdziesc,,

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem tutaj na forum, to taka martwica (zero kontrolek) wskazuje na komfort. aczkolwiek nie znam sie na tym, wiec nie upieram sie.

moj pasek to DSG - moze to tez ma znaczenie przy diagnozie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami tak jest wkladajac kluczyk wszystko ci gasnie ewentualnie zostanie ci kontrolka kierownicy to modul blokady nie komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mi wychodzi ze modul kierownicy/blokady polecial nie komfortu. Komfort nie ma nic do kontrolek. W B6 czesto moduly blokady kierownicy leca. Temat jest o tym na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem na forum kontakt do ludzi co naprawiaja.

wysle, mam nadzieje, ze pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł blokady sprawdzony, nic mu nie jest.

Kolejna rzekoma możliwość to rozstrojony immo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Sikor28 zadzwoń tu: 604862041, gość z Wa-wy zna się na rzeczy jeśli chodzi o problemy z kolumną/odpalaniem, i innymi modułami w B6. Polecam, naprawiałem u niego blokade kolumny w B6 znajomego, 100% satysfakcji i rok gwarancji na naprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam tego gościa :) byłem u niego, zawiozłem moduł blokady - jest w porządku.

chłop ma tyle roboty, że za dwa tygodnie dopiero wolne terminy.

muszę czekać do tej pory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam miałem podobne problemy z blokadą i modułem ale problem rozwiązany gość ze zduńskiej woli pomógł zna się na temacie prawdziwy fachowiec 1h i po kłopocie mówił ze również jeździ po polsce i to naprawia tel ........ do niego może komuś się przyda.

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam miałem podobne problemy z blokadą i modułem ale problem rozwiązany gość ze zduńskiej woli pomógł zna się na temacie prawdziwy fachowiec 1h i po kłopocie mówił ze również jeździ po polsce i to naprawia tel ........ do niego może komuś się przyda.

 

2posty i dwa z reklamą,o regulaminie forum już nawet nie wspomne:wmorde konto zbanowane. Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności