Skocz do zawartości
kmalinek

Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

witam, koledzy mam problem albo problemu nie ma sam nie wiem. Wydaje mi się że moj pasek nie chodzi tak jak powinien ma ktoś może vaga żeby go obejrzeć przejechać się osobiście i ocenić czy cosik jest nie tak czy to moje urujenia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, koledzy mam problem albo problemu nie ma sam nie wiem. Wydaje mi się że moj pasek nie chodzi tak jak powinien ma ktoś może vaga żeby go obejrzeć przejechać się osobiście i ocenić czy cosik jest nie tak czy to moje urujenia :(

poprzednia strona to samo pytanie odpowiedź w poście 82

jak ORMO nie pomoże to już nie wiem kto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łukasz wleć do mnie na Albańska 17 firma obok mnie zajmuje się tym, najpierw podejdź do mnie do ESSVE to podejdziemy do nic,h zrobią od ręki ;)

 

Super! Będę działał w przyszłym tygodniu, to dam znać na pw i do Ciebie podskoczę. Pozdro! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super! Będę działał w przyszłym tygodniu, to dam znać na pw i do Ciebie podskoczę. Pozdro!

 

Nie ma problema działaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy ktoś z forumowiczów z Poznania lub okolicy posiada kabel i oprogramowanie, aby sprawdzić auto?

Od miesiąca mam problem z odpaleniem auta po dłuższym postoju, auto było u elektryka, mechanika i nikt nie potrafi pomóc. znalazłem kilka postów z problemami podobnymi do mojego, ale też przyczyn usterki było wiele, a nie chciałbym wymienić pół auta.

Jeśli ktoś ma sprzęt to proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , szukam paru drobiazgów do passka typu nadkole plastykowe przednie lewe oraz spojler dolny zderzaka, w grę wchodzą oryginały. Jeśli komuś zalega to dajcie znać. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie jakiego mechanika w Poznaniu możecie polecić do starszego paska B3 rok 92'. Muszę wymienić wtrysk :( I wolałbym powierzyć tę robotę sprawdzonemu fachowcowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy poszukuję zakładu w WLKP, który zajmuje się chromowanie elementów plastikowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, muszę dać do regeneracji turbinę od pajero 2.8 TD. Możecie coś powiedzieć o firmie Mar-Max z Piły?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeniosłem post tutaj,bo w off topie by zginął :wmorde

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum, poszukuję dobrego VAGowca z Poznania. Możecie kogoś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie w pzn kupię bat do anteny samochodowej? bi mi ostatnio odfrunął podczas jazdy :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem zawsze tam gdzie szaszłyki serwują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ta:wmorde

tylko teraz muszę jakość pozostałość wyciągnąć, bo coś mi się zablokowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie w pzn kupię bat do anteny samochodowej? bi mi ostatnio odfrunął podczas jazdy

 

Ciekawe kiedy będzie maski szukał... :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby czemu? :> maska ma się dobrze, a antena była "po przejściach", cała sparchaciała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie w pzn kupię bat do anteny samochodowej? bi mi ostatnio odfrunął podczas jazdy

 

Wujek wasiel, ma ori, :] jak zakładałem swoją chromowaną to starą se zostawiłem, może być Twoja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko pytanie, czy będzie pasować, bo w poprzedniej fabii miałem dziwne zakończenie anteny, oprócz gwintu był jeszcze taki wtyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności