Skocz do zawartości
kmalinek

Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pilnie szykam w Poznaniu lub w bliskiej okolicy mechanika który zna sie na rozrządach silnik tdi 1,9 AFN. Rozrzad mi sie posypał i zablokowany mam msilnik. Pilna sprawa.

 

 

 

 

Pisz w odpowiednich działach na przyszłość.Przeniosłem - mieszkoc

Edytowane przez Mieszkoc
uwaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy pilnie szykam w Poznaniu lub w bliskiej okolicy mechanika który zna sie na rozrządach silnik tdi 1,9 AFN. Rozrzad mi sie posypał i zablokowany mam msilnik. Pilna sprawa.

 

Zadzwoń do Sebastiana nr. 500-191-082 powienien pomódz, powiedz że jesteś od Marcina z ESSVE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy pilnie szykam w Poznaniu lub w bliskiej okolicy mechanika który zna sie na rozrządach silnik tdi 1,9 AFN. Rozrzad mi sie posypał i zablokowany mam msilnik. Pilna sprawa.

 

Możesz spróbować tu - ja u niego robię wszystko - zna sie na VAGach i BMW - innych nie tyka - http://www.woytech.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz z innej beczki poszukuje silnika AFN 1,9 tdi 110 kucy, chodzi o goly slupek. Sprawa pilna. Oczywiscie najlepiej z Poznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotoski używane na pewno dostaniesz, między Skórzewem a Wysogotowem, jadąc od ronda w stronę Skórzewa za dziwkami po lewej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam kogoś kto wyczyści mi turbinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje sprawdzonego serwisu CB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Poszukuje sprawdzonego serwisu CB.

 

Siema Danielu, jedź do MAX-POL trasa na Oborniki Wlkp. jadąc z Poznania rondo Obornickie i za wiaduktem jest ORLEN po prawej stronie i od razu za stacją widać taki piętrowy budynek, koleś zna się na rzeczy mi zawsze stroi i tylko u niego kupowałem. Nie wspomnę o caraudio :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche mi nie podrodze ale cóż, skoro dobry bede musiał po światach do niego skoczyć, bo radyjko mi działa jednokierunkowo słysze ale nie mogę gadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten serwis przy makro? ma ktoś doświadczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ten serwis przy makro? ma ktoś doświadczenie?

 

Ja tam byłem raz, zreanimowali mi antenkę która ze starości przestała działać. Kumpel mi ich polecił, ze są dobrzy.

 

Ewentualnie jest jeszcze firma Auto Stajnia Tomala na Lubeckiego 9 (ulica jednokierunkowa boczna od ul. Grunwaldzkiej, pomiędzy ulicami Przybyszewskiego i Grochowską) ale u nich dawno już nie byłem z CB radiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, to prawie mam "podrodze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w Poznaniu lub okolicach znajde kogos kto profesjonalnie przetoczy mi koło zamachowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie o TEJ firmie...

...nabyłem za małe pieniądze fele do drugiego auta ale są w stanie mizernym...dwie maja wgnioty..jedna dziarę okrutną ogólnie zmęczone .... szukam jakiejś sensownej firmy regenerującej fele i ta okazała sie w miarę okey z tego co wyczytałem...lubie jak ktoś jasno pisze ile za co żąda...do paszczaka regenerowałem u siebie na miejscu i dlikatne prostowanie plus piaskowanie i malowanie kosztowało mnie 340 zł...ale z jakosci lakieru (coś taki kaszowaty wyszedł) nie jestem zadowolony i nawet jednego ubytku jaki miałem nie zaspawali...a w linku jest opis że w cenie jest uzupełnianie ubytków przez napawanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie wie..?

A o TYCH fachurach coś ktoś może napisać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lebow, do NiemoRa zagadaj to Ci podsunie może dobry adres :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może dobry adres

Dobry jak dobry byle nie na drugim końcu kraju...;) i nie z różowym neonem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry jak dobry byle nie na drugim końcu kraju...;) i nie z różowym neonem ;)

 

Drugi jak drugi - dokładnie Katowice, ale jakbyś się z Miechem dogadał coby mi podrzucił przy okazji, to ja do tychże Katowic jeżdżę często i chętnie pomogę.

Jaki to rozmiar i fotki stanu podeślij to mogę się dowiedzieć, natomiast moje styrane 19'' za 300 zł zrobili na błysk z uzupełnieniem, piaskowaniem i malowaniem proszkowym, a było by 250 tyle, że mi się zachciało malowania masą szklaną zamiast normalnego klaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności