Skocz do zawartości
asedas

zmiana kształtu maski?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

od jakiegoś czasu schodzi mi klar z maski i zderzaka. Zaczyna mnie to wk...urzać ale jeszcze poczekam aż całkiem zejdzie :D w międzyczasie naszło mnie na myśl, że jeśli mam już kupować nową maskę, bądź lakierować tę co mam, to może przy okazji zmienię nieco jej kształt na bardziej kozacki ;) szukałem trochę info o tym, ale coś nie umiem znaleźć - może poradzicie? czy dużo z tym zabawy i czy warto? jest kilka ciekawych autek co mają zrobione maski nachodzące nad reflektory (nadające wygląd coś w stylu audi), np taki tylko passat (nie potrafię na szybko znaleźć passata, ale zdjęcie ukazuje o co chodzi):

https://picasaweb.google.com/111928123112059111162/MIVW?authkey=Gv1sRgCLPei--08ZumzgE#5638106973505539090

 

albo już zupełnie odjazd :D

https://picasaweb.google.com/111928123112059111162/MIVW?authkey=Gv1sRgCLPei--08ZumzgE#5638105352705179410

 

co o tym myślicie? jakieś porady? przemyślenia? może ktoś się już w to bawił albo ma taką?

 

pozdr,

asedas

 

p.s.

dodam jeszcze, że passat b5fl. Wyrównać chciałbym np. tak, aby nie było tego zagięcia linii pomiędzy maskownicą, a reflektorem (efekt taki jakby z brewkami)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę zabawy z tym jest ale dla chcącego nic trudnego jak masz migomat umiesz spawać i malować to myślę w 3 dni przy dobrych wiatrach zrobisz maskę tak jak jest w 1 przykładzie i może nawet w 2-gim (który mi się nie podoba al to moja sugestia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na moje oko to pierwsze złe spojrzenie troche nie pasuje do passata, druga fotka zacna i nawet ladnie wyglada tylko kwestia otwierania maski osobiscie nie porwałbym sie na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani jeden ani drugi mi się nie podoba, ten drugi wygląda jak waleń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-gi jak dla mnie wiocha całkowita, to bym sobie odpuścił, musisz pamiętać, że będzie przy nim trochę roboty i przerobić trzeba otwieranie klapy.

1-szy jest ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ani jeden ani drugi mi się nie podoba, ten drugi wygląda jak waleń

 

Pomyślałem dokładnie o tym samym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wiocha, ori jest ori...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności