Skocz do zawartości
Marcin_e36

Mińsk Mazowiecki Spoty i Off topic - 2014

Rekomendowane odpowiedzi

A nie lepiej troche wcześniej 14:30 bo już tak po 15 szarówka jest, można by było zrobić rundkę po Mińsku z Kościuszki na parking na Topazie. Bo w końcu ostatni Spocik w tym roku. A na Kościuszki to tam na przeciwko Urzędu?

 

nie wiem czy uda mi się wyrwać wcześniej z domu więc zostawiamy tą 15:) zaraz zmienię pierwszy post żeby wszyscy widzieli;)

 

no i oficjalne info już jest tu a może któryś z was będzie się wybierał w pon na spota do wawy?

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy uda mi się wyrwać wcześniej z domu więc zostawiamy tą 15:) zaraz zmienię pierwszy post żeby wszyscy widzieli;)

 

no i oficjalne info już jest tu a może któryś z was będzie się wybierał w pon na spota do wawy?

 

Dobrze, to na 15 będziemy na Kościuszki, a co do Spota w Wawie to też będę, ale tak około 20 bym dopiero wyjeżdżał z Sulejówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzimy sie jutro, hmm znaczy dzis... i jutro w sumie tez :-) Oby nie padalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia dorzucone do galerii http://vw-passat.pl/galeria/174/spoty-minsk-mazowiecki :) Przybywa nas na spotach ale jak jest ktoś nowy to zawsze nie ma kogoś "starego" ;) Przemek jutro w wawie będziecie białym czy niebieskim? Bo może któryś z chłopaków by wiedział co to jest ta kieszeń w podłokietniku co nie mogliśmy jej wyjąć.

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co to jest ta kieszeń w podłokietniku

Która kieszeń ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bo jak pojechałeś to zaczeliśmy grzebać w chłopaków samochodzie, a dokładnie w podłokietniku żeby zrobić pewną wymianę ale półkieszeń i kilka kabli skutecznie nam tą wymianę uniemożliwiła;) i teraz może Przemek się dowie na spocie czy to coś groźnego czy nie albo poszukamy na forum co to jest i czy można to wyjąć. A Ty jak masz podłokietnik i w nim masz taki schowek, to jak wyjmiesz ten schowek to masz dziurę czy masz właśnie taką półkieszeń z kablami? I czy ten schowek w podłokietniku masz w jeden czy składający się z dwóch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Wam o te kieszonki ? Sory za jakość zdjęcia ;)

1.jpg

 

Jak je wyjmę to mam takie coś i spokojnie mogę to wyjąć :

 

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, o tym mowa. Ale mamy podgrzewane fotele i do tego zamocowane są kable żeby nie ocierały się o linkę hamulca ręcznego. Dzisiaj jedziemy akurat B3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podgrzewane fotele

Tył też macie grzany ? ;)

Bo ja mam podgrzewany przód i nie rzuciło mi się w oczy żeby jakieś przewody tam jeszcze były ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tył też macie grzany ? ;)

 

Nie, tyłu podgrzewanego nie mam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem się z chłopakami wymienić na tą kieszonkę co jest w podłokietniku bo ja mam tam głośnik i potrzebuję tylko tej małej żeby nie mieć dziury, a moja kieszonka nie jest taka jak u was dzielona ma dwie części tylko jest jedną całością. Tylko problem pojawił się wtedy jak się okazało że moja kieszonka nie wchodzi do chłopaków bo jest tam ta dziwna półkieszeń która niewiadomo od czego jest:( Marek a skoro Ty możesz spokojnie wyjąć ten środek z podłokietnika to może chcesz się wymienić na tą kieszonkę ja w zasadzie potrzebuję tylko tej małej, a moja jest nie rozłączna:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omówimy ten temat na najblizszym spocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby ktoś chciał kupić opony to polecam zakład na Przemysłowej , na przeciwko Konstansu ;)

Mają dobre ceny i montaż w gratisie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć :kciuczki, w tym roku czeka mnie zakup opon letnich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku! :)

Może jakieś spotkanie w niedziele ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku! :)

Może jakieś spotkanie w niedziele ?;)

 

Jak najbardziej ja jestem za :-) jest ktoś chętny jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co o 15 na Kościuszki ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co o 15 na Kościuszki ? ;)

 

dokładnie tak:-) jak co miesiąc ;-)

 

 

no i oficjalne info w pierwszym poście też już jest:D

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/107574-Minsk-Mazowiecki-Spoty-i-Off-topic-2014?p=1420716#post1420716

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, moze sie przejade :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności