Skocz do zawartości
Marcin_e36

Mińsk Mazowiecki Spoty i Off topic - 2014

Rekomendowane odpowiedzi

i następny mińszczanin pozbywa się paska:( roro co nie szkoda Ci?

 

 

Szkoda :( Cały czas się zastanawiam ;)

 

---------- Dodano o 11:16 ---------- Poprzednia wiadomość o 11:15 ----------

 

Roro= dawaj do mnie to cofniemy coś cyferki to od razu pójdzie :)

mam nadzieje że nie idziesz w stronę brata czy biemdablju

 

taaaaa.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda :( Cały czas się zastanawiam ;)

 

widziałem Cię dzisiaj w południe koło rynku:), a i widziałem dziś też kolege borowego z rodziną i już wiem dlaczego musiał sprzedać paska:) pozdrowiania dla maluchów:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? ja żyję prawie 40 lat na tym padole i znam już pewne jego myki: chęć zmiany na inne, kryzys, dzieci itp.

Ale obraźcie się na mnie lub nie, ale...tacy z Was fani Passata, jak z mysiej pizd*** worek na pszenicę :D

Kupił i za chwilę sprzedaje, żałosne, sory.

A przecież jeździcie nowymi autami w sumie...

Mój dostaje u mnie dożywocie.

Otwieram listę kto następny? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz dlaczego sprzedaje i co chce po nim kupić.. Żałosny to był ten wpis!

Przepraszamy WIELKIEGO fana Passata, że odważyłem się wystawić mój samochód na sprzedaż..

Edytowane przez roro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj się tak, bo Ci jaka żyłka pęknie.

Mi tylko chodziło o to, że jak być ,,fanem" typu auta, to być, a nie po dwóch latach (czy ilu tam) opylać je i kupować jakiego Łopla.

Tyle.

A czy jestem ,,wielki" - w życiu!, ale na pewno wierniejszy, niż Ty.

Już nawet na Mińsku nie zwracasz uwagi na krótkie długie na przywitanie, jak jadę za Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Tobie mnie oceniać! A Ty nie zarzekaj się tak, pożyjemy zobaczymy. Ty masz swoje rację a ja swoje więc się nie dogadamy. Myślę, że możemy już skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Jezu ale sie porobiło:wmordemiałem takie przeczucie że coś z tego będzie jak wrzucałem ten link z ogłoszeniem Roberta. Moje zdanie w sprawie jest takie każdy z nas jest w jakimś stopniu fanem passata, bo jesteśmy na tym forum i wozimy wlepy, więc o czymś to świadczy. Ale passat to tylko samochód i wydaje mi się że są w życiu różne sytuacje jak (np. ostatnio u kolegów) że z samochodem trzeba się rozstać, a nie trzymać go i nie używać ale być wiernym fanem. Jeżeli auto jest sprawne i spełnia oczekiwania właściciela to nie ma sensu go zmieniać (ale to indywidualna sprawa każdego). A co bycia fanem passata to przepominam dlaczego już nie ma spotów, bo fani z mińska przestali przyjeżdżać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co bycia fanem passata to przepominam dlaczego już nie ma spotów, bo fani z mińska przestali przyjeżdżać.

Rozumiem, że to lekki przytyk do mnie. No cóż, pracuję w niedzielę cały dzień, więc ciężko przyjechać i mieć ,,bumelkę" w robocie. Pozatym Be Piątki i wyżej, jakoś mnie nie kręcą.

 

Marcin, tak btw: dla mnie moje auto to nie tylko kupa blachy w którą wlewam wachę. Ja nie po to dorzucam do niego ori wyposażenie( tempomat, grzane fotele z elektryczną regulacją, czujniki parkowania, spryski lamp, alarm, zmiany profi w silniku itd) aby zrobić dobrze nowemu właścicielowi.

Jeśli miałbym sprzedawać auto, to takie inwestycje są bez sensu.

 

A Ty nie zarzekaj się tak, pożyjemy zobaczymy.

Jest tylko jeden warunek kiedy z ciężkim sercem sprzedam moja padakę:

- choroba moich bliskich lub moja-gdy będą potrzebne pieniądze na leczenie itp.

 

Co do spięcia z kolegą roro, spoko już skończyłem.

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że został skończony ten wywód bo nie był on zdrowy :) Ja samochodu nie sprzedałem ;) i w sumie jest to mi na rękę bo bym miał wyrzuty. A co do Passata to też nie jest tylko blachą i sporo serducha i nerwów w niego włożyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie patrzac na daty dolaczenia do forum to ja jestem najwierniejszy paskowi:)

A sprzedalem tylko dlatego ze juz sie rodzina nie miescila i niewygodnie było :)

Gdyby nie taka sytuacja to pewnie bym jezdzil az by padl bo w samochodzie mialem wszystkie mozliwe bajery i mega frajde z jazdy+ dzwięk V6 wkręcającej się na wyższe obroty - bezcenne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że to lekki przytyk do mnie. No cóż, pracuję w niedzielę cały dzień, więc ciężko przyjechać i mieć ,,bumelkę" w robocie. Pozatym Be Piątki i wyżej, jakoś mnie nie kręcą.

 

Marcin, tak btw: dla mnie moje auto to nie tylko kupa blachy w którą wlewam wachę. Ja nie po to dorzucam do niego ori wyposażenie( tempomat, grzane fotele z elektryczną regulacją, czujniki parkowania, spryski lamp, alarm, zmiany profi w silniku itd) aby zrobić dobrze nowemu właścicielowi.

Jeśli miałbym sprzedawać auto, to takie inwestycje są bez sensu.

 

ten przytyk nie był tylko do Ciebie ale do wszystkich forumowiczów z mińska ale rozumiem prace, rodzine i inne zajęcia. Tak sobie myśle że nie ma co się kłócić na błache tematy bo każdy z nas kocha na swój sposób swoje auto i każdy ma inne podejście do sprawy:) proponuje porozmawiać o czymś ciekawszym np. o obwodnicy czy będzie płatna czy nie? bo różne chodzą słuchy. A tak przy okazji obwodnicy to sprawdziłem ostatnio V-max swojego paska:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że jest za krótka żeby była płatna :) Nie wiem ile w tym prawdy. Marcin i jak tam V-Max? ;> Mam nadzieję, że policja tego wątku nie śledzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem obwodnica bedzie darmowa, a jesli mialaby byc platna to dopiero wtedy gdy bedzie cala A2 wiec najwyzej nasze dzieci albo wnuki beda placic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem obwodnica bedzie darmowa, a jesli mialaby byc platna to dopiero wtedy gdy bedzie cala A2 wiec najwyzej nasze dzieci albo wnuki beda placic :)

 

mam nadzieje że nie będzie płatna bo odciąży trochę mińsk z samochodów przejeżdżających w stronę siedlec:)

 

Marcin i jak tam V-Max? ;> Mam nadzieję, że policja tego wątku nie śledzi ;)

 

jestem dumny z mojego karawanu bo 210km/h było kilka razy:D i mijałem nieoznakowaną kijankę ale zwolniłem do 200km/h:D jak bo nie mieli klienta to miałbym przejeda.....ne:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moim Paskiem wycisnąłem dwa miechy temu na A4 w stronę Zgorzelca 198 km/h i dalej pedał by nie poszedł, ale jak na 18-sto letnie autko i tak jestem happy. Na wiosnę zmiana diametralna na motorze, więc będzie lepiej się zbierał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja moim Paskiem wycisnąłem dwa miechy temu na A4 w stronę Zgorzelca 198 km/h i dalej pedał by nie poszedł, ale jak na 18-sto letnie autko i tak jestem happy. Na wiosnę zmiana diametralna na motorze, więc będzie lepiej się zbierał.

na tym samym odcinku pare lat temu lecialem 210 a dopiero potem okazalo sie ze nie wciskalem do konca pedalu gazu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie patrzac na daty dolaczenia do forum to ja jestem najwierniejszy paskowi:)

A sprzedalem tylko dlatego ze juz sie rodzina nie miescila i niewygodnie było :)

Gdyby nie taka sytuacja to pewnie bym jezdzil az by padl bo w samochodzie mialem wszystkie mozliwe bajery i mega frajde z jazdy+ dzwięk V6 wkręcającej się na wyższe obroty - bezcenne

 

Ale jakby nie bylo Pasek zostal w Minsku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chwalcie się kto ile jest na forum i takie tam tylko w końcu zróbcie spocik !!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Jak bedzie jakis spocik to wezme kabelek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jakby nie bylo Pasek zostal w Minsku :D

 

o i już wiemy kto kupił paska od borowego:D może kolega wpadnie kiedyś na spota jak już go wkońcu zrobimy;)

 

P.S. może od października znowu zaczniemy się spotykać, raz w miesiącu jak będą chętni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności