Skocz do zawartości
wodzu997

POdświetlenie zmieniarki 1cd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zabrałem się za wymianę radia z wersji amerykańskiej na europejską, z racji takiej, że i tak nie mam głośników w tyłu a kolega ma po sprzedanym passacie zestaw radio betaV i odtwarzacz cd na jedna płytę. Chodzi mi o podświetlenie tejże zmieniarki na 1cd, czy wygląda to tak jak na tej aukcji

http://allegro.pl/cd-player-zmieniarka-vw-ideal-i1737820981.html

u mnie jest tak samo ale zastanawia mnie brak podświetleń klawiszy selekt i eject może jest to wina spalonych żarówek. i jeszcze jedno, czy ten zestaw obsłuży mi moją zmieniarkę w bagażniku na 6 cd??

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniarkę będziesz mógł podłączyć.

Z tego co pamiętam, u mnie też było takie "niepełne" podświetlenie odtwarzacza CD 1DIN.

Znalazłem w sieci coś na temat podświetlenia tego CD, sprawdź:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1633768.html

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, już po wertowaniu internetu też doszedłem do tego tematu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla następnych wertujących podpowiem jak dokładnie podłączyć cd-player zmieniarkę aby podświetlenie działało. Potrzebujemy dwa kable na które zakładamy małe końcówki tzw. "żeńskie", na to koszulki termokurczliwe aby nie zwarły się. ściskamy kombinerkami i zakładamy na dwa piny w małym wejściu po drugiej stronie kabla do złączenia z radiem. Teraz kabel ( z tych podłączonych) bliżej krawędzi radia łączymy z szaro-niebieskim w kostce zasilania radia (plus po włączeniu podświetlenia) a ten od wewnętrznej z brązowym (masa). I to wszystko idziemy na pifko i cieszymy się pięknym podświetleniem.

 

Pozdrawiam

wodzu997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

nie bede zakladal nowego tematu, mam pytanie

do trzego sluzy te wejscie na kostke mini iso z tylu tego napendu na 1 cd ?? mozna tam podlaczyc tam przedluzacz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do trzego sluzy te wejscie na kostke mini iso z tylu tego napendu na 1 cd ?? mozna tam podlaczyc tam przedluzacz ??

 

mozna tam podlaczyc CDC i wtedy przyciskiem na Playerze wybierasz czy chcesz odtwarzac plyty z niego czy z CDC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności