Skocz do zawartości
vito03

przepalona instalacja elektryczna w sharanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) Mam bardzo duży problem związany z instalacją. Niewiadomo z jakich przyczyn poprzepalały się przewody umieszczone za licznikiem,pare żył. Elektryk powiedział mi że nie opłaca się tego robić bo mogły się popalić komputery i inne, a trzeba wymienić całą wiązke. Co wy o tym myślicie. Ja już sam niewiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co to za elektryk który mówi że nie opłaca sie robic-czyli co -auto na złom?, zmien elektryka, niech ktos wymieni spalone kable sprawdzi bezpieczniki czy nie są jakos ominiete , wstawione duzo wieksze niz powinny byc, zrobilo sie zwarcie gdzies , a teraz trzeba szukac i jeszcze raz szukac, nic wiecej Ci nikt nie podpowie tylko zmiana fachowca;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co to za elektryk który mówi że nie opłaca sie robic-czyli co -auto na złom?,

Ale elektryk nie napisał, że auto na złom, tylko żeby wymienić całą wiązkę. Jeżeli jest popalonych dużo przewodów, to najlepszym rozwiązaniem była by wymiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba sprawdzic DLACZEGO sie popałily. a chwila, tam chyba sterownik jest za licznikiem wiec pewnie z instalacja zwiazaną z nim jest problem. cala wiazke taniej znalezc niz lepic starą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana to nic. Chodzi tylko o komputer i te inne elektroniczne cudeńka czy one są nie popalone.Jak to sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobic instalacje na cacy i bedziesz widzial co sie upaliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Instalacja polutowana narazie, ale niestety ciągle pali mi bezpieczniki od kierunków i drugi od prawych świateł. A jak narazie bryka pali i jeździ. Z wymianą się narazie wstrzymam bo pół silnika trzeba rozebrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje schematy a dokładnie do świateł, kierunkowskazów, ESP, klimatronika. Wszystko to do Sharana z 2003r. Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności