Skocz do zawartości
xpamer

Oryginalne radio - jak wyciągnąć. B5 Kombi

Rekomendowane odpowiedzi

a jakie masz klucze

be02728c4162d542.jpg

 

 

Radio Gamma V wyciagalem nimi bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem nowym posiadaczem passata .Prośba moja dotyczy zamiany fabrycznego audio (radio navigation system MCD)na jakieś 1 dinowe , gdyż chciałbym tam jeszcze zmieścić kasę fiskalną - taxi. pozatym jakość nie powala . Podpowiedzcie jak to zrobić bo przejrzałem forum i nic nie podpasowało. Przegladałem allegro i tam są takie specyficzne kieszenie , czy mam taką zakupić i po wyjęciu oryginalnego zamontować.....powiedzcie łopatologicznie . z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO kupienia jest przegródka plastikowa ( ori) pomiędzy segmenty. Jak juz takową zakupisz to pchasz normalnie 1din. Jeśli kasa ma wymiar inny niż 1 din, to kupujesz kieszeń i rzeźba. Samą ramkę żeby zmienić na 1 din to najszybciej wymienić całą deskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

jestem nowym posiadaczem passata .Prośba moja dotyczy zamiany fabrycznego audio (radio navigation system MCD)na jakieś 1 dinowe , gdyż chciałbym tam jeszcze zmieścić kasę fiskalną - taxi. pozatym jakość nie powala . Podpowiedzcie jak to zrobić bo przejrzałem forum i nic nie podpasowało. Przegladałem allegro i tam są takie specyficzne kieszenie , czy mam taką zakupić i po wyjęciu oryginalnego zamontować.....powiedzcie łopatologicznie . z góry dzięki

 

Ja wyrzuciłem radio 2DINm kupilem 1DIN oraz otwartą kieszonke/skrytke. Żadnej rzezby nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki .więc myślę że w to miejsce gdzie dałeś kieszonkę u mnie zmieści się taxometr.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

dzięki .więc myślę że w to miejsce gdzie dałeś kieszonkę u mnie zmieści się taxometr. A kostki pasowały czy trzeba było przerabiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kostki pasowały czy trzeba było przerabiać?
Juz za bardzo nie pamietam, ale radio wsadzilem Pioneer i chyba w zestawie byly kostki, ktore podeszly pod fabryczna instalke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orginalnie sa tam kostki Euro (tak sie chyba nazywaja)

 

jezeli nie ma przewodow do tylnych glosnikow to niestety trzeba ciagnac nowe bo fabrycznie nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się dwoma zwykłymi nożami kuchennymi o dziwota ręce na kacu latały mi jak kurwie pod taśmociągiem i się nie skaleczyłem mam nadzieję że pomogłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności