Skocz do zawartości
Krackers

Kupić czy nie kupić Clarion DXZ958RMC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam okazję kupienia za dobre pieniądze radia Clarion DXZ958RMC produkcja 2005. Pytanie czy warto pchać się w 6 letnie radio ze strony mechanicznej. Na razie jest w pełni sprawne ale czy mechanizm opuszczania panelu, mechanizm podawania płyt i wyświetlacz dotykowy wytrzyma próbę czasu? Czy raczej szukać coś młodszego?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"dobre" pieniądze ? co przez to rozumiesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"dobre" pieniądze ? co przez to rozumiesz ?

 

1/5 ceny katalogowej. Dodam że w zestawie jest wszystko (czyli radio, panel, kostka iso, kostka z czinczami, pilot, instrukcja, ramka i faktura zakupu) oprócz kluczy do wyciągania radia. Brak kluczy to problem czy można sie obejść bez nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym się nie zastanawiał nawet.

radio z górnej półki na allegro chodzi za 800-1000 jak masz dużo taniej to nawet na handel bierz ... !!

 

PS ale ja i tak dla siebie bym brał takie radyjko ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mogę mieć za 800... Ale obawiam się że pochodzi z pół roku i zacznie się sypać:dupablada. Chciałem coś nowszego ze stajni clariona ale te nowsze radia są okrojone. Jak maja 3-pasmowy korektor graficzny to nie mają 24-bitowego przetwornik c/a, a jak mają przetwornik to maja tylko 2-pasmowy korektor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bój sie... takie radio ja teraz jest dobrym stanie to bierz ... tylko potarguj jeszcze z kasy .. za 800 to wcale nie aż tak wielka okazja .. jakaś malutka ale bez szału :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z brakiem kluczy do wyciągania radia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mało gdzie jest ... tzn nie sprzedaje się tego razem z radiem , bez problemu dokupisz za parę groszy ważniejsze czy radio kompletne a klucze to PIKUŚ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to że w passacie mam zamontowane radio pionnera. Pytanie czy półkieszeń od pionka będzie pasowała do clariona, czy muszę demontować ją i montować półkieszeń dołączoną do clariona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co masz za problem ze zmianą półkieszeni... to z 2minuty roboty.

 

Miałem takiego clariona (tylko że nowego) i z czystym sercem mogę go polecić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio już zmienione, z półkieszenią było 10 min bo nie chciała siedzieć prosto. Koleś z radiem coś kręcił więc odpuściłem, dorwałem za to clariona CZ509ER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie DXZ958RMC. Byłby dobry początek na rozbudowanie audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności