Skocz do zawartości
arnow79

problem z centralnym zamkiem i sterowaniem lusterkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem z elektrycznymi szybami mianowicie nie działają. Nie da sie ich otworzyć ani zamknąć przyciskiem przy każdych drzwiach. Domykanie oraz otwieranie z kluczyka działa jak wszystko inne w aucie, z niczym nie mam problemu tylko z tymi szybami, wcześniej wszystko było w porządku, przestały działać z dnia na dzień. sprawdzałem moduł komfortu, jest suchutki, wszystkie styki czyste, wiązka kabli też w porządku, jeden kabel (łączony przez poprzedniego właściciela) wykruszył się w miejscu łączenia, po usunięciu usterki szyby dalej nie działają. Nie wiem już gdzie szukać przyczyny, prosze o pomoc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie jest taki problem że w lewych tylnych drzwiach nie działa szyba , nie rygluje tych drzwi z pilota, nie działa oświetlenie przełacznika szyby , ale świeci sie pod drzwiami. napiecie w kostce do silniczka jest po wciśnięciu przełącznika u kierowcy. Wcześniej był tylko problem że sie te drzwi czasami nie odryglowały z pilota. czy przyczyna jest moduł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

U mnie jest taki problem że w lewych tylnych drzwiach nie działa szyba , nie rygluje tych drzwi z pilota, nie działa oświetlenie przełacznika szyby , ale świeci sie pod drzwiami. napiecie w kostce do silniczka jest po wciśnięciu przełącznika u kierowcy. Wcześniej był tylko problem że sie te drzwi czasami nie odryglowały z pilota. czy przyczyna jest moduł.

 

Na początek zajrzyj pod gumową manszetę między drzwiami a karoserią, bardzo często wyłamują się tam kable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Mam problem związany z centralnym zamkiem i lusterkami. Przy otwartym samochodzie w momencie otworzenia bagażnika wszystkie drzwi się zamykają. Natomiast żeby otworzyć samochód to klikając raz otwiera mi tylko kierowcę natomiast klikając 2-3 razy otwiera mi pozostałe. Jeżeli chodzi o lusterka to w momencie ustawiania lewego lusterka rusza mi się również prawe, z kolei jak ustawiam tylko prawe to lewe stoi w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o lusterka to w momencie ustawiania lewego lusterka rusza mi się również prawe, z kolei jak ustawiam tylko prawe to lewe stoi w miejscu.

to jest normalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to dopiero mam bajery, od jakiegoś czasu mam tak że otwiera mi sie samo całe auto a do tego opuszczaja szyby nie ważne czy zamknięte pilotem czy kluczykiem :)

Nie ma na to żadnej reguły, może byc tak że otworzy się po sekundzie a czasami po kilklu godzinach. Sprawdziłem kable do modułu i niby wszystkie są ok, sprawdziłem też inny moduł komfortu ale nic nie pomogło. Teraz czekam do weekendu bo chyba zabiorę sie za rozbieranie zamków bo brak mi pomysłu gdzie może byc problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na początek zajrzyj pod gumową manszetę między drzwiami a karoserią, bardzo często wyłamują się tam kable.

 

bingo. miałeś racje , tam właśnie przewody sie zerwały, dzięki, a już miałem zabierać się za moduł. jeszcze raz dzięki za pomoc. już wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z centralnym zamkiem. zablokowały mi sie tylne drzwi i nie mige ich otworzyc moze ktosmi pomuc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności