Skocz do zawartości
Gość pannonia

Lampy, blendy, halogeny czyli pomysł na......

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pannonia

Witam

Ostatnio zastanawiałem się nad delikatną zmianą wyglądu Paska B4

 

trochę posiedziałem na kąpie i efekty przedstawiam poniżej

 

do projektów wykorzystałem zdjęcia z netu - mam takiego paska ale wymaga trochę renowacji, więc narazie niema się czym chwalić :hyhy:

 

Jak ktoś ma inne pomysły to zapraszam - może jakieś ciekawe zdjęcia? :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autko całkiem bardzo fajnie wygląda ja bym dał wieksze kółeczka

tu masz kilka tajli

 

http://www.tuning1.com/katalog.php?auto=VW&&ile=300

 

najładniejsze lampy widziałem miesiac temu na allegro gładkie szkło wszystko wyglądało jak lusterko wyglądały zacnie wylicytowali na ok 700 zł za pare. Widziałem też migacze razem z blendami zespolone tez jak lustro coś koło 240zł . W kąplecie byłby wypas.

 

Pozdrowionka :vw::vw::vw::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pannonia

felusie zostawiam na deser :)

 

z tej strony brałem lampy i gril :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, lecz na pierwszej fotce to chyba ŁADA :dobani:

Brak tych kierunków zachodzących na błotnik z przodu psuje efekt wizualny.

Na 3-j fotce już zdecydowanie lepiej :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zmieniał lamp na jakieś inne od inych modeli!!! kup sobie soczewkowe, i czarne lub czyste "clear" kierunkowskazy ;-) wtedy bedzie superr ;-)) Do tego fajny gril, nakładka pod zderzak ;-)) Często widuję jak jedzie b4 kombi, czarny własnie z takim przodem ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pannonia

szczerze mówiąc to denerwują mnie te cholerne blendy :zdegustowany: i chcę coś z nimi zrobić - najlepiej by było wsadzić prawdziwe kierunkowskazy ale nigdzie nie mogę znaleźć (a najlepiej przyciemniane), a od B5 nie pasują (bardziej pochylony zarys przednich lamp :/, bo sama blacha to nie problem)

 

co do lamp, to są te ze strony: http://www.tuning1.com/foto/duze/passatb4_ciemnezring_fk279.jpg?PHPSESSID=45dcfb24accd27b9177a352f3963d8e6

 

ale w moich projektach wyglądają trochę sztucznie - nie chciałem się bawić 1tydz. z jednym zdjęciem - zajeło mi to jakieś 3 godz/zdj.

 

Navkol - :ok: - ale musisz przyznać że na pewno jest to oryginalny pomysł. trochę dziwi mnie, że nawet mocno wypasione tuningi mają zwykle wpakowane zaślepki (blendy). Edytowałem zdjęcie z blendą i wstawiłem przyciemniony kierunek od B5, ale jest porozciągany i poprzycinany bo oryginał nie wejdzie :zalamany: - chodzi mi mniejwięcej o taki efekt

 

MAGNUM-DXi12 - a masz jakiś namiar na soczewkowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi_sc

może to wina koloru samego paska ale psqda wyglądają te lampy w tym zestawie, 3 fota to o niebo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie da rady uzyc blend jako kolsz kieronkowskazow ? wydaje mi sie ze da rade wpasowac kierunki czy to od b5 czy od b3 pod blende b4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pannonia

nie bardzo, bo zaczepy blendy są dość blizko środka i wypadną przy wycinaniu, podobnie jak gniazda w blasze :(

 

poza tym do tych lamp wydaje mi się że bardziej pasują kierunki gładkoszybowe.

 

mefi_sc - kolorek dopiero za parę lat, bo zmienić kolor to pasowało by go całkiem rozebrać, a to wyjdzie lekko ponad 2500zł + lakier (po oklejaniu wychodzą ślady - a jak się coś robi to trzeba dobrze albo wogóle)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy poza czerwonym :D(żart)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojojojojjo ciśnionko skoczyło na chwilke :krzeslem::krzeslem:

Pozdrowionka

 

P.S. dzisaj troszku pobawiłem się PS ale prosze o lajtową krytyke słabo znam ten program wiec to co zrobiłem z swoim pasiem virtualnie to i tak sukces.Fest zmaściłem fele i antene CB

ale dopracuje to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felgi to rzeczywiście kaszaniasto wcisnołeś, ale jak na "twój pierwszy raz" to i tak całkiem fajnie Ci to wyszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nnnndzmianarozmiaruqu5.th.png tak bym to widział :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no problem :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek_utg

ludzie nie robta syfu :cwaniak: dział Tuning=>Virtual Tuning(jest podpiety) tam taki zyczonak prosze skladać !! Pozdro :cwaniak: p.s raiman a te szyby to chyba ja ci przycimnialem jak sie nie myle :rotfl: co nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności