Skocz do zawartości
Charakterek

Pomożecie mi napisać wesoły motoryzacyjny artykuł?

Rekomendowane odpowiedzi

Pisuję na Joe Monster jak niektórzy wiedzą. Mam nawet poczytną serię Mistrzowie motoogłoszeń. Jest czytywana przez 150 000 - 220 000 unikalnych IP. Niemało znaczy się. Teraz mam pomysł, by umieścić w niej tylko i wyłącznie zdjęcia z ogłoszeń motoryzacyjnych z odpowiednim komentarzem. Ale takie zdjęcia, które wywołują wybuch śmiechu jak się na nie patrzy. Dla przykładu:

 

0005pjy.jpg

 

0002cd.jpg

 

0004nw.jpg

 

0008j.jpg

 

0006eb.jpg

 

0001cj.jpg

 

0007vm.jpg

 

0003pi.jpg

 

Mogą być z krótkim komentarzem. Ja nie jestem w stanie przejrzeć tablicy allegro i otomoto. Za to jak więcej osób przejrzy, to więcej się uzbiera. Poproszę tylko o linki do aukcji z takimi zdjęciami ewentualnie o linki do zdjęć. Z góry dziękuję. Oczywiście i forum i osoby, które pomogą (ich nicki) znajdą się w podziękowaniach pod artykułem!

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://motoallegro.pl/zarejestrowany-w-kraju-mega-okazja-ciezarowy-i1641272413.html

 

auto w stanie tragicznym, ale wnętrze dobrze utrzymane:), najlepszy to jest opis auta

 

OFERUJE AUTO TYPU PICK-UP PEUGEOT PARTNER

AUTO POD KĄTEM WIZUALNYM OCENIAM NA TRAGICZNE

 

- BARDZO MOCNO SKORODOWANY

- SILNIK NA PACE,ZŁOM (DZIURA W BLOKU)

- CZĘŚCI ZDEMONTOWANE NA PACE

- ZDERZAK PRZEDNI POŁAMANY

- ŚRODEK AUTA DOBRZE UTRZYMANY

- ZAREJESTROWANY W KRAJU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisuję na Joe Monster jak niektórzy wiedzą. Mam nawet poczytną serię Mistrzowie motoogłoszeń. Jest czytywana przez 150 000 - 220 000 unikalnych IP. Niemało znaczy się. Teraz mam pomysł, by umieścić w niej tylko i wyłącznie zdjęcia z ogłoszeń motoryzacyjnych z odpowiednim komentarzem. Ale takie zdjęcia, które wywołują wybuch śmiechu jak się na nie patrzy. Dla przykładu:

 

Chyba już późno-bo czegoś nie kumam. :hmm

Tzn. chcesz abym np. ja ,,muzin'' z forum-passata wykonał całą czarną robotę,którą następnie Ty Jacek na zasadzie kopiuj-wklej wsadzisz do swojego artykułu,budując sobie własną markę/renomę itp. ? to jakieś takie nie chrześcijańskie,ale w dobie demokracji i wolności każdy niech robi co lubi,no i jeśli robisz to za darmo-to przynajmniej nie musisz odpalać każdemu z chłopaków doli :lol:D

Wyraziłem tylko własną opinię-więc się nie obrażaj.pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn. chcesz abym np. ja ,,muzin'' z forum-passata wykonał całą czarną robotę,którą następnie Ty Jacek na zasadzie kopiuj-wklej wsadzisz do swojego artykułu,budując sobie własną markę/renomę itp. ? to jakieś takie nie chrześcijańskie,ale w dobie demokracji i wolności każdy niech robi co lubi,no i jeśli robisz to za darmo-to przynajmniej nie musisz odpalać każdemu z chłopaków doli

 

Nie wiem czemu, ale zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie nie w smak. Zawsze będzie na nie. Napisałem pod artykułem będą podziękowania i dla tego forum (będzie umieszczony link do forum) i nick osoby, która pomoże. Podam to w postaci nick1 (vw-passat.pl) Nick 2 (vw-passat.pl) albo też dziękuję za pomoc osobom z forum vw-passat.pl: nick 1, nick 2. Art klika średnio 150 000 osób. Niech w co 10 z nich utrwali się link do forum. To już dużo i reklama nieziemska za friko.

 

Sporo osób z forum przegląda otomoto allegro czy inne takie. I widzi takie zdjęcia. Nie wiem jaki jest trud we wklejeniu tutaj śmiesznego linka. Naprawdę to aż tak dużo pracy? Aż takie poświęcenie? Nie piszę przecież macie oglądać i wklejać linki. Kto chce - pomoże. Inni komentować nie muszą, bo wprowadzają zbędny ferment w temacie. A ze zdjęć pośmiejemy się i tu i na Joe, więc w czym problem? Przecież mogłem napisać - wklejajcie tu śmieszne zdjęcia, a potem dać je na Joe. Nie zrobiłem tego - tylko napisałem od początku jak jest...

 

Zatem nie chcesz pomóc - nie pisz po prostu. I tyle. Bo zamiast post o fajnych śmiesznych zdjęciach zrobi się o odpalaniu doli czy pracy w roli murzynów...

 

Co do budowania renomy - na Joe jestem redaktorem od 2003 roku. Więc swoją renomę mam. Po prostu chciałem wypromować to forum. No ale skoro nie - poproszę gdzie indziej, ten temat można do kosza, a inne forum znajdzie się pod artykułem i tyle.

 

Dla niedowiarków - pierwszy mój artykuł (był głupi i jeszcze wrzucony przez Joe - system strony nie pozwalał na wrzucanie samodzielne) http://www.joemonster.org/art/2603/Jedyny_dzialajacy_na_100_system_LOTTO_

 

A potem zmienił się silnik strony i pierwszy mój samodzielny całkowicie artykuł http://www.joemonster.org/art/3517/ICBO_XVIII_chory_komputer_dziwne_imiona_i_preferencje_seksualne

 

Dlatego też nie pisz mu tu tekstów o budowaniu renomy, bo są one śmieszne. Artykuł swoją poczytność ma. A jak dzięki niej (poczytności) uda się też tam wkleić link do forum i ludzi z forum, z którym jestem także związany, to mi będzie miło. Niemniej skoro nie chcesz - by tak było - jak pisałem wyżej - temat można spokojowo do kosza.

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już dużo i reklama nieziemska za friko.
Po prostu chciałem wypromować to forum.

 

A mnie się wydaje, że nasze forum nie potrzebuje reklamy. Nie zarabia reklamami, nie sprzedaje usług, nie pobiera składek - a kto ma trafić tutaj z racji posiadania passata to trafi.

Co do reklamy nicków - jeśli ktoś ma ochotę i potrzebę bycia dostrzeżonym, to przecież może zarejestrować się na JM i tam się udzielać.

 

Coś strasznie kręcisz się wokół tej reklamy ... szkoda by było, gdyby skończyło się jak zawsze.

 

Bo zamiast post o fajnych śmiesznych zdjęciach zrobi się o odpalaniu doli czy pracy w roli murzynów...

 

Ale to jest post o pracy w roli murzynów - bo ani nie o śmiesznych zdjęciach - od tego jest ten post, ani o odpalaniu doli, bo nie masz najmniejszego zamiaru tego robić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ani o odpalaniu doli, bo nie masz najmniejszego zamiaru tego robić

 

Płacą mi za artykuł tyle, że jak 30 osób mi pomoże, to dostanie niecałą złotówkę z mojej doli za artykuł. Mogę każdemu tą dolę odpalić - nie ma sprawy. Mam umowę o dzieło, z której się z moim US rozliczam.

 

Nie zarabia reklamami,

 

Doprawdy? Rozumiem, że te reklamy wiszą tu charytatywnie?

 

passat2b.th.jpg

 

passatw.th.jpg

 

A admini niemałe koszty skryptu i transferu pokrywają z własnej kieszeni? Wiesz co? Nie bądź naiwny.

 

A teraz wyobraź sobie taką sytuację. Ja pisze arta. Czyta go 150 000 osób. Z czego 10 000 z nich trafia na forum. Tysiąc klika w reklamę z forum czy tam cokolwiek z nią robi. Zatem co się forum jako forum i nam bardziej opłaca? Przemyśl temat...

 

Nie wiesz nawet ilu jest posiadaczy Passatów, którzy mają passka a o istnieniu forum nie mają pojęcia. A może stamtąd tu trafią? Każda reklama jest dobra!

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zaczął taki artykuł od słów" był sobie samochód który się nie psuł " :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Płacą mi za artykuł tyle

 

Ale to nie ma znaczenia, czy płacą Ci 1000 PLN czy 10 PLN. Najmniejszego. Zacząłeś od pupy strony - pod fasadą reklamy chciałeś sprzedać coś zupełnie innego. Trzeba było napisać, że nie masz już siły/pomysłów/możliwości/ochoty na ciągnięcie "MM" i szukasz pomocy, seria już się znudziła, i ludzie nie podsyłają linków - w związku z tym niedługo zniknie tak jak inne serie po wypaleniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
seria już się znudziła, i ludzie nie podsyłają linków

 

Linków mam sporo w zapasie. Niemniej chcę coś innego - nie opisy (mam screenów na następne 40 części) a zdjęcia. Ot chcę zmienić z deka koncepcję artykułu i tyle.

 

Poniżej niepełny listing (bo przychodzą także maile z tytułami motoogłoszenia i inne takie) maili z linkami, jakie mogę jeszcze sobie wykorzystać. Każdy ma print screena z datą maila, a trzymam je dlatego, by sobie nicki spisać.

 

motod.th.jpg

 

W większości maili jest po kilka linków. Więc o moją bazę troszczyć się naprawdę nie musisz :)

 

Chcesz jeszcze jakieś dziwne domysły wysnuwać, czy w końcu przyjmiesz do wiadomości, że jedyne na czym mi zależy to by to forum było szerzej znane? Naprawdę tak proste i banalne rzeczy trzeba sobie komplikować?

 

Taka polaczkowatość wyłazi - nie pomogę,a zatruję życie domysłami, zasieję u innych ziarenko niepewności, niech go zgnoją.

 

Post można do kosza. Bo widzę, że tu ludzie kochają pisać dużo, lecz totalnie nie na temat.

 

Ja zaproponowałem fajną według mnie i darmową promocje forum, na czym wszystkim powinno zależeć. Ale skoro niektórzy myślą, że to jest nieważne - no to trudno.

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież mogłem napisać - wklejajcie tu śmieszne zdjęcia, a potem dać je na Joe. Nie zrobiłem tego - tylko napisałem od początku jak jest...

 

Ja zaproponowałem fajną według mnie i darmową promocje forum, na czym wszystkim powinno zależeć. Ale skoro niektórzy myślą, że to jest nieważne - no to trudno.

 

Po prostu chciałem wypromować to forum.

 

 

Jacku:

Te Twoje posty (części które cytuje) powinny znaleźć się w poście nr1.

Teraz czytając cały temat od początku i trafiając na te słowa na końcu--czuje się jak idiota,gdyż albo dziwnie argumentujesz Swoją chęć pomocy naszemu biednemu forum,albo wychodzisz z założenia że po drugiej stronie klawiatury siedzi osoba posiadająca 5-klas,kurs tańca i inteligencję na poziomie kotleta schabowego :(

 

Dlatego też nie pisz mu tu tekstów o budowaniu renomy, bo są one śmieszne

 

Prawda są śmieszne,bo gość z ,,taką renomą'' prosi o pomoc zwykłych szaraczków,nie dokońca pisząc wprost,jakie ma intencje (wypromowanie forum-passata) :lol

Bierzesz za coś pieniądze (nieważne 1zł czy milion) to wykonujesz określoną pracę-

skoro nie radzisz sobie

Ja nie jestem w stanie przejrzeć tablicy allegro i otomoto

to poprostu daj sobie spokój

 

No ale skoro nie - poproszę gdzie indziej, ten temat można do kosza, a inne forum znajdzie się pod artykułem i tyle.

 

Miałem już tu napisać-kto komu pomógł itp. ale wiesz co Jacku--za Twoją postawę jaką zaprezentowałeś w tym temacie--już Cię poprostu nie lubię :( Ty mnie pewnie też i gitara.

Rożnica między nami jest tylko taka--że jeżeli coś mi się nie podoba--to głośno o tym mówię lub piszę,oraz nie próbuję poprostu wykorzystać innych naszych forumowiczów do własnych celów,pod woalką szlachetnej intencji propagowania naszego forum.

bez odbioru.

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie poprosiłem o pomoc - nie każę nikomu ślęczeć do północy i przeglądać ogłoszeń. Tylko jak ktoś trafi takowe śmieszne niech wklei - w zamian będzie miał on podziękowanie z nicka a także napiszę, że zdjęcie znalezione na tym forum. Uważałem, że to i fajna promocja forum i całkiem przyjemnie będzie, jak poczyta to te 200 000 ludzi i kilku z nich zauważy istnienie forum. A tu co? Zaczęło się obrażania Murzynów, wnikanie ile na Was zarabiam (poczułem się normalnie jak feudalny wyzyskiwacz, jakbym niewolników miał i musicie to robić, bo tak każę), najeżdżanie na mnie. Jak macie tak pomagać, to życzę wam, byście jak poprosicie o jakąkolwiek nic nie kosztującą przysługę trafili na podobnych sobie. Koniec tematu.

 

Jacku:

Te Twoje posty (części które cytuje) powinny znaleźć się w poście nr1.

 

A to nie znalazły się? Wyraźnie napisałem przecież:

 

Oczywiście i forum i osoby, które pomogą (ich nicki) znajdą się w podziękowaniach pod artykułem!

 

Wystarczyło tylko do końca całego posta ze zrozumieniem przeczytać. Od początku pisałem jasno, że umieszczę tam i linka do forum i nicki osób, które pomogły.

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tu co? Zaczęło się obrażania Murzynów, wnikanie ile na Was zarabiam (poczułem się normalnie jak feudalny wyzyskiwacz, jakbym niewolników miał i musicie to robić, bo tak każę), najeżdżanie na mnie. Jak macie tak pomagać, to życzę wam, byście jak poprosicie o jakąkolwiek nic nie kosztującą przysługę trafili na podobnych sobie. Koniec tematu.

 

Poczułem się dotknięty:taksobie

 

Jeżeli można wtrącić swoje 3 grosze- charakterek napisał że "jeżeli ktoś trafi na takie ogłoszenia", nikt nikomu nie każe takich szukać panowie. Jeżeli ja przeglądając otomoto czy inne serwisy, natknę się na coś smiesznego, dziwnego itp., to nic mi się nie stanie jeżeli takiego linka zapodam. To forum jest żeby sobie pomagać, już nie tylko w temacie czysto samochodowym, ale także innych dziedzinach. A to czy charakterek zarobi na tym pierwszy milion :) czy wydrukuje i podetrze sobie d...e jest dla mnie mało ważne, bo jesteśmy tu po to żeby sobie pomagać, a przez wklejenie w temat linku do takiego ogłoszenia które przez przypadek znalazłem korona mi z głowy nie spadnie. Ktoś chce żeby mu pomóc- ok jeżeli jestem w stanie i moge to czemu nie:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak sobie czytam i czytam i dochodzę do wniosku że coś się tu komuś popierdzieliło. Prosisz Jacku forumowiczów o pomoc w twojej pracy za którą otrzymujesz konkretne profity proponujesz wydrukowanie "nazwiska" za otrzymaną pomoc. I tak powinno to brzmieć. A ty pod osłoną dobra i reklamy forum (od którego m.in. otrzymałeś sporą pomoc) zaczynasz kręcić że to dla forum i forumowiczów i dla reklamy tegoż. Że tak przypomnę jest to drugie co do wielkości forum motoryzacyjne, z którego korzysta kupa ludzi. Ty też już jesteś na tym forum 6 lat czytasz je i korzystasz z niego, ale potrafisz wytknąć że tak naprawdę jest utrzymywane z reklam a nie z prywatnych kieszeni adminów. Wiesz że była kiedyś propozycja forumowiczów aby utrzymywać serwer z datków naszych i była taka zbiórka prowadzona (jak i na twój wózek). Wiesz z jakiego powodu są reklamy na tym forum. Miałem szacunek do ciebie, podziwiałem ciebie jak walczyłeś z niedogodnościami życia, ale to co teraz chciałeś zrobić to zrobienie z nas murzynów albo jeszcze gorzej frajerów. Jacku nazywajmy sprawę po imieniu co ci już napisał Marcin i Robert i tyle a nie zasłaniaj się reklamą dla forum. To tak jak ja bym prosił o wyremontowanie mieszkania przez Blopa mojemu kierownikowi za swoje pieniądzea za to zaproponowałbym mu wożenie jego nicka na aucie, ale za wykonaną pracę ja bym wziął forsę. Tak tak powiesz reklama mobilna jest droga ale czy nie uważasz że troszkę należy to inaczej załatwić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zycze powodzenia w pisaniu artykulu ale mam kilka uwag:

1. jak zarabiasz na tym kase to daruj sobie pomoc innych, mi by bylo wstyd

2. wydaje mi sie ze pomoc temu forum to kiepska wymowka

3. obys nie pisal takich glupot jak tam http://www.joemonster.org/art/16972/Jak_nie_naprawiac_silnika?utm_source=Czytnik_rss&utm_medium=link&utm_campaign=rss

4. mam nadzieje ze znajdziesz naprawde ciekawe zdjecia. bo jak przypomne sobie np demotywatory i w 90% glupie teksty po ktorych debile piszcza ze smiechu to zygac mi sie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem z nikogo zamiaru niewolników robić i robić nie będę. Skoro tak to odebraliście - przykro mi. Naprawdę jedyną moją intencją było wciśnięcie nazwy forum do arta. Nic ponadto. Skoro jednak użytkownicy uważają, że robię z nich niewolników - trudno. Niech i tak będzie. Zatem temat zamykamy i już.

 

Przykro mi, że wszyscy wiedzą lepiej co miałem na myśli, dlaczego tak napisałem. No dobra - widać siedzicie w mojej głowie i wiecie lepiej. Widać znacie lepiej moje intencje i zamiary. Widać już od dziś według Waz za każdą pomoc trzeba będzie płacić. Niech i tak będzie. Nie omieszkajcie zatem cenników ustalić...

 

Ja jak napisałem - materiały na artykuł mam. Mam ich pod dostatkiem. Chciałem zrobić coś dobrego dla forum i ludzi, którzy mi pomogli, chciałem pomóc go jeszcze bardziej wypromować (i tylko i wyłącznie to było moją intencją). No, ale skoro użytkownicy forum uważają, że nie warto nic promować - zgoda. Nie będę tego robił.

 

3. obys nie pisal takich glupot jak tam http://www.joemonster.org/art/16972/...m_campaign=rss

 

Zarówno foto jak i treść artykułu uzgodniliśmy z arkadio na PW. W zamian dostanie on konto superbojownika (warte 50 zł) za absolutne friko. Tylko nie odezwał się do mnie. Jak się odezwie - damy mu takie konto. Ma wiadomość na PW. Naprawdę - nie wykorzystuję ludzi - pomagam jak potrafię... I co teraz? Jak się czujesz znając obie strony medalu?

 

PS. Za artykuł dostaję symboliczne 10 zł. Aż taaaki zarobek mam prosząc Was o pomoc. Głównie zarabiam na dodawaniu gier oraz dbaniu o porządek na stronie. Czyli Wasza pomoc pozwoli mi uzyskać calutkie 10 zł. Dlatego napisałem jasno - nie chodzi mi o zarobek, bo jest on śmieszny i znikomy, tylko o promocję, bo to akurat przekłada się na bardzo wymierne korzyści dla forum.

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek nie chodzi o to żebyś się obrażał. I nikt nie chce cię obrażać.

Chciałem zrobić coś dobrego dla forum i ludzi, którzy mi pomogli, chciałem pomóc go jeszcze bardziej wypromować (i tylko i wyłącznie to było moją intencją).
Jak chcesz pomóc wypromować forum jak piszesz, a jesteś tam znanym redaktorem napisz artykuł motoryzacyjny i w nim opisz działalność naszego forum. Myślę że nikt się ani ciebie nie obrazi a ty wypromujesz nasze forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zarówno foto jak i treść artykułu uzgodniliśmy z arkadio. W zamian dostanie on konto superbojownika (warte 50 zł) za absolutne friko.

 

jezeli tak ze wszystkiego sie tlumaczysz to i ja cos napisze: nie chce mi sie teraz szukac na forum ale prawdopodobnie arkadio (sprzedawca) mial ten blok zwrocony od kupujacego ktoremublok sie popsul niewiedziec czemu - stad foto. opis znow jest z tematu wiele starszego kiedy ktoremus koledze rozbiegl sie silnik po "czyszczeniu" wd40. i nie mam pretensji ze dostal extrasuperkonto za 50 zyla, nie mam pretensji ze napisales ten artykul z dwoch roznych tematow. mam pretensje ze ten artykul jest dla idiotow ktorzy pewnie teraz sa przekonani ze 1,9tdi sie rozlatuje i ze lepiej wymieniac zarowki i pompowac kola u mechanika bo nie warto oszczedzac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz pomóc wypromować forum jak piszesz, a jesteś tam znanym redaktorem napisz artykuł motoryzacyjny i w nim opisz działalność naszego forum. Myślę że nikt się ani ciebie nie obrazi a ty wypromujesz nasze forum.

 

Tylko, że ma być śmiesznie. Bo to niecodziennik satyryczno - prowokujący.

 

Może inaczej - gdzieś dojdziemy przecież do wspólnego języka. Bo podsunąłeś mi fajny pomysł. Może u nas są śmieszne fotki wykonane przez naszych forumowiczów. Wtedy już by calutki artykuł od a do z byłby o tym forum. Jego treść i zawartość uzgadniana by była z userami forum. Podawajcie pomysły. Konkretne. Mi chodzi naprawdę o fajną promocję tego zakątka w sieci. Zrozumcie to wreszcie. Myślałem, że w perełkach moto da się wcisnąć nas, ale widzę, że można zrobić naprawdę fajny materiał tylko i wyłącznie o tym forum. I zrobię go....

 

To tak może być? Przyklejamy taki pomysł na górę? Bo przecież cała dyskusja ma na celu by dojść do wspólnego mianownika, a nie przepychać się słownie. Mi zależy i to bardzo, by fajne forum wypromować jeszcze bardziej. Wam też powinno zależeć. Macie mnie w redakcji Joe - czyta go sporo osób - wykorzystajcie i mnie i tą sytuację dla naszego dobra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że ma być śmiesznie. Bo to niecodziennik satyryczno - prowokujący.

 

Może inaczej - gdzieś dojdziemy przecież do wspólnego języka. Bo podsunąłeś mi fajny pomysł. Może u nas są śmieszne fotki wykonane przez naszych forumowiczów. Wtedy już by calutki artykuł od a do z byłby o tym forum. Jego treść i zawartość uzgadniana by była z userami forum. Podawajcie pomysły. Konkretne. Mi chodzi naprawdę o fajną promocję tego zakątka w sieci. Zrozumcie to wreszcie. Myślałem, że w perełkach moto da się wcisnąć nas, ale widzę, że można zrobić naprawdę fajny materiał tylko i wyłącznie o tym forum. I zrobię go....

 

To tak może być? Przyklejamy taki pomysł na górę? Bo przecież cała dyskusja ma na celu by dojść do wspólnego mianownika, a nie przepychać się słownie. Mi zależy i to bardzo, by fajne forum wypromować jeszcze bardziej. Wam też powinno zależeć. Macie mnie w redakcji Joe - czyta go sporo osób - wykorzystajcie i mnie i tą sytuację dla naszego dobra...

 

A ja myślę Jacku--że jak troche Ci pocisneliśmy,to zdałeś sobie wreszcie sprawę jak to wyglądało z naszej strony :( Przecież nikt,nie robi Ci na złość,tylko jeśli chodzi o nasze forum to jesteśny wyjątkowo czujni :P

 

Jeśli chodzi o artykuł o naszym forum--to gadaj z górą i może coś z tego będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę Jacku--że jak troche Ci pocisneliśmy,to zdałeś sobie wreszcie sprawę jak to wyglądało z naszej strony

 

Nie - nie pocisnęliście - trwałbym przy swoim. Ot po prostu robiłem artykuł moto - pomyślałem o forum Passata. Chyba to logiczne jest. A skoro wyszedł pomysł, by zebrać śmieszynki z tego forum, to ja jestem jak najbardziej za.

 

Przecież piszę - redaguję w poczytnym portalu - można to fajnie wykorzystać. Czemu miałbym się nie przysłużyć forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności