Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

No i mnie również przyszło zmagać się telefonem w samochodzie. Mam pokazany wyżej uchwyt zamontowany na stałe, mam adapter do Nokii 6300 też pokazany na stałe. Na stronie dotyczącej adapterów, piszą, że współpracuje spokojnie z innymi telefonami mającymi bluetooth. Mój ma (Samsung wave II). Jak to wszystko zestroić? Po nałożeniu adaptera na uchwyt przez moment pojawia się na panelu radiowyn napis phone i znika. I nic więcej w tym temacie. Czy czegoś mi brakuje, co robić aby zadziałało? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz do dzialu warsztat b6 tam masz opisane co zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam zestaw samochodowy CK-7W połączyłem się przez bluetooth bez problemu, rozmawiam bez problemu ale nie wiem dla czego nie mogę odbierać i zakańczać rozmów przyciskiem na kierownicy tylko przyciskiem od tego zestawu, głośniej i ciszej mogę robić z kierownicy z radia bądź z przycisku z zestawu.

Edytowane przez zubzyk76042

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy mam zestaw samochodowy CK-7W połączyłem się przez bluetooth bez problemu, rozmawiam bez problemu ale nie wiem dla czego nie mogę odbierać i zakańczać rozmów przyciskiem na kierownicy tylko przyciskiem od tego zestawu, głośniej i ciszej mogę robić z kierownicy z radia bądź z przycisku z zestawu.

 

poniewaz nie jest to zestaw VW tylko Nokii, tym samym nie jest kompatybilny z funkcjami na kierownicy, oprócz głośności

chcesz mieć całą funkcjonalność to montuj oryginalny zestaw VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum,

jest to mój pierwszy post tutaj, więc proszę o wyrozumiałość.

Niedawno kupiłem Passata z 2010, który ma chyba wszystkie potrzebne elementy zestawu tzn. uchwyt adaptera i modół pod siedzeniem 1K8 035 730 D, kierownica multifunkcyjna, nie posiadam jedynie adaptera.

Czy ktoś z Warszawy posiadający adapter mógł by mi pomóc sprawdzić czy w ogóle wszystko działa i czy warto kupować własny czy może lepiej inny zestaw?

Pozdrawiam

Olek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam zestaw ck7 co muszę dokupić i co zrobić żeby mieć premium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko musisz zmienic. Ck7 to dokladana nokia prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem z targowka moge ci pomoc sam się męczyłem dlugo zanim wszystko zadziałało. Mam modul 729 radio rns 300 dokupilem uchwyt bo nie bylo i adapter activ bluetooth wszystko na allegro za 240zł. Pobierasz aplikacje bluetooth router i masz w radiu muzyke mp3 z telefonu badz radio internetowe. W module telefonu nic nie zmieniałem jak niektórzy piszą żeby zmienic ma 422 .

tel 661215178

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używasz może takiego adaptera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Używasz może takiego adaptera ?

 

W służbowych crafterach mamy właśnie takie zamontowane. Sporo kosztowały z montażem ponad 2 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają bez problemów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Działają bez problemów ?

 

Kierowcy bardzo je sobie chwalą. Zastanawiamy się właśnie nad zakupem kolejnych adapterów do rejsowych autobusów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Więc raczej kupię, zamiast zwykłego adaptera bez wyświetlacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info. Więc raczej kupię, zamiast zwykłego adaptera bez wyświetlacza.

 

Znalazłem jeden z filmików poglądowych na ten temat.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem jeden z filmików poglądowych na ten temat.

 

 

A orientujesz się czy ten adapter będzie bez problemów współpracował z Iphone 5S ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy i mam passat z 2012 roku od paru dni. Slyszalem, ze da sie przez bluetooth polaczyc telefon bez koniecznosci kupowania adaptera. Prawda?

Sprobowalem i polaczylem sie swoja Nokia E52, wczytala sie ksiazka adresowa i moge z kierownicy wybierac i odbierac polaczenia. Moge tez glosowo np. wybrac polaczenie by do kogos zadzwonic. Jedyne co mi na razie nie dziala to fakt, ze po polaczeniu nic nie slysze (cisza). Wie ktos dlaczego i co zmienic bym slyszal na glosnomowiacym glos z trwajacej rozmowy telefonicznej?

 

Pozdr

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podgłośnić. W czasie rozmowy górny przycisk w lewej konsoli na kierownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie sprawdzilem to od razu. Probowalem zglasniac w trakcie polaczenia zarowno na kierownicy jak i przeszukalem ustawienia glosnosci w aucie i na komorce. Wszystko jest jakby zglosnione a i tak nie slychac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności