Skocz do zawartości
Gość cidik

GWIZD w Passacie '06 czyli b6 3c

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cidik

Mam Passka jak w tytule z marca 2006 Variant... jak jade na trasie okolo 80-100 km, to przy wyłaczonym CB radyjku i navi( czeli cisza w samochodzie) mam wyrazie wyczówlany jak by gwizd w tylniej czesci auta jak jade szybciej to nie słychać, jak nacisne lekko na hamulec również dzwięk się uspokaja na kilka sekund poczym powtórnie gwizdze :zdziwko:

 

W ASO mówią że nie mieli tkiego przypadku , wiec mozę ktoś mam podobny problem

 

 

 

_________

 

B63c0 2.0 TDi, Sportline, stan.+navi mfd2 dx+xenony+przetwornica :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piki
.. jak jade na trasie okolo 80-100 km, to przy wyłaczonym CB radyjku i navi( czeli cisza w samochodzie) mam wyrazie wyczówlany jak by gwizd w tylniej czesci auta

 

przy wylaczonym radyjku i navi? hmmmmm

to radyjko ci halasuje jak je wylaczysz to navi ciagle gra ? a to ciekawe :-D

 

 

mi tez gwizdze - jak wylacze radyjko, no i navi tez - cichutko i wiem ze to relingi, jak w kazdym kombiku :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mks

U mnie tez "cos" ( :P ) dziwnie gwizdze ,glownie wtedy jak wyprzedzam po 3 czy 4 auta na raz i trzeba mocniej depnac hheh. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zakupilem ten model kombi 2007 rok silnik 1.9 tdi tylko na 1,2 czasami na 3 biegu a pozniej gwizd zanika kumpel sugerowal jak siedzial z tylu ze to z tlumika a mi sie wydaje ze to turbina taki efekt daje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też "gwizda" od 120km/h, jak zwolnię to gwizd znika - to relingi:) Zrób test - rozbujaj furę i jak zacznie "gwizdać" wrzuć na luz (chyba, że masz DSG ;( ) Jeśli nie przestanie - to relingi, jeśli przestanie to coś z samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolego np. owiewka od spodu byla kiedys nieco odkrecona i dobiegalo buczenie jak z padnietego lozyska. Skoro twoj znajomy slyszal cos na dole auta , proponuje sie pod nie wczolgac i popatrzec , moze cos wisi lub wystaje lub ma luz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem takie pogwizdywania mogą też być z kołpaków,jeśli wersja na stalówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam B5-kę ale koleś ma B6-kę i kiedyś też miał gwizd dobiegający z tyłu autka. Okazało się że źle uformowała mu się uszczelka przy klapie bagażnika i powietrze źle na niej wirowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj zdjac antene od cb:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności