Skocz do zawartości
marcin9962

Światła do jazdy dziennej DRL ( LED )

Rekomendowane odpowiedzi

tak żeby się zapalały DRL po włączeniu zapłonu na "A", a jak się zrobi ciemniej, to powinny się zapalić normalne światła.

 

Wszystko zależy czy masz u siebie czujnik zmierzchu ;) , kodowanie i cała reszta już jest na poprzednich stronach opisane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, że mam czujnik zmierzchu, bo jest na szybie i w przełączniku jest pozycja "A". Tylko dziwi mnie, że na pozycji automat swiecą się światła normalnie. Nawet jak jest dzień i jano, to dalej sie świećą. W poprzednim aucie miałem tak, że na pozycji "A" jak było jasno, to świeciły się śwaitła DRL, a jak robiło się ciemniej, to się wyłączały i zapalały się normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zobaczyc jak masz zakodowane swiatla. Moze wlasnie tak ze maja sie swiecic caly czas. Poczytaj na forum, bo jest opisane, podepnij kompa i sprawdz jak masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może poprzedni właściciel coś miał pokodowane. Nie podepnę kompa, bo nie mam oprogramowania i nie znam się na tym. Jak kupię światła DRL, to będę się zagłębiał i może ktoś z kolegów z mojego rejonu pomoże zakodować, żeby działały prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz włączony tryb skandynawski. Miałem bardzo podobnie w swoim passacie (ma ksenony). Wystarczyło wcisnąć kluczyk do stacyjki w pozycję przed zapłonem i już zapalały się światła, niezależnie od ustawienia (0, auto) świeciły cały czas. Na Auto wyłączało się tylko podświetlenie zegarów i przycisków gdy było jasno. Mój mechanik zmienił mi to za pomocą komputera - działało w ten sposób, że gdy było jasno, ksenony gasły i nie świeciło nic (dlatego sam musiałem przerzucać w przełącznik w pozycję mijania za dnia) a chwilę później dokupiłem DRL, które zostały sprzężone z ksenonami. Teraz gdy czujnik da sygnał, że jest za ciemno włączają się ksenony a wraz z ich włączeniem gasną światła DRL, a gdy gasną ksenony - włączają się DRL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przeszukałem większość wątku, ale nie znalazłem odpowiedzi, lub moje oczy już są zbyt przymknięte po całym dniu i nie dowidzę :) Czy ktoś wie jak przekodować halogeny ? Dokładnie chodzi mi o to, aby po włączeniu na postojowe i wyciągnięciu przełącznika w pozycję tak by zapalały się przednie halogeny w które włożyłem diody drl, w momencie zapalenia halogenów gasły postojowe w lampach przednich. Chce aby to działało tylko w tej pozycji, natomiast po przekręceniu na światła mijania (i pozycję Auto po samoczynnym zapaleniu świateł) aby wszystko wracało do pierwotnego stanu, tzn spowrotem zapalały się postojowe w lampach przednich... ktoś to już przerabiał ? lub wie co gdzie przekodować ?

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez thomeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz włączony tryb skandynawski. Miałem bardzo podobnie w swoim passacie (ma ksenony). Wystarczyło wcisnąć kluczyk do stacyjki w pozycję przed zapłonem i już zapalały się światła, niezależnie od ustawienia (0, auto) świeciły cały czas. Na Auto wyłączało się tylko podświetlenie zegarów i przycisków gdy było jasno. Mój mechanik zmienił mi to za pomocą komputera - działało w ten sposób, że gdy było jasno, ksenony gasły i nie świeciło nic (dlatego sam musiałem przerzucać w przełącznik w pozycję mijania za dnia) a chwilę później dokupiłem DRL, które zostały sprzężone z ksenonami. Teraz gdy czujnik da sygnał, że jest za ciemno włączają się ksenony a wraz z ich włączeniem gasną światła DRL, a gdy gasną ksenony - włączają się DRL.

 

Dzięki Gravemind, o takie rozwiązanie mi chodziło. Czyli jak kupie DRL-y, to trzeba będzie zakodować tak jak opisałes. Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy macie jakieś sprawdzone i fajne światełka led? Chodzi mi o opinie danego modelu bo nie chcę się "wkopać" w jakieś lipne znalazłem jedne na allegro ale nw czy dobre - może macie jakieś u siebie w pasku fajne światełka. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam . ktoś może ma światła do jazdy dziennej z kierunkowskazami ? coś takiego Passat B6 LED DRL+turn signal

https://www.google.pl/?gfe_rd=cr&ei=gQHFVL3uM8a24Aa2noGICQ&gws_rd=ssl#q=Passat+B6+LED+DRL%2Bturn+signal

 

fimik

 

może ktoś wie gdzie można kupić takie w polsce ?

Edytowane przez zibi105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam . ktoś może ma światła do jazdy dziennej z kierunkowskazami ? coś takiego Passat B6 LED DRL+turn signal

https://www.google.pl/?gfe_rd=cr&ei=gQHFVL3uM8a24Aa2noGICQ&gws_rd=ssl#q=Passat+B6+LED+DRL%2Bturn+signal

 

fimik

 

może ktoś wie gdzie można kupić takie w pl

 

A wiesz może gdzie mozna takie kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może ktoś wie gdzie można kupić takie w pl
A wiesz może gdzie mozna takie kupic?

 

:wmorde :wmorde :wmorde :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiesz może gdzie mozna takie kupic?[/QUOT

 

są takie ale pisze wysyłka z chin za free . Cena kierunkowskazów od 140 do 220 usd dolarów w zależności od modelu. Ale pytanie czy ktoś widział takie polsce ? http://www.ebay.pl/itm/LED-Daytime-running-lights-Lamp-DRL-for-VW-Magotan-PASSAT-B6-Turn-Signal-08-10-/321030503176

Edytowane przez zibi105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś z was próbował założyć coś takiego?

http://allegro.pl/osram-swiatla-dzie...001619425.html

Zastanawiam się nad zakupem a boje się ze mogą nie pasować do passat b6.

 

za taką kasę to kupisz prawie 2 komplety nowych LEDow w ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam da się podlaczy swiatla dzienne pod A bo u mnie jak wlacze A w dzien to swiatla się nie swieca, zapalaja się w tunelu, i wieczorem, chciałbym żeby swiatla dzienne się zapalaly jak wlacze na A w dzień a gasily jak zapala się swiatla mijania automatycznie.dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, zalozylem DRL z Chin, musialem wyjac zarowki od oryginalnych DRL (zoltych zarowkowych) z reflektorow skretnych xenonowych.

 

Panowie czy da sie "wylogowac" vcds'em te oryginalne DRL ta zeby usunac ikone zarowki z liczkina i komunikat na fisie?

 

W vectra c tak mialem ze po zalozeniu drl w miejsce halogenow mozna bylo wylaczyc te halogeny jakby ich nie bylo fabrycznie pozbywajac sie tym samym bledow spalonej zarowki i komunikatow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności