Skocz do zawartości
marcin9962

Światła do jazdy dziennej DRL ( LED )

Rekomendowane odpowiedzi

a powie mi ktoś, jak te DRL będą się miały do oryginalnych BI-xenonów, chodzi mi głównie o jazde z włącznikiem w pozycji AUTO???

zapalam samochód, włacznik w pozycji auto, DRL zapalają mi się na 100%-tak????

w momencie jak się ściemni DRL przechodzą w 50% mocy świecenia a zapalają się xenony????

a jak jest z błędami, i rozumiem, że halogeny muszę odkodować???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@ mma78 i marcin9962 . Panowie powiedzcie prosze jak montowaliscie swoje swiatla a kratce . Powycinalem kratki i przyszlo mi do glowy aby to zalac klejem na cieplo . I ostatnia kwestia odnosnie odwrocenia lampy do gory nogami , powiedzcie mi prosze ktora ma byc odwrocona ???

 

 

Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powycinalem kratki i przyszlo mi do glowy aby to zalac klejem na cieplo

ja tam trochę się wymęczyłem to robić bo trzyma mi się to na śrubach i mini metalowych łapkach które są wkręcone w kratkę i zakleiłem klejem na ciepło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przykleiłem, a odwróciłem tą od strony pasażera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mma78 i marcin9962 . Dzieki panowie za pomoc . :-) Duze piwko dla Was .

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duze piwko dla Was .

no to zdrowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

dzisiaj zamontowałem dzienne, efekt na fotce

duży plus to kształt - idealnie pasują pod łuki kratek są tak samo wyprofilowane

minus - 50 zł zapłaciłem gościowi od klejenia plastików za wycięcie w kratkach otworów i osadzenie na stałe świateł - wygląda praktycznie jak by tam miały być...

 

mam jedno pytanko - muszę je podłączyć pod plus stacyjki gdyż gdy podłączyłem pod plus akumulatora nie chcą mi się zgasić po wyłączeniu zapłonu

byłbym wdzięczny za fotki który to plus

 

 

 

Zdj?cie0094.jpg

Zdj?cie0095.jpg

Zdj?cie0096.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
muszę je podłączyć pod plus stacyjki gdyż gdy podłączyłem pod plus akumulatora nie chcą mi się zgasić po wyłączeniu zapłonu

po co do stacyjki gmyrać. minus pod baterie a plus pod bezpiecznik pod maską i działają jak powinny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

witaj

 

a wiesz może który to bezpiecznik od stacyjki ? - mam francuską instrukcję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wiesz może który to bezpiecznik od stacyjki ? - mam francuską instrukcję...

nie musi być od stacyjki, normalny bezpiecznik który podaję prąd po załączeniu zapłonu ( ja mam tak podpięte ) pod maską masz skrzynkę z bezpiecznikami otwierasz ją i pierwszy od lewej strony np ( ja tak mam ) wkładasz tam kabelek plusa i działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dziękuję za info - jutro spróbuje bo ciemno - wiesz może z której strony jest plus? bo nie mam czym sprawdzić - najlepsze było by foto jak to podłączyłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz może z której strony jest plus? bo nie mam czym sprawdzić

podpinasz drl pod aku ( minus ) załączasz zapłon i wkładasz do bezpieczników ale z tego co kojarzę to jest to drugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem jak napisałeś i dalej nic - świecą cały czas, sprzedający wyraźnie mi powiedział - pod plus stacyjki więc podłączyłem w miejscach zaznaczonych na foto (wyjąłem bezpiecznik, włożyłem końcówkę kabla i zacisnąłem bezpiecznikiem)

 

nawet w tym poście na forum było że pod plusa od zapłonu - tylko nie wiem gdzie mam go szukać........

oto link: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=1268105#post1268105

 

skrót postu - niestety dotyczy b5 :

Plus po zapłonie ze styku 75X pod kierownicą.

Postoje - Pin 7 z lampy (kabelek siwo - czarny od strony kierowcy).

Masa - kabelek brązowy.

Ja się podpinałem pod instalację zakrętówek. I dlatego tego nie pokazałem, bo raczej nikt tego nie ma i by było ciągle: A skąd ten plus etc... wtedy po zapłonie dzienne same się włączą

Zdj?cie0048.jpg

Edytowane przez damcar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podpięte pod ten bezpiecznik zaraz z kraja " on u mnie był akurat pusty " dokładnie jak jest 10 na dole czerwona to w tym nie opisanym mam kabel +

p.s. u mnie też pisał sprzedawca że mam podpiąć pod stacyjkę ale stacyjka a ten bezpiecznik działają na takiej samej zasadzie, prąd jest wtedy jak jest wsadzony kluczyk do stacyjki 1313995393

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli tutaj jak zaznaczyłem?

1313995393.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli tutaj jak zaznaczyłem?

dokładnie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za sugestie - w moim pastuszku w tym miejscu są zaślepki ale idąc tym tropem znalazłem wolne gniazdo i jest ok - podłączyłem się w miejscu jak zaznaczyłem żółtą strzałką

 

pozdrawiam

Zdj?cie0048.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w związku z pytaniami gdzie nabyłem światła odpowiadam aukcja alledrogo: aukcja 1789774882 model VERTEX 523 HP (najtaniej 200ZŁ - inni chcą około 240zł)

Edytowane przez damcar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
model 523 HP VERTEX (najtaniej - inni chcą około 240zł)

też je chciałem kupić ale sprzedawca mi powiedział że do passata z przeciwmgłowymi nie podejdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał damcar Zobacz post

model 523 HP VERTEX (najtaniej - inni chcą około 240zł)

też je chciałem kupić ale sprzedawca mi powiedział że do passata z przeciwmgłowymi nie podejdą

 

Dokładnie te same planuję kupić do b5 i ciekawe jak to będzie wyglądać i jak to wogóle świeci.

Miałem kiedyś dzienne podobne jak kolega MMa78 ale popaliły się diody i miałem je podłączone pod osobny przycisk w kabinie (schowany) włączałem kiedy chciałem, bez modułu, może w tym module był jakiś bezpiecznik albo cuś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności