Skocz do zawartości
grzesiek452

jakie glosniki do b3 za nieduze pieniadze?

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki polecasz piecyk tak do 250zł. Czy dystanse wykonane z płyty wiórowej , to dobry pomysł, czy moze wykonac z mdf?

 

Ciężko jakiegoś 4-kanałowca za tą kase znalezc,ewentualnie możnaby kupic jakieś 2 kanały pod skrzynię,a przód zostawić na tym peiyingu,tylko jeszcze kwestia tego głośnika w skrzyni,jakie ma parametry bo może i wystarczy mu te 2 kanały z peiyinga.Jeżeli chodzi o dystanse to najlepszy mdf,jeżeli robisz sam to dobrze zaimpregnuj żeby nie wciągał wilgoci i nie puchł.Tu w miarę dobry i niedrogi wzmak do skrzynki http://allegro.pl/carpower-hpb-602-gw-3lata-sklep-mlawa-promocja-i1601536391.html

Edytowane przez kris87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety głośnik to prawdopodobie nakieś no name, tylko oklejony przez chinczyka, jesdynie co mogę wyczytać z etykiety to 4 ohm i 320 W ale ładnie smigał na 1x160W Dalco ale był ustawiony na jakieś 100W. A jeżeli chodzi o dystanse to został mi spory kawałek płyty i nie widzi mi się kupowanie mdf-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety głośnik to prawdopodobie nakieś no name, tylko oklejony przez chinczyka, jesdynie co mogę wyczytać z etykiety to 4 ohm i 320 W ale ładnie smigał na 1x160W Dalco ale był ustawiony na jakieś 100W. A jeżeli chodzi o dystanse to został mi spory kawałek płyty i nie widzi mi się kupowanie mdf-u.

 

No to sprobuj takiego podlaczenia jak ci powiedzialem,2 kanaly na przednie glosniki i 2 zmostkuj i daj na skrzynie,jak wszystko podlaczysz to poustawiaj sobie to na sluch tak zeby bylo najlepiej,dystasne jak zrobisz ze zwyklej plyty to zabezpiecz je jakos zeby wody nie ciagly bo napewno beda narazone na wilgoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są w sprzedaży to lepiej kupić odpowiednio przygotowane dystanse. Płyta wiórowa na pewno nie jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Co do wzmacniacza to za kwotę 250zł można kupić rozsądny egzemplarz, oczywiście używany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności