Skocz do zawartości
Dufi

Jakie auto kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym rozważył zakup Peugota 406 2.0 Hdi lub Renault Laguna 2.2 dTi, bardzo komfortowe i wbrew obiegowym opiniom nie są awaryjne jeśli się o nie odpowiednio dba.
To nie forum o Francuzach tylko Niemcach :) ja żadnego francuza bym za darmo nie chciał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie forum o Francuzach tylko Niemcach ja żadnego francuza bym za darmo nie chciał .

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem temat wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli odgrzewajac temat mojego zakupu, musiałbym liczyć minimum 12 tys za jakąś sensowną B5? Tak? Czyli taką gdzie mam mniej wiecej pewność że sprzedający nie chce mi wcisnąć szrota?

 

Dokładnie, jeżeli nie zależy Ci dynamice to 1.6 + gaz sprawdza się bardzo ładnie.

 

Laguna to mina, Pug jak zadbany z nowym zawiasem to można rozważyć zakup ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczupak, po#bało Cię?

na benzynę chcesz zamienić? przecież tak zachwalałeś osiągi paska na opale, a teraz na gaz się przerzucasz? :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem takim fordem przez trzy lata, tyle że w benzynie. Zrobiłem 130tys. Autko generalnie fajnie się prowadzi, nie sprawiało problemów jedynie co 40tys padała pompa wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeździłem takim fordem przez trzy lata, tyle że w benzynie. Zrobiłem 130tys. Autko generalnie fajnie się prowadzi, nie sprawiało problemów jedynie co 40tys padała pompa wody.
mam Focusa 2003 1.8 TDDI i faktycznie pompa wody padla.. wrecz sie zatarla jestem po wymianie rozrządu kompletnego i wszystkich rolek pasków ...koszt całkowity z robocizna 650 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile ta przyjemnośc kosztowała? Mowie o pompie wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile ta przyjemnośc kosztowała? Mowie o pompie wody.
ciezko mi teraz powiedziec ale za czesci zaplacilem 350 zł pompa rolki rozrzadu rolki napinajace pasek wieloklinowy pasek rozrzadu i pasek wieloklinowy

 

Pompa to drobne naprawde drobne ale wymioenilem komplet bo mialem rozebrane autko wiec zal bylo nie wymienic ... calosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akutalnie jezdze focusem 2001 tylko ze z 2,0. Ogólenie fajnie sie prowadzi, ale patrz na rdze, bo strasznie lubia gnić (pod lusterkiem, na progach, dołem drzwi, tylna klapa). W moim póki co to poza poduszka pod silnikiem nic sie nie dzieje a zrobiłem jakies 12tys. I Tdci podobno lepsze niz tddi. Zreszta za te pieniądze to cos nowszego i lepszego ciezko znalezc wg mnie:)

 

aaa i dokładnie sprawdz tylne zawieszenie żeby koła nie były tak /---\ bo naprawa troszke kosztuje, a ta usterka jest częstą dolegliwościa focusów.

Edytowane przez pppawelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam.

FORD FOCUS 2003r. 1.8 TDCI na budziku 144tyś. no i kombi oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i mam.

FORD FOCUS 2003r. 1.8 TDCI na budziku 144tyś. no i kombi oczywiście.

No to gratuluje wyboru ale jakaś fotka by się przydała,chociaż jedna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i mam.

FORD FOCUS 2003r. 1.8 TDCI na budziku 144tyś. no i kombi oczywiście.

tak czulem ze sie zdecydujesz bedziesz zadowolony ...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jest oki. Ogarniam dopiero ten samochód. No i cały czas sie zastanawiamy czy aby na pewno dokonałem słusznego zakupu.

http://cdn4.asteroid.pl/c19/a.fotka.pl/070/740/70740158_800.jpg

 

No i kupiłem go z kukułczym jajem :) Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów i rozgrzaniu silnika odezwało sie koło dwumasowe.

Jak sprzedam mój karawan to sie dwumasa wymieni. Tylko żal mi sprzedawać staruszka, na pewno nikt tak nie bedzie o niego dbał jak ja ,ale cóż takie jest życie.

Dobrze służył ale musi iść służyć komuś innemu. :(

Edytowane przez Dufi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności