Skocz do zawartości
lite44

Podniesienie mocy a skrzynia DSG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów, proszę o wasze opinie mam vw jettę 1.9TDI 105km DSG z pdf przebieg 170tys chciałbym podnieść moc w tym autku i stąd moje pytanie, a mianowicie czy nie zaszkodzi to skrzyni biegów oraz silnikowi?

Mieszkam w Bogatyni najbliższy zakład który się tym zajmuje znajduje się w Gryfowie Śląskim czy ktoś z was słyszał o tym zakładzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z DPF... Co do podniesienia mocy jak zrobi to dobry tuner nic nie bedzie sie dziac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja - tak jak wcześniej opisywalem, miałem problem z podniesieniem mocy w swoim aucie.

Tyle że u mnie skrzynia to tiptronic.

Tzn. problemu z podniesieniem mocy nie było...ale skrzynia nie przepuszczała momentu obrotowego. Robił mi to Rogal...żeby nikt mi nie zarzucił, że robiłem to w jaiegoś chłopka w stodole. MrMotors , tzn Rogal sobie z tym nie poradził.

No i na razie mam standart.

Rozmawiałem z innymi tunerami ze stolicy, twierdzili, że nie będzie u nich z podniesieniem mocy problemu....Ale jak do tej pory czasu na ten zabieg po raz drugi nie znalazłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z MRC Chiptuning, dają rade. Robią juz długo a ja juz 4 swoje auta u nich robiłem i nie mam problemów. Pogadaj z nimi, myśle ze zrobią bez problremu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem u Mastersa. Obecnie mam prawie 190Ps i 400Nm. Program zrobiony przy około 241tyś, teraz mam 260tyś i jest bezproblemowo. Choć ostatnio DPF mi się odzywa, ale niedługo go usune i poprawie przebieg momentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że stary temat ale chciałem zapytać czy ktoś się orientuje kto może podnieść moc w woj. Lubuskim ? Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też zapytam, ale o manuala - skrzynia o symbolu MUJ.

Gdzieś w opisie ma 250 i boję się, że to jej maksymalny moment do przeniesienia.

 

Ma ktoś dostęp do bliższych danych i poratuje parametrami tej skrzyni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności