Skocz do zawartości
Mieszkoc

Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)

Rekomendowane odpowiedzi

A jak mówię, że temat do zamknięcia, to wasiele dupą rzucają :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Miałbym prośbę. Gdyby ktoś miał czas i chęci pomóc to byłbym wdzięczny.

 

Interesuje mnie konkretne auto: link do ogłoszenia http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-krajowy-serwisowany-w-vw-zadbany-ID6ybfx5.html#37be653e51

 

Miejscowość POZNAŃ

 

Z tego co się dowiedziałem telefonicznie, auto z polskiego salonu z książką serwisową, ostatni wpis w tym roku, serwis do końca.

 

Malowany tylny prawy błotnik i cieniowane tylne prawe drzwi.

 

Jak wiadomo z tym lakierem nie jest łatwo tak więc gdyby ktoś mógł to obejrzeć z bliska i zdać relację byłoby miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprawdzenia historii serwisowej. Potem ewentualnie bierz się za oględziny...

 

 

:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

.....dzień dobry ;)

 

 

 

 

 

 

 

Nie ten wątek kolego - Mieszkoc

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacznij od sprawdzenia historii serwisowej. Potem ewentualnie bierz się za oględziny...

 

Jeżeli auto wygląda zewnętrznie dobrze, zostało prawidłowo polakierowane to ewentualnie mogę sprawdzać dalej historię... Co mi po tym, że auto będzie posiadało nienaganną historię, skoro lakiernik mógłby spaprać całą robotę. Takie jest moje podejście do zakupu i możesz się z tym nie zgadzać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się nie zgadzam :)

Sprawdzenie historii to najtańszy i najszybszy sposób kontroli auta i ja od tego zaczynam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem płacz, że anglik, składany z 2 aut i 600 tyś na blacie. Ale ważne, że ładnie pomalowany. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A potem płacz, że anglik, składany z 2 aut i 600 tyś na blacie. Ale ważne, że ładnie pomalowany. xD

 

Przejrzyj ogłoszenie a później komentuj kolego. Auto z polskiego salonu, samochód miał jednego właściciela, serwisowany do końca, pozostawiony w rozliczeniu za nowe auto. Historia do wglądu w wybranym ASO VW. MIało przerysowany praw tył, lakierowany w serwisie VW. Tyle w temacie OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skoro wszystko wiesz i widzisz po ogłoszeniu to po cholere chcesz, żeby ktoś z nas go zobaczył?

Jeśli jesteś tak na niego najarany to bierzesz VIN i sprawdzasz auto. Tym bardziej, że jak piszesz - serwisowany w aso czyli będziesz wiedział wszystko. Widzę, że się powoli gubisz w tym co piszesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności