Skocz do zawartości
Mieszkoc

Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba źle trafiłam... przepraszam, gdzie znajdę wersję polskojęzyczną tego forum? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba źle trafiłam... przepraszam, gdzie znajdę wersję polskojęzyczną tego forum? :D

Po 0,5 l czystej 40% wody ognistej od rana zrozumiesz, że to nadal język polski, tylko dialekt regionalny (studencki) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsun

Ostatnio slyszalem dobry tekst

 

Jak pijesz wódkę wieczorem to jest przerypany poranek, jak nie pijesz w ogóle to masz przerypany wieczór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio slyszalem dobry tekst

 

Jak pijesz wódkę wieczorem to jest przerypany poranek, jak nie pijesz w ogóle to masz przerypany wieczór

życie panie, życie masz przerypane :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po 0,5 l czystej 40% wody ognistej od rana zrozumiesz, że to nadal język polski, tylko dialekt regionalny (studencki) :)

 

brzmiało nieco jak węgierski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2 witam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joł joł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spac... ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

noo,tylko wytłumacz mi dlaczego ten sam portal sie tak podniecał nad oprawami po meczu a teraz wypisuje takie brednie (bywali juz większe kary za piro). Poza tym ucierpiał ktos?

 

Nawet nie mam zamiaru z Toba dyskutować bo opierasz sie na słowach marnych pismaków z marnych portali którzy zrobią sensacje nawet z kupy Neroslawa ,więc.... Nie widziałeś,nie wiesz,to sie nie podniecaj czyms o czym nie masz pojęcia ,włącz myślenie ;)

 

:bry2

Edytowane przez Mieszkoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
noo,tylko wytłumacz mi dlaczego ten sam portal sie tak podniecał nad oprawami po meczu a teraz wypisuje takie brednie

 

Proste, bo piszą tak jak jest, na bieżąco, dlaczego mają pisać źle czy nie prawdę :) to nie wp.pl gdzie sztucznie nakręcają

 

 

Nawet nie mam zamiaru z Toba dyskutować bo opierasz sie na słowach marnych pismaków z marnych portali

 

Znajdę te same opisy z kilku innych portalach, gazetach itp... :)

 

 

Nie widziałeś,nie wiesz,to sie nie podniecaj czyms o czym nie masz pojęcia ,włącz myślenie

 

Byłem, widziałem, z tym że z tej faktycznie złej strony (na szczęście bierny udział) i dlatego tak se piszę, a jak wiesz takie zdanie ma tu wielu tylko nikt nie lubi się tak drażnić z Tobą jak ja :kumple

Specjalnie wstałeś tak wcześnie, żeby mi odpisać :lol

 

:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zrobią sensacje nawet z kupy Neroslawa

 

A kim jest Nerosław? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsun

Maly chomik wasiela [emoji38]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedziele na meczu byłeś ?

 

Dlaczego zaraz drażnić? Chętnie podyskutuje z kimś kto bieżąca sytuacje zna z mediów ,a należy pamietać o tym ze media dzis obiektywne nie sa tylko gonia za tania sensacją. Jeżeli Wasiel ślepo wierzysz w to co Ci serwuje np epoznan to pogadaj sobie z Olą jeżeli to co ja mowie Cie nie przekonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności