Skocz do zawartości

mm87pl

  • Liczba zawartości

    54
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O mm87pl

  • Urodziny 05/29/1987

Informacje osobiste

  • Imię
    Marek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Poznań

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI 90KM (AHU)
  • Rok produkcji
    2000
  1. dzieki tej pogodzie zamieniam 4kolka na 2 kolka:P czyli rower i jazda na malte
  2. ja bylem przekonany ze powinny byc uciete rowno :bezzebow aczkolwiek calkiem inaczej wygladaly niz sprezyny do b5 -35mm no nic, dobranoc;d
  3. oj panowie ale nerowowe zakoncze nie dnia mialem, 2gi raz w zyciu mam przyklad ze tanio nie znaczy zawsze dobrze... posepilem sie na tanie sprezyny -35mm ... no ale umowilem sie z "cwaniaczkiem z antoninka" pod stacia w celu sprawdzenia czemu takie tanie (200zl kmplet na 4kola uzywane roczne...) no ale mechanikiem nie jestem, i widze ze cos nie halo, bo przez telefon powiedzial mi cwaniaczek ze jezdzily tez na b5, a na miejscu okazalo sie ze jezdzily na a4.... dluga sprezyna niby idzie na tyl, gdzie chyba w b5 z tylu jest krotka gruba? no i te piekne malowanie.. niczym 5 latek malujacy sprezyny pedzelkiem, (w zaparte szedl ze nie sa malowane, fakt 2 nie byly, ale na 2 piekne zacieki) i rodzynek dnia... wszystkie jakies uciete... i to nie rowno tylko jakby ktos je wylamal + zamalowal niechlujnie:D na pytanie czymoge zrobic zdjecie i wyslac do kuzyna zeby ocenil czy aby to nie sa polamane amory, zaczal robic takie sceny, ze ja ********... ze barana chce z niego zrobic, ze marudze, ze sie nie znam itp... wiec grzecznie podziekowalem i powiedzialem dowidzenia... pewnie jutro pojawia sie w lepszej cenie na olx to wkleje dla wgladu to cudo
  4. btw polecam : Auto-Paul. Mechanika pojazdowa Warsztat samochodowy Adres: Rynkowa 20A, 62-081 Przeźmierowo Telefon:61 814 25 51 warsztat kolegi ojca, dosc dlugo dzialaja, nie wiem czy ceny przystepne, ale robota solidna, i czesci z wyzszej polki(chcialem troszke lepsze a dostalem jak na moje oko za dobre dla auta z 2001r:P tarcze klocki brembo, swiece z serwisu itp) tak czy siak polecam Pana Paula pokaze twoje stare czesci do wgladu wiec jak na moje informatyczne oko, nie mam zastrzezen
  5. moze samemu sobie zrobic z blaszki? chyba nie ma tam takiego cisnienia ze mi ja rozerwie? mam troche cienkiej blachy nierdzewki wiec moge sobie wyciac, czy lepiej kupic?
  6. panowie wiecie moze gdzie w poznaniu mozna kupic zaslepke na egr? jako ze nie mam łallegro wolalbym sobie osobiscie odebrac:P
  7. dostalm jeszcze bonus;d telefon przelaczyl sie w tryb sluchawek na wieczne amen:D piekne swieta w policach
  8. bry wesolych mialem nieciekawe zdarzenie w drodze do szczecina:P pekla mi tarcza..... w sumie dobrze ze tak sie stalo, bo wyszly inne problemy ;/ tarcze, klocki, 1zacisk skorotowany razem z tloczkiem, drugi tloczek cieknacy.... 800zl mniej w portfelu na swieta a tak po za tym slonce swieci w szczecinie:D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności