Skocz do zawartości
pankacper

Auto do 35k co wybrać??

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedałem paska i szukam jakiegoś dobrego dupowozu. Robię około 30 tysięcy km rocznie zależy mi na bezawaryjności musi być sedan. Rozważam i diesla i benzynę co polecacie. Przeglądając rynek doszedłem do wniosku że b6 raczej w tej kasie nie dostane ale vectra c 150Km albo mazda 6 diesel?? Czekam na opinie i propozycje :serducho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma być rocznik? bo jeśli 2003-2004 to Audi A4 B6 z silniekiem 1.9 TDI 131 koni może być ciekawą propozycją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam rocznika 2005 lub nowszy sedan musi być:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B6 będzie cieżko kupić w Polsce... ale za granicą? Ja za swojego w przeliczeniu dalem 40 + oplaty rok temu...jak masz czas i ochotę, to jedź do DE i 2005-6 lekko kupisz w tej kasie.

 

Jak nie B6 i nie w DE, to Octavie II 2006-7 spokojnie fajnie wyposażoną no i może nawet krajową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze boję się troche krajowych samochodów z pwodu stanu naszych dróg zawieszenia to dla mnie masakra.

Dobra po szybkim przeglądzie rynku decyzja wstępnie podjęta: sedan/limuzyna, diesel. Teraz panowie doradźcie mi w takiej sprawie w jakich pieniądzach i jakiej marki auto kupić aby mało traciło na wartości. Na passacie straciłem 1/3 wartości przez niecałe 2 lata. Liczy się dla mnie tak jak mówiłem głownie bezawaryjność pomożecie??

Jeszcze jedna edycje jeżeli mniej stracę na ciut starszych rocznikach to polecajcie, audi odpada bo koszty utrzymania i zakupu dość duże

Edytowane przez pankacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up... pomóżcie bo sprawa nie cierpiąca zwłoki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

honda akord w dieslu za 35 koła dostaniesz jak poszukasz dobrze mało awaryjny pojazd znana marka super prowadzenie łatwe parkowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vectra c 150Km albo mazda 6 diesel?? Czekam na opinie i propozycje

Też mam zamiar sprzedać passka i kupić coś innego. Dokładnie myślałem nad tymi samochodami co podałeś ale Mazdy 6 raczej nie polecam. Vectra c jeżeli chodzi już o tą po lifcie to jest ładna ale ja i tak bym wolał b6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akord ciekawa bardzo ciekawa z pugiem 407 podobno cuda się dzieją, octavia 2 to chyba klasa niżej od passata co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję ostatnio przejechać się Mazdą 6,diesel,121 kucy.Naprawdę bardzo żwawy pojazd,byłem pod wrażeniem,bardzo dobre właściwości trakcyjne.Właściciel posiada go 5 bezawaryjnych lat i jak stwierdził,nie sprzeda go nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdziłem mazdą 6 w benzynce i powiem że było tam tandetnie,plastikowo i nijako.

Za to peugeoty -nie tylko 407- szybko lecą z ceny,można się domyslić dlaczego..

Octavia to ciekawa propozycja tyle że to liftback,a kolega szuka sedana :bleble

Może vw bora ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a lagunka ?? ewentualnie kolejny passat tylko że sedan?? a mam do was jeszcze takie może głupie pytanie możliwe że 5 letnie auta mają 90 tysięcy przebiegu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pugiem 407 podobno cuda się dzieją

 

Podobno cuda się i z Passatem B5 dzieją. A to zawiecha a to dwumas a to turbawka a to mikrostyki.

 

W sumie jakby na to nie patrzeć, to aut nieawaryjnych nie ma. I warto zajrzeć przed kupnem na jedną z ogólnodostępnych w sieci stron, gdzie właściciele opisują wady i zalety modelu, wystawiają mu ocenę itp... Tam Passat nie wygląda już tak słodko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno cuda się i z Passatem B5 dzieją. A to zawiecha a to dwumas a to turbawka a to mikrostyki.

 

a to woda się do środka leje, a to klamki schowka urywają, a to zawiasy od drzwi się wyrabiają i drzwi opadają:D

 

do autora:

pisałem już w innym temacie, znajomy sprowadził w weekend b6 kombi srebrny 2007 sport line, nawigacja kubełki itp, 2.0 diesel, 170km, 180 tys. za 8,200 euro, auto wygląda i chodzi jak nowe, lakier orginał, jak będzie dalej to się okaże ale narazie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem ze nie uśmiecha mi się wyjazd po auto do DE, 8,2 euro plus opłaty to i tak wyjątkowo dobra oferta z tym że sedan jest chyba trochę droższy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując auto w DE aż tak dużo nie zaoszczędzisz, ale będziesz przynajmniej pewny pochodzenia auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności