Skocz do zawartości
martin

Zbiórki kasy i wpłaty

Rekomendowane odpowiedzi

czytając jakiś czas temu wątek o matysie, a teraz o kartach rabatowych orlen (pewnie będzie wał), proponuję tego typu zbiórki BLOKOWAĆ

 

EDIT:

 

ewentualnie autoryzować jakoś,

 

 

osobiście mnie to nie dotyczy , bo zazwyczaj ostrożnie podchodzę do takich biznesów , ale wielu z nas bezmyślnie wpłaca kasę a później płacz i zgrzytanie zębów.

Edytowane przez martin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że nie zaglądałem tam do wątku ale już cały przejrzałem... Wygląda znów niesympatycznie. Napisałem do kolegi autora zobaczymy co odpisze. Chyba masz racje takie akcje trzeba żegnać w zalążku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w przypadku matysa nie było żadnej zbiórki pieniędzy. Nawet na allegro możesz się naciąć.

W każdym przypadku wystarczy dwa a nawet 6 razy pomyśleć zanim coś się kupi, tym bardziej jeśli cena jest dość atrakcyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok , matys to faktycznie nieco inny przypadek , ale warto zastanowić się czy takie zbiróki są na tyle bezpieczne że każdy może sobie organizować .

bo są to już spore kwoty (sumując)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet na allegro możesz się naciąć.

 

Tak ale wtedy nikt nie będzie miał do administracji forum żadnych pretensji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie sami są sobie winni, ja w życiu nie wysłałbym żadnej kasy komuś kogo "znam" z forum. Chyba, że byłaby to zaufana osoba, np. "ktoś z kolorowych". A tak to... Okazja czyni złodzieja i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę mówić "a nie mówiłem", ale jestem również podobnym akcjom przeciwny.

Była propozycja, żeby forum przyjęło "patronat" nad kartami rabatowymi. Kategorycznie powiedzieliśmy NIE i zbiórka zaczęła się indywidualnie.

 

Nie wiem czy jest sens to blokować odgórnie. Każdy z nas głowę na karku ma i sam podejmuje decyzje. Oczywiście, jeśli się okaże, że stwarzają się "niesympatyczne" sytuacje to można pomyśleć o prewencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martin nie bij piany. Porozmawiaj na GG lub PW z cobretii czy jakoś tak. Problem jest z tym, że orlen nie wyrabia z produkcją a właściwie oni mają złą organizacje. Wystarczy przeczytać temat na stronie seata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
martin nie bij piany. Porozmawiaj na GG lub PW z cobretii czy jakoś tak. Problem jest z tym, że orlen nie wyrabia z produkcją a właściwie oni mają złą organizacje. Wystarczy przeczytać temat na stronie seata.

 

widzisz gdzies pianę?

 

napisałem ogólnie o takich akcjach, a nie o kartach orIen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz o kartach rabatowych orlen (pewnie będzie wał)

 

Ja to odebralem rowniez jednoznacznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zaplacilem dostalem karty z rabatem... za duzo widzisz problemów gdy ich w gruncie rzeczy nie ma, oczerniasz gościa a nie masz ku temu podstaw bo nawet nie przeczytałes watku z klubu seata ibizy co sie dzieje z kartami i wogole

Masz watek o kartach bo pewnie nie bedzie Ci sie chcialo szukac....

http://www.klubseatibiza.pl/forum/viewtopic.php?f=119&t=26471

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz watek o kartach bo pewnie nie bedzie Ci sie chcialo szukac....

jak już dajesz linka to taki żeby nie trzeba było się rejestrować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak już dajesz linka to taki żeby nie trzeba było się rejestrować

Czyli jak przepisac 40 stron czy podac swoj login i haslo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak przepisac 40 stron czy podac swoj login i haslo?

nie, jeżeli jest temat który nie wymaga logowania (jak niektóre u nas) to podajesz link, jak trzeba sie logować to warto ważną informację wrzucić jako scr i .jpg na przykład.

Jako jedne z propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehh moje Marudy :figielek:

 

Zadzwonilem do Centrali i troche sobie pogadalem z nimi no i bardzo mily Pan, ktory jak sie okazalo jest z Octavia Club Polska :wysmiewacz: Wczoraj wyslal na stacje w Dawidach 500 kart :radocha:

 

Dzisiaj kierowniczka zadzwonila z tej stacji zebym co tydzien przyniosl 1000 zl i 100 kart bedzie wyrobione. Pozostalo 350 Kart do wyrobienia wiec w miesiac bedziemy mieli zrobione.

Nie Marudzic i nie prosic o Listy itp bo w miesiac bedzie wszystko wyrobione :dokuczacz:

 

Jak ktos Chetny na jakies wieksze ilosci to mozna pisac bo 150 kart jeszcze zostanie na stacji wiec szybko wyrobia:)

 

Czekac cierpliwie na liste wyslanych kart!!! :P

Wiec oto co napisal corbeti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności