Skocz do zawartości
wilson

lampy clear - ocena + foty po zakupie

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tyc-a tyle ze w b5 fl, lampy daja rade, nie parują, ustawiły się też w porządku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, jak popatrzysz u mnie w wątku, mam depo soczewki w sumie już jakiś czas. Jestem z nich zadowolony, nie ma problemu z ich ustawieniem, przełożeniem silniczka regulacji. Klosze jakie były w dniu zakupu takie są. Nie mam wsadzonego ksenonu i nie miałem, ale lampy posiadają stosowną homologację (z tym że pamiętaj że wymogiem jest również instalacja samopoziomująca oraz spryskiwacze kloszy, bo wycieraczek to raczej się nie montuje :lol - piszę Ci o wersji gdy chcesz być zgodny z przepisami). Osobiście chwalę i polecam soczewki nawet na zwykłej żarówce.

Minus - brak świateł przeciwmgielnych przednich w moim modelu DEPO (w odniesieniu do oryginału)

 

Zwróć uwagę też aby w nowozakupionych lampach w światłach drogowych występowała żarówka H7 (bądź H4) bo są też lampy pod H1 ale tym możesz poświecić po pokoju czy garażu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuję lampy do swojego passata znalazłem taką ofertę posiadam zdjęcia poniżej czy to są orginały? Dla mnie wygląda na orginalne Hella. Są one podobno nowe sprowadzone z Włoch. Czy może tu być jakiś haczyk?

Podróba Helli czy raczej nie?

 

Dzięki z góry za pomoc!

 

Pozdrawiam

1.jpg

4.jpg

3.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podróbkami helli się jeszcze nie spotkałem to może faktycznie jest to ori :)

Dopytaj się u sprzedawcy może coś więcej Ci powie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko takie zdjęcia jest to prywatny sprzedawca zapewniający że lampy nowe, w grę wchodzi wysyłka, wyglądają na ORI nowe? Można ryzykować i kupować ?:)

Edytowane przez nathiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżeli ktoś poszukuje nowych lamp Depo H4/H7 z kierukowskazami to prosze o kontakt. Miałem takie u siebie montować ale plany mi sie pozmieniały. Mam do nich również żarówki Night Breaker Plus firmy OSRAM. Wszystko leży u mnie w garażu, ofoliowane i w pudełku. Dla forumowiczów dam jakiś rabacik. Dla zainteresowanych zdjęcia na priv. Pozdrawiam

Edytowane przez Laik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co kupic! a więc kupic trzeba papier 1000/1600 i na koniec 2000 tzn.wodny! a jak tego dokonać znajdziesz na yuutube gdzie jest mnóstwo filmikow na ten temat.No chyba ze chcesz zakupić chinole i za pól roku GRZECZNIE PRZEPROSIĆ stare lampy firmy HELLA

 

Propos polerowania: Papier wodny 2500 fajnie wygładzi i wymatowi klosze, po polerowaniu 2500 trzeba wziąć pastę do reflektorow (tą malutką za ok 3 zł z allegro) do tego gąbkę do zmywania (wyciać mały kawałek 3x3 cm i polerować łagodną stroną). Po tych zabiegach plastik jest idealnie przezroczysty. Jak ktoś ma mocno zniszczoną szybkę to niech zacznie od papieru 1000 - tylko potem się narobi :]

 

Co do mocowania odbłyśnika to usunąłem sparciałe gumki i zastąpiłem je wężykiem gumowym paliwowym fi 8, nawieciłem odbłyśnik wertłem fi 3 i spiąłem to na malutkie trytki (gumki z odbłyśnikiem)- myślę że już nie spadnie.

 

Całkiem mi się to udało i lampki świecą nieżle a szybki wyglądają prawie jak nowe.

Temat dla cierpliwych bo to z 8 godzin roboty.

Co do rozklejania to wsadzacie reflektor na 15 min do piekarnika na 60 st i pięknie zejdzie.

 

Podsumowaniem mojego wywodu jest to ze jak nie ma kaski na dobre reflektory to moim zdaniem lepiej za 20 zł i dzień roboty zrobić sobie renowację.

Oczywiście jakbym miał wolne 600 zł to bym se kupił porządne światła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności