Skocz do zawartości
maxdax

Roszczenie kupującego.

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli na umowie masz czarno na białym że kupującemu znany jest stan techniczny pojazdu - to babka może spadać na drzewo banany prostować.

 

Dokładnie jak wyżej liczy na frajera ze się przestraszysz i zapłacisz ja bym jej odpisał że za naciąganie jest też odpowiedni paragraf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maxdax - jeżeli będziesz miał jakieś pytania i będę mógł pomóc pisz na pw. Jestem prawnikiem zajmuje się tym na co dzień

 

To pochwal się u kogo robisz... choćby na pw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie była - ale był dokonany przelew bankowy na kwotę z ustaleń ustnych

Moim zdaniem ważna jest kwota na umowie. Możesz się tłumaczyć, że jest zaniżona o kwotę naprawy/kupna turbiny.

Co nie zmienia faktu, że osobiście bym to olał ciepłym moczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to ma za znaczenie u kogo robię, oczywiście w ramach mojej wiedzy pomogę jeżeli będzie potrzeba za uścisk dłoni ;)

Pracuję między innymi w poradni prawnej przy biurze poselskim na stanowisku prawnika.

Wymienianie jakichkolwiek nazwisk czy nazw byłoby nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, temat można zamknąć - sprawę wyjasniłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwal się jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pochwal się jak

 

Właśnie - pochwal się - czekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to ma za znaczenie u kogo robię, oczywiście w ramach mojej wiedzy pomogę jeżeli będzie potrzeba za uścisk dłoni

Pracuję między innymi w poradni prawnej przy biurze poselskim na stanowisku prawnika.

Wymienianie jakichkolwiek nazwisk czy nazw byłoby nie na miejscu.

 

W Twoim wieku, czyli zaraz po studiach, też wydawało mi się, że już jestem prawnikiem.

Później z każdym rokiem dowiadywałem się ile jeszcze nie wiem.

Sorry za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też nie chciałem pomóc w sprawie o morderstwo tylko w ew. głupim pozwie wynikającym z umowy sprzedaży, których z całym szacunkiem przez 4 lata pracy kilka już przerobiłem, z drugiej strony myślę, że do końca życia będę się dowiadywał ile jeszcze nie wiem. Między innymi dlatego jestem jeszcze prawnikiem, a nie adwokatem. I wybacz do napisania/odpowiedzenia i ew. pokierowania w takiej sprawie nie trzeba być specjalnie lotnym z ogromnym doświadczeniem. Studia prawnicze niestety niczego nie uczą to fakt.

I mi się nie wydaje, ja wiem gdzie mogę pomóc, a gdzie nosa nie wtykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności