Skocz do zawartości
__ArroW__

Rozpoczęcie sezonu 2011r. - 9.04 Toruń !!

Rekomendowane odpowiedzi

a ja widziałam te passaty na żywo ;) ale nikogo przy nich nie było!! były 2 podejścia i nic... Może następnym razem ;) Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale nikogo przy nich nie było!! były 2 podejścia i nic... Może następnym razem Pozdrawiam...

Powiem tylko tak. numer miałaś a się nie odezwałaś:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja widziałam te passaty na żywo ale nikogo przy nich nie było!! były 2 podejścia i nic... Może następnym razem Pozdrawiam...

 

gdzie je widzialas? nie mow ze w ct na placu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie je widzialas? nie mow ze w ct na placu...

 

no a gdzieżby indziej :)

 

Powiem tylko tak. numer miałaś a się nie odezwałaś

 

a może ktoś mógłby mi tak pomóc "wkupić" się do nowej grupy?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch
a może ktoś mógłby mi tak pomóc "wkupić" się do nowej grupy??

 

... Nie warto :taksobie Ja się zawiodłem na niektórych :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może ktoś mógłby mi tak pomóc "wkupić" się do nowej grupy??

Miałaś dać znać jak przybędziesz:P

Teraz się jedynie możesz wkupić do grupki myjąc każdemu z osobna samochód, i to wraz z woskowaniem (wszelkie środki i przyrządy udostępnimy)

 

---------- Post added at 20:22 ---------- Previous post was at 20:20 ----------

 

... Nie warto Ja się zawiodłem na niektórych

Zadałem na ogólnym pytanie a tu też chyba muszę Grinch co z twoją my....???

A na poważnie niby na kim się zawiodłeś??? i co gadasz głupoty ze nie warto, jakoś nie narzekałeś jak wszystkim smak browarem robiłeś:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no a gdzieżby indziej

 

hmm szczerze? troche przegielas moim zdaniem...wkupic to sie nie ma co, tylko naprawde podejsc i zagadac takze wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba zły link

 

poprawione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość resi

Papluch wrzuć filmik z mojego przejazdu po torze we dwójkę jeśli mogę Cię o to poprosić.

Na after nie zawitałem bo stałem na warcie przy pomniku ofiar ze smoleńska przy kościele garnizonowym w Inowrocławiu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troche przegielas moim zdaniem...

 

teraz to mnie porządnie zachęciłeś..... nie ma co... myślę, że faktycznie nie ma co się wcinać... nie myślałam, że aż tak Cię to wkurzy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zgodzę sie z Dawidem bo dla chcącego nic trudnego odrobina chęci i byś kogoś znalazła

 

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:17 ----------

 

Papluch wrzuć filmik z mojego przejazdu po torze we dwójkę jeśli mogę Cię o to poprosić.

Na after nie zawitałem bo stałem na warcie przy pomniku ofiar ze smoleńska przy kościele garnizonowym w Inowrocławiu..

 

robi sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spinaj się koleżanko. Dawid nie miał nic złego na myśli. Nie trzeba specjalnego zaproszenia żeby siędo grupy przyłączyć, podania z życiorysem wysyłać nie musisz. Po prostu przyjedź na spota i działaj. Nik tu nikomu pod górkę nie robi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie spinaj się koleżanko.

 

ja się nie spinam, ale nie lubię jak ktoś na mnie naskakuje..... zbyt miłe to nie było, ale nie ma tematu. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat zgodzę sie z Dawidem bo dla chcącego nic trudnego odrobina chęci i byś kogoś znalazła

Panowie!

Odrobina kurtuazji do kobiet by się przydała, kiedyś nazywali to kindersztubą.

Myślę, ze wypadałoby przeprosić nową koleżankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz to mnie porządnie zachęciłeś..... nie ma co... myślę, że faktycznie nie ma co się wcinać... nie myślałam, że aż tak Cię to wkurzy....

 

no to zrozum to z innej perspektywy jak atak i naskok ;) bo nie mialem nawet najmniejszej ochoty naskakiwac :), chodzi mi o to, ze jesli ktos podchodzi i widzi auta a nie podchodzi do nas to juz sa nerwy bo po pierwsze nie byla bys jedyna kobieta (czyt. rowniez byla z nami Asia), a po drugie kazdy z otwartymi rekoma przywitalby Ciebie z usmiechem i bez zadnych wkupnych ;) takze nie obrazaj sie bo nie mialem na celu naskakiwac na Ciebie wiec luzik

 

Akurat zgodzę sie z Dawidem bo dla chcącego nic trudnego odrobina chęci i byś kogoś znalazła

 

dokladnie numery komy mialas, mialem na mysli podejscie do nas przywitania sie i spedzenia w dobrej atmosferze troszke czasu miedzy swoimi

 

Nie spinaj się koleżanko. Dawid nie miał nic złego na myśli. Nie trzeba specjalnego zaproszenia żeby siędo grupy przyłączyć, podania z życiorysem wysyłać nie musisz. Po prostu przyjedź na spota i działaj. Nik tu nikomu pod górkę nie robi!

 

dokladnie nie inaczej ;)

 

ja się nie spinam, ale nie lubię jak ktoś na mnie naskakuje..... zbyt miłe to nie było, ale nie ma tematu. pozdrawiam

 

nawet nie smiem naskakiwac na Ciebie ani zadna inna kobiete ;) chodzilo mi o bezposrednie podejscie bez zadnego owijania ;)

 

Panowie!

Odrobina kurtuazji do kobiet by się przydała, kiedyś nazywali to kindersztubą.

Myślę, ze wypadałoby przeprosić nową koleżankę.

 

hmm wydaje mi sie, ze po prostu zle zostal odczytany moj post takze uwazam, ze Twoja wypowiedz troszke jest zbyt ostra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokladnie numery komy mialas, mialem na mysli podejscie do nas przywitania sie i spedzenia w dobrej atmosferze troszke czasu miedzy swoimi

Dokładnie nie inaczej.

Ale koleżanka na pewno będzie chciała się poprawić i w miarę możliwości wpadnie na następny spocik:)

Dawido To oficjalne otwarcie sezonu już mamy , a kiedy go znowu tak delikatnie jak wczoraj opijamy???:D:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec i ja w końcu sie odmeldowuję;) Dzięki Wszystkim za miłe towarzystwo. Zlocik super, szkoda tylko, że pogoda nie pozwoliła na pooglądanie autek. Za to jeszcze bardziej jestem przekonana że kombi to był słuszny wybór;) After zajebiaszczy:super:

tylko naprawde podejsc i zagadac
jak jest do kogo;)
ale nikogo przy nich nie było!! były 2 podejścia i nic...

i tu jest odpowiedź, siedzieliśmy pewnie właśnie na kawce, albo staliśmy przy "scenie" :D Aneta mam nadzieję, że dasz sie namówić na nastepny spocik z "naszą" grupą, atmosfera jest naprawde zajebiaszcza:dobrze ja dojeżdżam na te spoty po 130km w jedną strone i ostatnio jestem na każdym, wiec to chyba o czymś świadczy:fajny

a właśnie Szefuńciu gdzie i kiedy następny:?: :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero teraz sie odmeldowuje, mialem dlugi powrto do domu, wszytsko fajnie, zaluje ze nie dotarlem na after ale tak jak mowilem sila wyzsza, no ale jeszcze bedzie okazja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a właśnie Szefuńciu gdzie i kiedy następny

Następny musi być gdzieś nad jeziorkiem grill itp sprawy , i najlepiej z możliwością kąpieli w jeziorku:D

Wodzu a jaką pogodę zamówiłeś u pana Boga na sobotę?
alkoholowa

Wielki człowiek słowa dotrzymał na after:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności