Skocz do zawartości
__ArroW__

Rozpoczęcie sezonu 2011r. - 9.04 Toruń !!

Rekomendowane odpowiedzi

No Panowie i Panie oczywiście, G**** wyjdzie mi z wyjazdu do Torunia, a cieszyłem się jak dziecko. Żona powiedziała, że się źle czuje i muszę zostać z dzieckiem (nie po raz pierwszy), ale nie wygram..... Zdun pojedzie z markiem (halabala)

Edytowane przez newshadow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No żebyś się nie zdziwił z kręceniem gwintem.Też chciałem obniżyć po zimie i niestety nie dałem rady.Wszystko tak się zapiekło że ori klucz się pogiął i majster po kilku godzinach prób nie dał rady.W przyszłym tygodniu będą dorabiał inny (lepszy) klucz do gwintu.Może wtedy się uda.Tymczasem jutro kozą przyjeżdżam i jeszcze nie wiem czy zdążę alu ogarnąć:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rano po pracy szybko na myjke :) srodek juz wysprzatany, ale pogoda nie pozwala na wysprzatanie na zewnatrz;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom
No Panowie i Panie oczywiście, G**** wyjdzie mi z wyjazdu do Torunia

 

Jak na ironię, zajrzałem do tego topicu spodziewając się tej wypowiedzi - i nie zawiodłem się ;)

Dlatego też ja zjawię się dopiero popołudniu. Udanej zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch

... Do zobaczenia jutro :party

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie i Panie oczywiście, G**** wyjdzie mi z wyjazdu do Torunia, a cieszyłem się jak dziecko. Żona powiedziała, że się źle czuje i muszę zostać z dzieckiem (nie po raz pierwszy), ale nie wygram..... Zdun pojedzie z markiem (halabala)

 

kuwa no szkoda...mam nadzieje, ze sytuacja sie poprawi i wapdniesz ;)

 

No żebyś się nie zdziwił z kręceniem gwintem.Też chciałem obniżyć po zimie i niestety nie dałem rady.Wszystko tak się zapiekło że ori klucz się pogiął i majster po kilku godzinach prób nie dał rady.W przyszłym tygodniu będą dorabiał inny (lepszy) klucz do gwintu.Może wtedy się uda.Tymczasem jutro kozą przyjeżdżam i jeszcze nie wiem czy zdążę alu ogarnąć:/

 

nie zdziwie sie ;) bo u mnie swiezo co wpadl gwincik takze ruszam bez klucza ;)

 

Jak na ironię, zajrzałem do tego topicu spodziewając się tej wypowiedzi - i nie zawiodłem się

Dlatego też ja zjawię się dopiero popołudniu. Udanej zabawy

 

a to czemu tak pozno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj, 21:04

Cytat:Napisał newshadow

No Panowie i Panie oczywiście, G**** wyjdzie mi z wyjazdu do Torunia

 

Jak na ironię, zajrzałem do tego topicu spodziewając się tej wypowiedzi - i nie zawiodłem się

Dlatego też ja zjawię się dopiero popołudniu. Udanej zabawy

a jakim cudem się tego spodziewałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega andrev75, już w cch i jutro razem wypad na myjnie i kierunek CT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega andrev75, już w cch i jutro razem wypad na myjnie i kierunek CT

Nie zapomnij o mnie jadąc na myjkę , bo będę musiał do 200km/h bujnąć furę zęby was dogonić:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku..........wa !! masakra !!!! Zgięty dolny wahacz i pęknięty alus tak właśnie wygląda moj passek po dzisiejszym wypadzie mojej żony po zakupy !! Ale jestem wku.......ony!!! Panowie jutro mogę się troszkę spóźnić bo autko jutro raniutko zostanie zaprowadzone do mechanika ciekawe ile mu to zejdzie ??? mam nadzieje że zostanę wpuszczony jak się spóźnię ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że zostanę wpuszczony jak się spóźnię ??

Spokojnie jak nie furą to wpuszczą cię normalnie .:)

Ale goń mechanika ,żeby cię wypuścił szybciutko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz tylko śniadanko wizyta na stacji ogarniecie samochodu myjnia i wyjazd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to ja w domu zrobię sobie zaraz myjnie:D

Do zobaczyska wszystkim:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do zobaczenia. Toruń czeka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękną pogodę nam prezes wymodlił:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domku bo wiało jak gwint jasny.

 

Ostatnie zdjęcie jeszcze kompletnego i jeszcze sprawnego...

imgp9395y.jpg

 

Gdy dowiedział się jaki ma międzyczas stwierdził, że jest jeszcze chwila na przystrzyżenie trwanika. Niestety trzeba było wyciągać kosiarkę linką holowniczą.

imgp9422.jpg

 

Zdjątko z cyklu... znajdź kilka różnic

imgp9439a.jpg

 

Chodzą słuchy, że kierowca ambitnie dojechał do mety, jednakże czas miał gorszy od Pana Mietka, który przejeżdżał tor rowerem Wigry 3 w związku z czym nie zdecydowano się go upublicznić.

 

Trochę żelastwa przyjechało...

imgp9257.jpg

 

Przeraźliwy wiatr i strasznie zimno. Panie się zapinały, panowie... wypinali.

imgp9274.jpg

 

Ponieważ Passatów było pod dostatkiem zdradziecko przyjechałem Bug'iem coby ratować honor New Beetle Club Poland. Niestety albo i stety byłem rodzynkiem.

imgp9355.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no znalazłem jedną zasadniczą róznice ;d sam jechałem z Rafałem podczas tego zdarzenia, wszystko udokumentowane na filmie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękować kolegom za spotkanie i sorry, ale dzieciaki się pospały i nici a afterparty.

Co złego to nie ja. do zobaczenia następnym razem. P.S. Zdjęcia dodam potem jak będę na swojej chacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no... Pasiory ładnie się prezentowały... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetna impreza ale nie odbyło się bez osób które delikatnie mówiąc przelecieli sobie w ciula. Ale świetna zabawa, A po after teraz czuję szumy w głowie.

Swoją stroną ciekawe było spojrzenie barmanki jak powiedziałem że będę pił z dzbana a nie kufla:D Dzięki jeszcze raz za miłą zabawę .Dzięki dla Piotra za organizację after party ,dla Dawida za odwiezienie do miejsca gdzie ludzie nas przygarnęli na noc:)

Ogólnie Dla wszystkich co byli na zlocie a jeszcze bardziej dla tych co z nami pili na after :) Ps. my z Rafim jakoś będziemy dopiero wracać popołudni do domku więc nie martwić jak jeszcze nie będziemy się odzywać:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności