Skocz do zawartości
arkadio

Tuning ASV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zamierzam wylutować kość ze sterownika i wysłać ją do tunera w celu zwiększenia mocy. Tylko nie bardzo wiem którą mam wylutować? Podpowie ktoś?

DSC03666.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wyślij mu cały komp a jeszcze lepiej jedź do tego tunera i od razu zchamujesz auto będziesz wiedział czy jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...on prosił o zczytanie wsadu i wysłanie mu mailem, ale że nie posiadam programatora ani wiedzy prosił o wylutowanie kości. Podpowiesz która to..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta na dole kosc z naklejka ładnie przekoszona, ktos juz grzebal tutaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak widziałem, jakiś fachowiec już tu palce wkładał. A to jest to czego ja szukam czy nie? I ta pamiątka z boku co ma 8 wyprowadzeń też widzę, że była lutowana...tam siedzi chyba immo czy się mylę... Nie ważne, mnie interesuje układ, w którym zawarte są te tzw. mapy. Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam juz nasi byli.... to ta przekoszona kosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak widziałem, jakiś fachowiec już tu palce wkładał. A to jest to czego ja szukam czy nie? I ta pamiątka z boku co ma 8 wyprowadzeń też widzę, że była lutowana...tam siedzi chyba immo czy się mylę... Nie ważne, mnie interesuje układ, w którym zawarte są te tzw. mapy. Pomożecie?

 

tak,to ta wlutowana "po pijaku"

 

poza tym, moze lepiej będzie wysłać caly sterownik niz grzebać się w tych "wypocinach",

bez kosci fura i tak jest unieruchomiona a Ty masz problem z glowy, tuner bez problemu odczyta sobie sterownik na stole ...

 

p.s zanim wylutujesz zrob jakas diagnostyke, zeby bylo wiadomo czy mozna dlubac ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za pomoc. Kurde ja się tym w ogóle nie zajmuje ale lepiej potrafię coś przylutować..;) Wyślę w takim razie cały ster. Mam nadzieję, że koleś się nie wystraszy...:/

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorsze krzaki i inne pająki już się widziało w sterownikach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności