Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

HARIMEX:

Nieraz widziałem na samych felgach stalowych czarne lub srebrne B6-tki i wyglądają ok, ja mam samochód garanatowy i jak nagle zabraklo tych kolpaków to dla mnie wygląda tragicznie i z 10 lat starzej...

Może faktycznie kwestia przyzwyczajenia, poczekam i spróbuje się oswoić z nowym wyglądem.

 

 

A ja mam odwrotne doświadczenia:) też mam granat metallic i tylko jeden sezon jeździłem z kołpakami.Teraz kołpaki leżą w garażu a ja 2 sezony latam na czarnych stalówkach i jest git:)

Edytowane przez raver32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

My tu rozprawiamy o gustach, czy lepiej z, czy bez.

Jednym pasuje tak, innym inaczej - i każdy to rozstrzyga w swoim guście i sumieniu :)

 

Ja bym odpowiedział na pytanie - czy oryginalne, czy wyrób małych chińskich rączek: zdecydowanie oryginalne. Inny plastik, inne spasowanie, inny wygląd.

 

Za 150 można kupić komplet używek wyglądających jak nowe.

Ja wprawdzie wolę zapłacić więcej za nowe, bo przynajmniej mam 100% pewności, że nie karmię złodzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

dziękuje za burzliwy udział w dyskusji. Ja zostawiam do końca sezonu same felgi a na przyszły sezon kupię drugie alu, nie będę dawał pracy złodziejom. Powiem tak, po umyciu samochodu i przy stanie moich felg (jak nowe) całość wygląda ok, albo już się przyzwyczaiłem - generalnie wszystko jest tu kwestią gustu.

Najsmutniejsze jest to - w jakim kraju my żyjemy, że nawet takie rzeczy kradną...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najsmutniejsze jest to - w jakim kraju my żyjemy, że nawet takie rzeczy kradną...

Nie tylko u nas kradną. Znajomi pojechali do Hiszpani na wakacje. Rano idą do samochodu i co widzą? Brak lusterek! I to całych, z obudowami. Ktoś oderwał je od auta, tylko kabelki sterczały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie patrzalem na allegro, oryginalne kołpaki od B6 jakie mi ukradli są po 30zł za sztukę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności