Skocz do zawartości
Polski

Playstation czy Xbox ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dodaj ze PS3 ma darmową przeglądarkę i youtuba w Xbox trzeba za to płacić i to jest najwieksza wada

 

Nie,.to nie jest największą wadą. YT i przeglądarkę masz w smartfonie, laptopie a niedługo w piekarniku i lodówce.

Największa wadą iksa jest płatny online, brak wyścigów (Forza to szrot) i brak BD romu.

GTA V lepiej wygląda na ps3 a pad to kwestia gustu. Mi z x klocka trzyma się gorzej.

Kinect to zaleta i rzeczywiście w niektórych tytułach, granie na kinekcie miazdzy granie na move ale są też tytuły, gdzie kinektem gra się bez sensu a movem znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie wypowiem :) jestem zapalonym maniakiem konsol i smialo moge potwierdzic ze obecna generacje konsol wygrywa x360 :) kinect ktory nie wymaga trzymania zadnego kontrolera, porownaj pad: lepszego od x360 niema, idealnie lezy w dloni, przyciski sa rozmieszczone jasno i klarownie, nawet laik po kilku minutach grania czuje kontroler, i co najwazniejsze po kilku godzinach grania nie odczuwasz zadnego bolu , pograj dluzej na padzie od psa3 zakwasy w kciukach gwarantowane. co do youtube itp od tego masz komputer, konsola sluzy do grania. a co do xbox live to jest platny bo jest 100 razy lepiej rozbudowany niz ps store. czysty przyklad wolalbys łyse opony za darmo czy nówki w rozsadnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moge potwierdzic ze obecna generacje konsol wygrywa x360

No to wszystko jasne. temat do zamkniecia:)))

 

 

kinect ktory nie wymaga trzymania zadnego kontrolera

Swietnie. Pewnie niesamowicie jezdzi sie autem z niewidzialna kierownica, czy odbijac pilke tenisowa rakieta-niewitka.

 

 

porownaj pad: lepszego od x360 niema

hmmmm

 

przyciski sa rozmieszczone jasno i klarownie

Tak. W padach Sony, zawsze musialem poszukac tutoriala na YT zeby odnalezc wszystkie przyciski.

 

i co najwazniejsze po kilku godzinach grania nie odczuwasz zadnego bolu , pograj dluzej na padzie od psa3 zakwasy w kciukach gwarantowane.

Moze masz reumatyzm.

 

a co do xbox live to jest platny bo jest 100 razy lepiej rozbudowany niz ps store.

bla bla bla bla bla bla....

 

wolalbys łyse opony za darmo czy nówki w rozsadnej cenie?

Wolalbym solone krakersy hodowane na ekologicznej pustynii.

 

Jaki ma zwiazek jedno z drugim? Skoro jestes maniakiem konsol, mogles pofatygowac sie o konkrety a nie populistyczne hasla, ze Xbox jest lepszy, bo lepszy, wygodniejszy, drozszy i w ogole wow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to wszystko jasne. temat do zamkniecia:)))

 

 

 

Swietnie. Pewnie niesamowicie jezdzi sie autem z niewidzialna kierownica, czy odbijac pilke tenisowa rakieta-niewitka.

 

 

 

hmmmm

 

 

Tak. W padach Sony, zawsze musialem poszukac tutoriala na YT zeby odnalezc wszystkie przyciski.

 

 

Moze masz reumatyzm.

 

 

bla bla bla bla bla bla....

 

 

Wolalbym solone krakersy hodowane na ekologicznej pustynii.

 

Jaki ma zwiazek jedno z drugim? Skoro jestes maniakiem konsol, mogles pofatygowac sie o konkrety a nie populistyczne hasla, ze Xbox jest lepszy, bo lepszy, wygodniejszy, drozszy i w ogole wow...

 

michal kazdemu nie dogodzisz ;) nie jestem zagorzalym fanem x360 ;) przyszla generacje wygra ps4 :) i taka tez kupie :) kazdy chce jak najrozsadniej wydac pieniadze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzejemy trochę temat

Przymierzam się do zakupu PS4 czy ktoś z Forum ma już tą konsolę??

Podzielcie się opiniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeśli chodzi o PS4- posiadam ją od ponad miesiąca i co mogę Ci powiedzieć na tą chwilę jedyny minus to mała ilość gier i ich cena( ale powoli to się będzie zmieniać w niedługim czasie- chociażby oczekiwany przeze mnie Driveclub). Poza tym same plusy- ale pewnie o nich słyszałeś ja mogę tylko potwierdzić świetne nowe menu brak jakichkolwiek zacięć przy przeglądaniu,dodatkowo pad świetnie trzymający się w rękach i reagujący,ogólnie duży przeskok jeśli miałeś wcześniej PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogólnie duży przeskok jeśli miałeś wcześniej PS3.

ogólnie to nowe wyzwanie bo wcześniej grywałem na PC ale czas na konsolę. Grywałem kiedyś u kolegi na PS3 trochę dziwnie było padem jak się grywało na klawiaturze.

Co do gier to Ja czekam na GTA V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego jeśli chodzi o PS4- posiadam ją od ponad miesiąca i co mogę Ci powiedzieć na tą chwilę jedyny minus to mała ilość gier i ich cena( ale powoli to się będzie zmieniać w niedługim czasie- chociażby oczekiwany przeze mnie Driveclub). Poza tym same plusy- ale pewnie o nich słyszałeś ja mogę tylko potwierdzić świetne nowe menu brak jakichkolwiek zacięć przy przeglądaniu,dodatkowo pad świetnie trzymający się w rękach i reagujący,ogólnie duży przeskok jeśli miałeś wcześniej PS3.

 

Dziwne. Czytając wypowiedzi właścicieli ps4 na ps3site, wszyscy jak jeden mąż twierdzą że Sony lekko przycielo w pytę.

Chodzi przede wszystkim o niedociągnięcia takie jak brak możliwości sprawdzenia kto jest online czy absolutna porażka pod względem funkcjonalności jako urządzenia multimedialnego. Pewnie to z aktualizacjami się zmieni ale teraz to typowe choroby wieku dziecięcego.

No i straszna posucha jeśli chodzi o gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne. Czytając wypowiedzi właścicieli ps4 na ps3site, wszyscy jak jeden mąż twierdzą że Sony lekko przycielo w pytę.

Chodzi przede wszystkim o niedociągnięcia takie jak brak możliwości sprawdzenia kto jest online czy absolutna porażka pod względem funkcjonalności jako urządzenia multimedialnego. Pewnie to z aktualizacjami się zmieni ale teraz to typowe choroby wieku dziecięcego.

No i straszna posucha jeśli chodzi o gry.

 

Powiem tak jeśli chodzi o funkcjonalność multimedialną XONE jest na pewno lepszy tak samo jak Kinect 2.0 jest z zupełnie innej bajki niż PS Eye tyle,że mi funkcję multimedialne nie są potrzebne w konsoli bo dla mnie konsola ma służyć jako maszynka do grania i o gry i ich wygląd mi chodzi-a tu PS4 góruje nad XONE:) a tak jak piszesz funkcje społecznościowe na pewno zostaną załatane w niedługim czasie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam xboxa

 

Tak i płać za Youtube, przeglądarkę internetową i wszystko inne co w PS jest za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak jeśli chodzi o funkcjonalność multimedialną XONE jest na pewno lepszy tak samo jak Kinect 2.0 jest z zupełnie innej bajki niż PS Eye tyle,że mi funkcję multimedialne nie są potrzebne w konsoli bo dla mnie konsola ma służyć jako maszynka do grania i o gry i ich wygląd mi chodzi-a tu PS4 góruje nad XONE a tak jak piszesz funkcje społecznościowe na pewno zostaną załatane w niedługim czasie

3 dni polowałem na PS4 i większość sklepów nie miała w końcu wczoraj była dostawa w sony center arkadia i udało się.

na pierwszy ogień NFS Rivals i jest git. ale z ciekawości byłem u sąsiada by luknąć grafikę na PS3 i naprawdę bez porównania a wahałem się czy nie kupić PS3. Xbox One też brałem pod uwagę ale jakoś nie miałem gdzie sprawdzić jak to się spisuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jakoś nie miałem gdzie sprawdzić jak to się spisuję
w naszym kraju jeszcze nie ma oficjalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o grafice w grach gdzie jest lepiej w xbox360 czy ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o grafice w grach gdzie jest lepiej w xbox360 czy ps3?

zależy od gry.

niektóre na 360 graficznie są lepsze niektóre na ps3.Zależy kto ci odpowie na to pytanie czy użytkownik 360 czy użytkownik ps3.Ja mam x boxa 360 i na grafike nie narzekam.widziałem tomb raider na oby dwu konsolach i nie zauważyłem żadnych róznic.Plusem ps3 jest napęd blu ray.Ale sony nie umie go w pełni wykorzystać co do gier.Gry na x boxa i ps3 z sieći ważą tyle samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam xboxa

 

Tą wypowiedzą chyba przekonałeś rzeszę tych niezdecydowanych...

 

Angelus - domyślam się, że to Twoja pierwsza konsola w życiu.

Grafika bez dwóch zdań jest lepsza, jednak osobiście, dupy mi nie urwała w Ps4.

I to wcale nie jest takie oczywiste, że lepiej kupić ps4 a nie ps3. Z tego prostego względu, że Na rynku więcej jest trojek, wiec i online jest ciekawszy w trójce. Do tego mamy wsparcie techniczne, które narazie w 4 kuleje a w ps3 mamy elegancko wszystko dopracowane.

Ps4 na pewno kupię ale pewnie gdzieś za półtora roku, jak wyjdzie jakiś miły bundle a na półkach będzie w czym wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, działa wam tvnplayer na ps3 ? Powinien być w usługi/video/moje kanały. U mnie jest 1. Ipla 2. AXn i 3 puste okienko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps4 na pewno kupię ale pewnie gdzieś za półtora roku, jak wyjdzie jakiś miły bundle a na półkach będzie w czym wybierać.

 

o dokładnie tak,coś jeszcze mało gier na PS4 :(

 

hej, działa wam tvnplayer na ps3 ? Powinien być w usługi/video/moje kanały. U mnie jest 1. Ipla 2. AXn i 3 puste okienko :/

 

kurde,nigdy nie sprawdzałem :hmm pisz lepiej Jarek czy Assassin's Creed IV: Black Flag dobry? poprzedni trochę mnie rozczarował - jakoś za dużo biegania po gałęziach Indiancem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde,nigdy nie sprawdzałem pisz lepiej Jarek czy Assassin's Creed IV: Black Flag dobry? poprzedni trochę mnie rozczarował - jakoś za dużo biegania po gałęziach Indiancem

Mi się wszystkie podobają Assassiny więc i tym się jaram, już ponad 50h zabawy i jeszcze trochę do platyny brakuje :) jeżeli nie jesteś wielkim fanem to może nudzić , w sumie nic nowego w tej części nie zauważyłem. Po drzewach dużo łażenia nie ma, pół na pół akcje na lądzie i morzu..... Jest jedna nowość, polowanie harpunem na wieloryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50h zabawy i jeszcze trochę do platyny brakuje

 

Eeeee to grubo,trzeba dodać do listy kolejkowej :) Ja tłukę platynę w Max Payne 3 - :wmorde gdyby to było lato - już z kilka razy leciałbym po pada na ogródek :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności