Skocz do zawartości
jeri1987

Koło dwumasowe 2.0 TDI DSG 125kW do regeneracji czy na złom i zakup nowego ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a ja mam tak na postoju buja ale odgłosów żadnych nie słychać czy to już dwumas się odzywa czy tak mi ktoś mówił może to padać któryś wtrysk auto ma zrobione 148000 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co o tym sądzicie warto czy szukać gdzieś indziej ??

regeneracja 800zł i 18miesięcy gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dwumas był u mnie regenerowany gdzieś w firmie pod czy w Wrocławiem Trzy razy i nadal dzwoni dobrze ze mam znajomego mechanika bo jak bym gdzieś indziej wymieniał dwumas to juz chyba za wymianę trzy razy uzbierał na nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

powiedzcie pi jakim przebiegu wymienialiscie koło dwumasowe?

 

Ja mam w swoim 90 000 km i w piatek odebralem z przegladu i w aso mowia ze juz kolo slychac i jest do wymiany. Dla mnie to troche za szybko aby po takim przebiegu to trzeba wymieniać. Ja o auto bardzo dbam i przede wszystkim go nie katuje.

 

Pzdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w swoim 90 000 km i w piatek odebralem z przegladu i w aso mowia ze juz kolo slychac i jest do wymiany. Dla mnie to troche za szybko aby po takim przebiegu to trzeba wymieniać. Ja o auto bardzo dbam i przede wszystkim go nie katuje.

 

Katować nie musisz ale może jeździsz na małych obrotach ??? a to bardziej szkodliwe od katowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy w ogole to nie jest zbyt szybko aby wymieniac kolo dwumasowe? po 90 000 km.

 

Odrzucam zapedy aso do naciagniecia mnie na koszty bo mam jeszcze gwarancjemi zlotowki nato nie wydam. Zastanwiam sie tylko co potem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz gwarancje to wymieniaj i nie pytaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja wymieniałem 2 tygodnie temu przy przebiegu 60 000 km. Też mi się wydawało, że to niemożliwe, ale faktem jest, że jeździłem delikatnie może zbyt delikatnie ?

Po wymianie w każdym razie jest znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wymieniałem 2 tygodnie temu przy przebiegu 60 000 km. Też mi się wydawało, że to niemożliwe, ale faktem jest, że jeździłem delikatnie może zbyt delikatnie ?

Po wymianie w każdym razie jest znacznie lepiej.

 

Bardziej prawdopodobne ze auto bylo deptane od za niskich obrotow - dlatego kolo pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Panowie ja mam nastepujący problem:

 

Założyłem nowe koło dwumasowe z luk'a (dsg 170km) i z nad lewego koła dochodzi hałas coś jakby szum zurzytej rolki. (rozrząd wymieniony 35tys km temu a pasek klinowy z napinaczem 4 tys. km temu) Drgań już nie ma ale mam wrażenie, że słysze też dwumasa przy odpalaniu i gaszeniu. Czy może to być np: spowodowane tym, że sprzedali mi dwumase od 140km? Czy one się wogóle czymś różnią? Będę zobowiązany za odpowiedź. Dodam jeszcze tylko tyle,że to już 3 dwumas. Pierwszy był regenerowany mój podobno już sie nie nadawał do regeneracji bo miał frez zjechany i po założeniu ten nowo nabyty napierniczał jeszcze gorzej niż ten stary. Pojechałem do nich niby naprawili ale też stukał po założeniu tyle,że juz mniej. Nie wytrzymałem nerwowo, został wyjęty i założyłem nowego luka'a i co prawda z tych 3 dwumasów jest najcichszy ale i tak jest jakiś drobny hałas. Będę bardzo wdzięczny za wyciągniętą rękę z pomocą. Z góry dziękuje.

Edytowane przez Buli1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem koło po przebiegu 130 tys. nie było żadnych objawów bujania tylko stuk na wolnych obrotach. Może chciałby ktoś koło do regeneracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności