Skocz do zawartości
bolsfanwk

głośniki samochodowe do B5

Rekomendowane odpowiedzi

Napisał van-reiv
A czy istnieje możliwość że głośników w tylnich drzwiach nie ma w ogóle?

 

W niektórych wersjach nie było głośników,nie było też instalacji,to zależy jakie fabryczne radio miał wstawione.

Maskownice wtedy są pełne tzn. bez dziurek,możesz np. poświecić latarką i sprawdzić czy masz pełne czy nie.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4751

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=50469

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18413

Tu masz tematy z forum o tylnych głośnikach.

 

Dzięki

 

Witam

 

Poszukuję Org. Głośników Vw do Passat B5 99r.kombi dwie sztuki , jeżeli ktoś by miał na sprzedaż do proszę o kontakt 3762672.

 

Tutaj masz linki, na Allegro sporo tego jest.

http://allegro.pl/vw-passat-b5-b5-fl-glosnik-glosniki-komplet-na-tyl-i1633403285.html

http://allegro.pl/vw-golf-iv-passat-b5-glosniki-tylne-glosnik-i1593943442.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam z tyłu maskownice bez dziurek :/ to musze kupić oryginalne od passata maskownice z dziurkami do tylnych drzwi?? czy mozna zamontować takie maskownice co dostałem z głośnikami to jak to jest??? bo na allegro widze oryginalne maskownice same, a w przednich drzwiach jest jeszcze gumowa uszczelka dookoła maskownicy i co teraz zrobić?

 

te gumy co są na tym zdjęciu trzeba zakładać??? http://allegro.pl/vw-passat-b5-b5-fl-glosnik-glosniki-komplet-na-tyl-i1633403285.html

Edytowane przez daroTDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tak bo mam głośniki tylko z przodu czyli 4 sztuki 2 tweetery i 2 w drzwiach .. nie mam z tyłu . wiem ,ze jak miałem radio (bo mi ukradli i teraz nie słucham muzy) to mi działały wszystkie ale pod koniec padł mi jeden głośnik .. i pytanie czy jakby się okazało ,że te głośniki z przodu są w miare możliwe wywalić je do tyłu i kupić nowe maskownice z kratkami a na przód mogą być takie ? http://allegro.pl/hertz-dsk-165-dystanse-wysylka-sluchawki-gratis-i1643139441.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

guma wchodzi wylacznie na ori adaptery plastikowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was chce sobie kupić te signaty h16 czy kable od drzwi do głośników wystarczą czy ciągnąć nowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy kable od drzwi do głośników wystarczą

 

a co, za krótkie ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Was chce sobie kupić te signaty h16 czy kable od drzwi do głośników wystarczą czy ciągnąć nowe?

możesz sobie kupić takie specjalne adaptery do podłączenia wtedy nic nie tniesz, lutujesz itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co, za krótkie ?:D

 

hahahaha, to samo mi się nasunęło :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Was chce sobie kupić te signaty h16 czy kable od drzwi do głośników wystarczą czy ciągnąć nowe?

 

wystarcza te co są seryjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję tylko chodziło mi o grubość czy nie są za cienkie bo głośniki jednak są mocniejsze dziękuję jednak za podpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o grubość czy nie są za cienkie bo głośniki jednak są mocniejsze

 

nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie w domu czajnik elektryczny 2kW działa na kablu 2x0,75 od nowości. nie wiedzieć czemu wszyscy audiomaniacy pakują grube kable w drzwi dla parudziesięciu W na jeden głośnik. Placebo czy cuś...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zawsze dziwiło. Dla najwyższych mocy i audiofilskich doznań, kupuje się kable o niskiej oporności, złote wtyczki itp...

 

Panowie, pytanie na szybko: Takie głośniki będą pasować bez żadnych kłopotów do naszych B5?

 

http://allegro.pl/glosniki-samochodowe-pioneer-g1348-od-loombard-pl-i2946727052.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to 13-tki, w drzwiach siedzą 16-tki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, odkopie troche tamcik zeby nie zakładać nowego, szukam jakiegoś ciekawego kompletu do przednich drzwi koszty to ok 250-300 zł ktore moge na to wydać, czy ktoś ma jakies sprawdzone dobre głosniki ?? dodam ze sucham róznej muzyki, z przewaga techno czy haus, wazne zeby było głośno i czysto :D

Edytowane przez mariuszzk85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wazne zeby było głośno i czysto

 

takie rzeczy tylko w ERZE :D

 

jak nie masz zewn. końcówki mocy to wybór nie łatwy, najczęściej ludzie polecają HERTZ'e pod radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na temat hertz sa znowu rozne opinie zwlaszcza tweeterow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostaw ori lub kup nowe jeśli stare się rozleciały

skoro już musisz kupić coś innego to nie wiem jeden pies w tej kwocie może hertze DSK165?

na temat hertz sa znowu rozne opinie zwlaszcza tweeterow

wiele zależy od konfiguracji systemu, sposobu montażu tweeterów...

wiesz jak podłączysz ten zestaw pod końcówki z radia i zamontujesz tweetery w fabryczne miejsca to na pewno czysto to nie zagra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec, nie ma co sie wysilac z glosnikami, chyba ze kupie bez tweeterow, a do bagola wpakuje konkret sprzet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiec, nie ma co sie wysilac z glosnikami, chyba ze kupie bez tweeterow, a do bagola wpakuje konkret sprzet?

zależy co kto lubi ja tam wolę jakość niż DB i bardziej skupiłem się na rozbudowaniu systemu przedniego :)

jednakże mam kolegów co mają tylko sub(przód seria) i są szczęśliwi, bo jest głośno heh

 

wszystko kwestia upodobań chcesz poczuć masaż na plecach to kupuj skrzynie i wzmacniacz, znudzisz się to zrobisz wtedy przód :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności