daroTDI Zgłoś #41 Napisano 30 Maja 2011 http://allegro.pl/infinity-kappa-65-9cs-nowe-pakiet-6-gratisow-i1618421533.html chyba ok... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
van-reiv Zgłoś #42 Napisano 30 Maja 2011 Napisał van-reiv A czy istnieje możliwość że głośników w tylnich drzwiach nie ma w ogóle? W niektórych wersjach nie było głośników,nie było też instalacji,to zależy jakie fabryczne radio miał wstawione. Maskownice wtedy są pełne tzn. bez dziurek,możesz np. poświecić latarką i sprawdzić czy masz pełne czy nie. http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4751 http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=50469 http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18413 Tu masz tematy z forum o tylnych głośnikach. Dzięki Witam Poszukuję Org. Głośników Vw do Passat B5 99r.kombi dwie sztuki , jeżeli ktoś by miał na sprzedaż do proszę o kontakt 3762672. Tutaj masz linki, na Allegro sporo tego jest. http://allegro.pl/vw-passat-b5-b5-fl-glosnik-glosniki-komplet-na-tyl-i1633403285.html http://allegro.pl/vw-golf-iv-passat-b5-glosniki-tylne-glosnik-i1593943442.html Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
daroTDI Zgłoś #43 Napisano 30 Maja 2011 (edytowane) ja mam z tyłu maskownice bez dziurek to musze kupić oryginalne od passata maskownice z dziurkami do tylnych drzwi?? czy mozna zamontować takie maskownice co dostałem z głośnikami to jak to jest??? bo na allegro widze oryginalne maskownice same, a w przednich drzwiach jest jeszcze gumowa uszczelka dookoła maskownicy i co teraz zrobić? te gumy co są na tym zdjęciu trzeba zakładać??? http://allegro.pl/vw-passat-b5-b5-fl-glosnik-glosniki-komplet-na-tyl-i1633403285.html Edytowane 30 Maja 2011 przez daroTDI Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Insomania Zgłoś #44 Napisano 5 Czerwca 2011 a ja mam tak bo mam głośniki tylko z przodu czyli 4 sztuki 2 tweetery i 2 w drzwiach .. nie mam z tyłu . wiem ,ze jak miałem radio (bo mi ukradli i teraz nie słucham muzy) to mi działały wszystkie ale pod koniec padł mi jeden głośnik .. i pytanie czy jakby się okazało ,że te głośniki z przodu są w miare możliwe wywalić je do tyłu i kupić nowe maskownice z kratkami a na przód mogą być takie ? http://allegro.pl/hertz-dsk-165-dystanse-wysylka-sluchawki-gratis-i1643139441.html Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
oskar1979 Zgłoś #45 Napisano 15 Czerwca 2012 guma wchodzi wylacznie na ori adaptery plastikowe Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szwed0377 Zgłoś #46 Napisano 28 Grudnia 2012 Witam Was chce sobie kupić te signaty h16 czy kable od drzwi do głośników wystarczą czy ciągnąć nowe? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
serek Zgłoś #47 Napisano 28 Grudnia 2012 czy kable od drzwi do głośników wystarczą a co, za krótkie ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wojtekk Zgłoś #48 Napisano 29 Grudnia 2012 Witam Was chce sobie kupić te signaty h16 czy kable od drzwi do głośników wystarczą czy ciągnąć nowe? możesz sobie kupić takie specjalne adaptery do podłączenia wtedy nic nie tniesz, lutujesz itp. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zwirek Zgłoś #49 Napisano 29 Grudnia 2012 a co, za krótkie ? hahahaha, to samo mi się nasunęło Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
19Robi88 Zgłoś #50 Napisano 1 Stycznia 2013 Witam Was chce sobie kupić te signaty h16 czy kable od drzwi do głośników wystarczą czy ciągnąć nowe? wystarcza te co są seryjnie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szwed0377 Zgłoś #51 Napisano 9 Stycznia 2013 Dziękuję tylko chodziło mi o grubość czy nie są za cienkie bo głośniki jednak są mocniejsze dziękuję jednak za podpowiedź Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
serek Zgłoś #52 Napisano 9 Stycznia 2013 chodziło mi o grubość czy nie są za cienkie bo głośniki jednak są mocniejsze nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie w domu czajnik elektryczny 2kW działa na kablu 2x0,75 od nowości. nie wiedzieć czemu wszyscy audiomaniacy pakują grube kable w drzwi dla parudziesięciu W na jeden głośnik. Placebo czy cuś... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Wiscoo Zgłoś #53 Napisano 15 Stycznia 2013 Też mnie to zawsze dziwiło. Dla najwyższych mocy i audiofilskich doznań, kupuje się kable o niskiej oporności, złote wtyczki itp... Panowie, pytanie na szybko: Takie głośniki będą pasować bez żadnych kłopotów do naszych B5? http://allegro.pl/glosniki-samochodowe-pioneer-g1348-od-loombard-pl-i2946727052.html Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
serek Zgłoś #54 Napisano 15 Stycznia 2013 przecież to 13-tki, w drzwiach siedzą 16-tki Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mariuszzk85 Zgłoś #55 Napisano 25 Stycznia 2013 (edytowane) siemka, odkopie troche tamcik zeby nie zakładać nowego, szukam jakiegoś ciekawego kompletu do przednich drzwi koszty to ok 250-300 zł ktore moge na to wydać, czy ktoś ma jakies sprawdzone dobre głosniki ?? dodam ze sucham róznej muzyki, z przewaga techno czy haus, wazne zeby było głośno i czysto Edytowane 25 Stycznia 2013 przez mariuszzk85 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
serek Zgłoś #56 Napisano 25 Stycznia 2013 wazne zeby było głośno i czysto takie rzeczy tylko w ERZE jak nie masz zewn. końcówki mocy to wybór nie łatwy, najczęściej ludzie polecają HERTZ'e pod radio. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mariuszzk85 Zgłoś #57 Napisano 25 Stycznia 2013 na temat hertz sa znowu rozne opinie zwlaszcza tweeterow Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wojtekk Zgłoś #58 Napisano 25 Stycznia 2013 zostaw ori lub kup nowe jeśli stare się rozleciały skoro już musisz kupić coś innego to nie wiem jeden pies w tej kwocie może hertze DSK165? na temat hertz sa znowu rozne opinie zwlaszcza tweeterow wiele zależy od konfiguracji systemu, sposobu montażu tweeterów... wiesz jak podłączysz ten zestaw pod końcówki z radia i zamontujesz tweetery w fabryczne miejsca to na pewno czysto to nie zagra Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mariuszzk85 Zgłoś #59 Napisano 25 Stycznia 2013 wiec, nie ma co sie wysilac z glosnikami, chyba ze kupie bez tweeterow, a do bagola wpakuje konkret sprzet? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wojtekk Zgłoś #60 Napisano 25 Stycznia 2013 wiec, nie ma co sie wysilac z glosnikami, chyba ze kupie bez tweeterow, a do bagola wpakuje konkret sprzet? zależy co kto lubi ja tam wolę jakość niż DB i bardziej skupiłem się na rozbudowaniu systemu przedniego jednakże mam kolegów co mają tylko sub(przód seria) i są szczęśliwi, bo jest głośno heh wszystko kwestia upodobań chcesz poczuć masaż na plecach to kupuj skrzynie i wzmacniacz, znudzisz się to zrobisz wtedy przód Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach