Skocz do zawartości
Mikołaj1

Nie działają tylne głośniki POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich przeszukałem forum i nic nie ma. Od niedawna jestem posiadaczem passata b5.

Chodzi mi dokładnie o głośniki w tylnych drzwiach po prostu nie grają mam w każdych z drzwi 2 głośniki duży i mały na górze przy szybie czyli ogólnie w całym samochodzie 8 głośników od razu mnie zastanowiło czemu nie ma ustawiania głośników gdzie mają grać tył, przód czy jednakowo 50% przód 50% tył. bardzo mi się podobał dźwięk z głośników basy wszystko ok. ale miałbym zastrzeżenia co do czystości głosu tego ustawiania TRABLE ale są na maxa +9 ostatnio przysłu****ę sie tylnym głośnikom i nic nie gra byłem u kolegi mechanika powiedział że może poprzedni właściciel wyjął tamto dobre radio które grało na wszystkie głośniki. Wydaje mi się że taka ilość głośników była może w opcji dodatkowej i właśnie było inne radio lepsze to je wyjął i włożył gorsze które już nie rozdziela muzyki na wszystkie głośniki pomóżcie proszę jaka może być tego przyczyna co to może być bo ogólnie super słychać ale jak by jeszcze było słychać na tyle to by było już super wogóle Dziękuje bardzo Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz radio? skąd wiesz że masz głośniki z tyłu? zaglądałeś pod tapicerkę czy tylko sugerujesz się maskownicami. Może radio trzeba przeprogramować na 4-ry głośniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zlydzial1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz radio VW beta to ono ma wzmacnicz dwukanalowy i nie obsluguje tylnych glosnikow (dlatego nie ma opcji Fader)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzięki mam radio vw beta a jakie radio by działało na wszystkie głośniki może będę musiał kupić inne ???

 

---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 17:10 ----------

 

Znalazłem na allegro radio

 

http://moto.allegro.pl/item605871191_radio_vw_gamma_v_nowe_goraco_polecam.html

 

ono ma właśnie opcje fader czy jak kupie to radio to czy bedzie działać bo moje właśnie nie ma tego fader czy to jest odpowiedzialne za odbiór tylnych głośników ??? prosze o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ono ma właśnie opcje fader czy jak kupie to radio to czy bedzie działać bo moje właśnie nie ma tego fader czy to jest odpowiedzialne za odbiór tylnych głośników ??? prosze o odpowiedź

 

tak to radio ma wyjscie na 4 glosniki.

a fader to regulacja przod-tyl, skoro beta ma tylko 2 glosniki to i nie ma fader.

 

pozdro

 

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam problem z tylnymi głośnikami - nie działają. Radio mam takie jak na załączonym zdjęciu.

http://img217.imageshack.us/img217/2935/0293d8d5ce336bbf.jpg

 

Zmieniłem radio i powstał taki problem, że przy ustawieniu głośności na 10 w skali od 1 do 50 to przednie głośniki trzeszczą a jeżeli wyciszę przednie głośniki to tylne grają ale bardzo bardzo cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności