Skocz do zawartości
pechowiec21

VAG COM 409.1 i brak obsługi niektórych kanałów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałem sobie wyskalowackorygować wskazania FIS-a w B5fl (2004 rok prod 1/2 FIS) zatem po lekturze wątku chciałem VAG-em w opcji zegary (17) i adaptacja ( 10) na kanale 3 zmienić wartość tak aby urealinić faktyczne średnie spalanie ( wskazania różnią się o ponad 1,5 litra od rzeczywistego zużycia paliwa) jednak VAG COM 409.1 nie mogę tego zrobić ten kanał jest nieaktywny ( Error) nadmienię że posiadam autentyczny interfejs Ross techa w wersji 409.1 Hex + Can. Proszę o podpowiedź co może być tego przyczyną co robię nie tak jak trzeba? Dziękuję za cenne uwagi

 

Czy w przeciągu 2 dni naprawdę nikt się do tego wątku nie odniesie???

Edytowane przez pechowiec21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem tylko z innym kanałem. Chciałem załączyć sobie miganie kierunkami i dzwięk klaksonu przy zamykaniu/otwieraniu auta jednak wchodząc na odpowiednie kanały w adaptacji komfortu (od 6 do 10) wyskakuje mi error. W programie polski vag wyskakuje komunikat - kanał niedostępny. Co może być tego przyczyną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem tylko z innym kanałem. Chciałem załączyć sobie miganie kierunkami i dzwięk klaksonu przy zamykaniu/otwieraniu auta jednak wchodząc na odpowiednie kanały w adaptacji komfortu (od 6 do 10) wyskakuje mi error. W programie polski vag wyskakuje komunikat - kanał niedostępny. Co może być tego przyczyną ?
nie masz tych funkcji w module komfortu po prostu

 

---------- Post added at 21:55 ---------- Previous post was at 21:54 ----------

 

Witam,

chciałem sobie wyskalowackorygować wskazania FIS-a w B5fl (2004 rok prod 1/2 FIS) zatem po lekturze wątku chciałem VAG-em w opcji zegary (17) i adaptacja ( 10) na kanale 3 zmienić wartość tak aby urealinić faktyczne średnie spalanie ( wskazania różnią się o ponad 1,5 litra od rzeczywistego zużycia paliwa) jednak VAG COM 409.1 nie mogę tego zrobić ten kanał jest nieaktywny ( Error) nadmienię że posiadam autentyczny interfejs Ross techa w wersji 409.1 Hex + Can. Proszę o podpowiedź co może być tego przyczyną co robię nie tak jak trzeba? Dziękuję za cenne uwagi

 

Czy w przeciągu 2 dni naprawdę nikt się do tego wątku nie odniesie???

a masz full wersje zarejestrowaną lub zwitaminizowaną ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosnie mojego problemu, czy brak tych funkcji spowodowany jest brakiem seryjnego alarmu (który jak się doczytałem, zaimplementowany jest w moduł komfortu) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odnosnie mojego problemu, czy brak tych funkcji spowodowany jest brakiem seryjnego alarmu (który jak się doczytałem, zaimplementowany jest w moduł komfortu) ?
tak ale samych funkcji jako takich może nie obsługiwać moduł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam absolutny oryginał Ross tech-a w wersji 704.1 pl i nic z tego może podpowiesz od jakiej opcji Vag obsługuje ten kanał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu sobie nie aktualizujecie tych absolutnych oryginałów, można to zrobić za darmo ze stronki ross techa lub adako...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności