Skocz do zawartości
killerek

Podmiana siłownika centralnego zamka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się dowiedzieć czy można podmienić owe siłowniki z drzwi lewych na prawe.Czy wystarczy tylko odkręcić dwa wkręty i odpiąć wtyczkę?

 

Co zrobić w tym prętem od siłownika?Czy on wychodzi razem z siłownikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to siłowniki drzwi są takie same, więc można je zamieniać miejscami.

Wystarczy popuścić 2 wkręty, odpiąć wtyczkę i przewód powietrzny.

 

A siłownik wyciągniesz razem z drutem, tylko że w tylnych drzwiach druty są chyba krótsze niż z przodu, ale sam drut też idzie odczepić i przerzucić do innego siłownika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałbym się dowiedzieć czy można podmienić owe siłowniki z drzwi lewych na prawe.Czy wystarczy tylko odkręcić dwa wkręty i odpiąć wtyczkę?

 

Co zrobić w tym prętem od siłownika?Czy on wychodzi razem z siłownikiem?

zerknij [ATTACH]45304[/ATTACH] [ATTACH]45305[/ATTACH]

Edytowane przez mielke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drut się odpina od siłownika, trzyma go taki czarny zatrzask. Gdyby zatrzask nie chciał puścić to można też kręcić, bo ta część która w niego wchodzi jest nagwintowana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie podmieniałem siłownika,lecz go odłączyłem plus odłączyłem wtyczkę od klamki i nadal nie mogę otworzyć drzwi.Zauważyłem tak taką blaszkę ze sprężynka która sobie lata. Czy tak powinno być?

DSCN8557.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam nie podmieniałem siłownika,lecz go odłączyłem plus odłączyłem wtyczkę od klamki i nadal nie mogę otworzyć drzwi.Zauważyłem tak taką blaszkę ze sprężynka która sobie lata. Czy tak powinno być?
raczej nie [ATTACH]45335[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności