Skocz do zawartości
gumbas

Potrzebuje zdjecia wycieraczek paska po 2002 roku

Rekomendowane odpowiedzi

A po drugie, już jest podane prawdopodobne rozwiązanie, tylko jeszcze nie potwierdzony czy pomogło.

,,prawdopodobne,, ,,nie potwierdzone,, ;)

Więc ja potwierdziłem :) wskazując na fundamentalny błąd montażu.

A że ramiona ma powyginane we wszystkie strony świata to już inna historia. ;)

Edytowane przez vipereeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc ja potwierdziłem :) wskazując na fundamentalny błąd montażu.

Kolego, poczytaj watek od początku bo potwierdziłeś ze go nie czytałeś. ;)

Wycieraczka jest od Anglika i musi być założona tak jak jest, nie da się jej obrócić, a wycieraczki EU haczą o siebie

 

---------- Post added at 10:21 ---------- Previous post was at 10:20 ----------

 

A że ramiona ma powyginane we wszystkie strony świata to już inna historia.

Kilka postów wcześniej kto inny wstawił fotki i ma tak samo powyginane. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wycieraczka jest od Anglika i musi być założona tak jak jest, nie da się jej obrócić, a wycieraczki EU haczą o siebie

Pewny jesteś kolego ? bo według mnie się mylisz. Moim skromnym zdaniem nie ma czegoś takiego jak wycieraczka od Anglika. :zeco

Cały mechanizm rzecz jasna pracuje w ,,odbiciu lustrzanym,, ale sam sposób mocowania wycieraczki jest bez zmienny!

Co więcej Ci powiem, po za lustrzanym wyprofilowaniem ramion od wycieraczek reszta musi być identyczna. No chyba że lewa strona szyby GB jest inaczej wyprofilowana niż prawa w EU. :) Bzdura !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

witam dzisiaj jade do tescia (ma garaz),zobaczymy co da sie zrobic z tymi ramionami:)kupilem juz pióra,wyglada to jak masakra,wieczorem wrzuce foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem nie ma czegoś takiego jak wycieraczka od Anglika.
twoje skromne zdanie jest niestety błędne. pióra wycieraczek UK - EU są inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatm

 

przełożyłęm ramiona i tak to wygląda

arx1296555339v.jpg

 

przestroga dla robiących coś przy ramionach,trzeba byc dosc delikatnym przy rozbieraniu zwłaszcza gdy ramiona są mocno zapieczone,może szyba pęknąć-u mnie tak bylo,dzisiaj jade na wymiane do auto glass jaan(AC pokrywa) :)

Edytowane przez gumbas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiatm

 

przełożyłęm ramiona i tak to wygląda

arx1296555339v.jpg

Czyli tak jak być powinno. :) Mniemam ze teraz już nic nie haczy? Nawet z wycieraczkami EU ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam angielską wersję jeśli trzeba moge zrobić fotkę, ale widze że chyba problem rozwiązany.ale w razie czego napisz na pw to ci wysle.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inne pytanie mam jeszcze stary typ ramion i chcialbym wymienic na te nowe czy jest mozliwosc wrzucenia ramion z passata b6 lub cc do naszych b5 fl ? będą pasować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wie ? na bolec wejdzie wygięcia ok ? długości itd ktos sie orientuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego sam się zastanawiam nad takimi wycieraczkami i dlatego zadam ponownie pytanie:

 

Witam kolegów. Mam pytanie odnośnie ramion wycieraczek. Ponieważ ktoś mi zaiwanił ramiona pod nowe wycieraczki AERO z autka i szukam teraz na allegro ale są strasznie drogie albo ich nie ma. Wszedłem sobie w ETKE i porównuje numery ramion między B6 a B5 3BG i w B6 ramiona mają numery 3C1955409C, 3C1955410B a passat B5 3BG ma numery 3B1955409C, 3B1955410C.

 

Co myślicie??? Czy czasem by nie podeszły do B5FL???? Jak bym miał gdzieś koło siebie wolne ramię z B6 to bym sprawdził ale nie ma jak Może koledzy by pomogli????

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności