Skocz do zawartości
derics

Jakie auto do 6000 euro? Oszczędna klasa średnia?

Rekomendowane odpowiedzi

bo czujniki ABS dają sygnał ale esp się nie włączy ono działa przy wyższych prędkościach, do startu potrzebny jest system taki jak tu [ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biorę daj 10szt to się podziele z kumplami

 

zostaw jednego dla mnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minelo 8 godzin, a ja ciagle jestem w tym samym miejscu:dupablada

Na pewno propozycja Danka jest nierelana - Audi A4 B7 zaczyna sie od 8 tysiecy. A jak juz mialbym wydac 8 tysiecy, to chyba wolalbym Passata B6.

Moze wyskrobie te ddoatkowe 2 tysiace, ale to zalezy od mojej skarbniczki, ktora nie zaplanowala samochodu na ten rok...

Alfa, Beta, Renowki odpadaja. Na placu boju pozostaje Pug 407 vs B5FL. Chyba, ze skombinuje te 2 kola, wtedy bede myslal dalej...

Edytowane przez Michal1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na placu boju pozostaje Pug 407 vs B5FL. Chyba, ze skombinuje te 2 kola, wtedy bede myslal dalej...

To moim zdaniem powinieneś szukać w ogłoszeniach i wybrać jakieś 2-3 najlepsze Passki i 2-3 407ki i już wybrać między konkretnymi egzemplarzami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanowiłbym się nad 407. Jak dla mnie ładne auto i dobrze wyposażone. Kumpel miał takiego tylko, że w kombi i 3.0 V6 bodajże. Zero problemów z autem.

Czarny kolor i dobra felga i auto potrafi naprawdę ładnie się prezentować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro już wszyscy przestali się kłócić to wracamy do tematu auta do 6000 euro...może ford mondeo? to bardziej wypośrodkowane auto między drogimi vagami, bumierami a francuskimi wynalazkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napewno nie w dieslu ze wzgledu na nad wyraz awaryjny system wtryskowy w tdci.

 

---------- Post added at 10:59 ---------- Previous post was at 10:56 ----------

 

W suemie straszny dylemat - a4, beemwu 3ka - ciasne, passek po lifcie- glosny diesel i brak tego 'czegos' ( gorsze wykonczenie od audi,materialy,wyciszenie,ogolny poziom jazdy),francuzy,wlochy - przemilcze,ford-awaryjne diesle

 

ja bym nie wiedzial co kupic za ten pieniadz

 

moze to

 

http://auto.marktplaats.nl/volvo/419447592-volvo-v70-2-4-d5-automaat-schuifdak-lederen-bekleding.html?return=eJxVjFsKgzAQRfci6KdOokGMhKJ0I0EtiokOJtLS0r13rLa0X%2FeeMw8tmXwMEkoneVbIwHV6afqy9x5lkowzdlNs9TJ6NFp7F08m2Vdi7PF0M4pFrVN%2BDtOKhWmNKxWgYoiq4q0sNQEAMWwD1IT5F9uBcNv3lPcBqbpL6z7v%2FPHO0qCaVtstQ0M4u%2B2MR4irgggVj%2FQ1FDXPQ3GmBArFUjhs8WszttsU%2FqwIyucLin1J3A%3D%3D&df=1&fta=eNqlUstu1EAQ%2FBXkw3JD87A9D2sPgVwiIS6JuEQoas8jWPglj50sRPvvdNuLlKDAHnKrnqruqeoZsMo%2BJatttkzt3QO0KauS5VLZ7NDu%2Bc6n%2FTxYXo2LZVXLrUHY2YIx9oGxagSrTtA3tmpn%2B6sZqxR9opYZW7rR9ksXpsZVQ2qs2I3jsme7cS928Hgr1Ldb9m3PJVsrs1U5p0qyU1WQo9xmI9yHrMIZWEqbNX61KkpjM64LU0seDlxrVZaiPnDDCiZkJMBrDgVSxjjuSwShiL50CFxtuOAIShMLj10650zEHIFnUNfiwFXttXCRTiJzNXXVzglPXUhpodYrHAACDdFL0AiiywtwRLFcivUkavCSNAGkAbIaTQiM5pgchFs1MsAJGEY2YhC1JGNaM6EpoCoL7laNUaWi9qi1FJ7mRJ9z2B7QZvMwgk93bejv5%2B%2B0OIYELquDwx3tEtfnraIV2gweswpwyU%2BNzXOFkNOvQOLqMtvWjcdZdcTtE6tesAiEIlDY7DPUoc22iz5O0Ps0D3F1xPEA3I%2FQ%2By%2FQhfWofKZ5d7HMw%2Fv0x%2FzFPE9Nvczh5ue4ifGVT3Ovh2m%2B6n04nKxxxgjhtK%2FQLpRr9b8FJl4if9wsrIrV5EsZNl82IZH3I6U0r6Y0f6ekkZ9gmoaU8I%2BHfwXVL1RviSrORM352agck1zPMDdD%2Fwj3Q78lluy1xJK9lvgGHy11TUr%2FTfxM9ZbE8lzi4mxiNEMGOoCZwh63L%2F9AGmafjsffQnR9ig%3D%3D&fta_ind=18&fs=1

 

oczywiscie szukalbym tapicerki w innym kolorze niz ten cielisty wstyd

Edytowane przez czikabonita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No napewno nie w dieslu ze wzgledu na nad wyraz awaryjny system wtryskowy w tdci.

 

Takie efekty daje tylko jazda na paliwie o wątpliwej jakości. OO jest takim paliwem zbyt suche nadaje się do CO a nie do silników z takim układem zasilania.

 

Samochód z Twojego podpisu będzie jeździł na gnojówce ,tylko że teraz to już są ponad 10-cio letnie heble. Jeżeli mentalność Polaczków się nie zmieni to silniki na CR będą się sypać.

W suemie straszny dylemat - a4, beemwu 3ka - ciasne, passek po lifcie- glosny diesel i brak tego 'czegos' ( gorsze wykonczenie od audi,materialy,wyciszenie,ogolny poziom jazdy),francuzy,wlochy - przemilcze,ford-awaryjne diesle

 

 

Widzę że sam masz problem z wyborem za nie swoja kasę

 

ja bym nie wiedzial co kupic za ten pieniadz

 

To poco pisać że to czy tamto to syf .Może ty byś nie kupił i rozumiem masz do tego prawo Na przyszłość wystarczyło by tylko napisać swoje zdanie a nie wprowadzać zamęt.

 

I tu skończymy to OT bo ............................................

 

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat. Tez obecnie mysle czy w koncu nie sprzedac passata.

Tylko co wtedy kupic? Mysle o podobnej kwocie

 

Ostatnio myslalem o Forester lub Outback - ale tu praktycznie tylko beznyna wiec srednio 11l będzie.

 

Dzis patrzyłem na ceny Vectry C - super wysposazenie i 1.9CDTI 150KM z 2007/20084 za cene < 50k. - taki fajny przyklad

 

Tak sie tez zastanawialem na Octavia - mozna rozwazyc nawet kupno z salonu w kredycie 50/50 - nawet fajna konfiguracja za 75k.

 

Tak poza Vectra C, to tak jak piszecie: Accord, Mazda 6, Mondeo, Passat, Subaru w cenie <50k to kupi sie ok 2005r, natomisat ta Vectra to juz 2007/2008r.

 

Ale im wiecej patrze tym bardziej sklania mnie do zostania przy obecnym pasku.

 

Wczoraj siedzialem w Outbacku - mniej miesca niz w B5, a wymiarowo wiekszy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym podpierasz awaryjność TDCI :?:

 

Dwóch znajomych w pracy jeździ Mondeo w klekocie i jakoś nic im się nie psuje. Jedynie zabolało ich przy wymianie dwumasu. No, ale to nie tylko w Mondeo się psuję.

Sam jestem na etapie szukania auta do ok 25k PLN i przyznam, że mam z tym problem.

Problem w znalezieniu auta w miarę normalnego, a nie w wyborze marki.

Sypiesz takimi stereotypami, że aż się czytać tego odechciewa.

 

Francuzy, włochy nie, bo:?:

 

Fordy nie, bo :?:

 

Podaj jakieś konkretne argumenty, najlepiej poparte własnym doświadczeniem z tą marką, bo Twoje obecne opinie brzmią mniej więcej tak: tata kolegi powiedział, ze jego kolega to ma kolegę co ma forda, który mu się psuje, a jak jemu się psuje tzn. że wszystkie się psują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z własnego doświadczenia wiem ze 1.8/1.9 TDCI w FORDach to najmnije awaryjne silniki diesla w tych autach i mają niezłego kopa (jeździłem focusem heathbek) super maszynka i szczerze polecam może komfort nie taki jak w VW ale spoko i cicho w kabinie nawet przy 4tys obr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba słabo miałeś , bo nie ma takich silników w R, są dci (wiem wiem literówka)

ale jeśli poczytasz trochę to dowiesz się że silniki R są wkładane min Infiniti,Volvo... ja mam w firmówce 176 konny diesel R i "zjadam" passaty 170 konne na śniadanie :) więc nie generalizuj na podstawie jednego egzemplarza.

 

no własnie i takie infiniti ładne z wierzchu i w środku a pod maską R, moze w ostatnich latach coś sie polepszyło ale nie mówimy tutaj o rocznikach 2008> nie generalizuje ale popatrz na silniki dci z 2001 - 2004 ilu ludzi miało problem z turbo, egr i elektroniką itd.

niby podobno R to wyeliminowało w późniejszych czasach ale 50% to tylko bajki producenta zachęcajace do zakupu

zapytaj mechanika z którym silnikiem disla jest najmniej problemów ( vw, Renault, audi, alfa) mysle e odpowiedz bedzie jedna

z francuskich hdi tak , dci nie takie moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja może w przyszłym roku rozejrzę się za czymś nowszym . Być może nie passat i nie VW

 

Myślę nad tym nowym pugiem 508 ale jak wyjdzie tego nie wiem. Cytryny C5 z roczników 2008-2009 też są niezłe .Ogólnie to będe decydował jak mnie natchnie stwierdzenie że przyszedł czas :P:p:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja fordów tez nie lubię ale w mojej siostry firmie jeżdżą praktycznie same fordy, psuja się głównie przez to że baby myślą że z rozpędu przelecą nad głęboką kałużą. To właśnie daje podstawy do stwierdzenia że nie są one aż tak złe. Chociaż podobno, aby wymienić gałki w układzie kierowniczym focusa trzeba wyjąć kolumnę...loolll....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytryny C5 z roczników 2008-2009

 

Mam ten samochód w domu, jakbyś chciał coś wiedzieć to pytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biednemu zawsze wiatr w oczy...

Wiekszosc Passatow to zarzniete egzemplarze. Za dobrego BG5FL trzeba wylozyc 6-7 tysiecy. Za B6 juz 9-10, a najlepiej to liczyc 11-12.

Za to 407ki, sa zazwyczaj bardziej zadbane i mniej zajezdzone. 2007 rocznik z przebiegiem 150tys km, mozna spokojnie wyhaczyc za 7 tysiecy.

Tak wiec serce chce Passata, ale rozum woli Peugeota. I co zrobic...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Biednemu zawsze wiatr w oczy...

Wiekszosc Passatow to zarzniete egzemplarze. Za dobrego BG5FL trzeba wylozyc 6-7 tysiecy. Za B6 juz 9-10, a najlepiej to liczyc 11-12.

Za to 407ki, sa zazwyczaj bardziej zadbane i mniej zajezdzone. 2007 rocznik z przebiegiem 150tys km, mozna spokojnie wyhaczyc za 7 tysiecy.

Tak wiec serce chce Passata, ale rozum woli Peugeota. I co zrobic...?

kupic pół passata i pół pegota i połączyć :) atak na serio to weź pegota poszukaj dobrego nie kręconego nie pukniętego najlepiej z salonu jakieś autko używane (kolega tak kupił właśnie 407 w kombi 2.0 TDi i nie może sie nachwalić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie tak zrobie, tylko w sobote jade jeszzce na gielde do Essen, rozeznac sie w cenach. Bo np na mobile.de patrzylem to byly w miare przystepne, a jak kupile gazete, to tam (mimo ze wiekszosc handlarzy) ceny z kosmosu.

W czwartek pojade do Tura, ktory od reku skupuje, zapytam o cene, a potem wstawie na ebay;)

Tak wiec dziekuje za rady. Zamelduje sie jak cos kupie.

tylko co?:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało nie być Renówek, ale gdybyś zmienił zdanie to zerknij.

http://otomoto.pl/renault-laguna-initiale-2-0-dci-skory-xeno-C16790010.html

http://moto.allegro.pl/renault-laguna-dci-1wlascicieli-full-opcja-idealna-i1447912301.html

 

Dwa, pierwsze z brzegu egzemplarze. Motor 2.0 dCi M9R na łańcuchu, znam dwie osoby, które przesiadły się z awaryjnego dość 2.2 dCi i mówią, że niebo a ziemia. Można też trafić wersję 175KM ale to raczej do rzadkości należy. Ogólnie fajne auto za rozsądną cenę i z awaryjnością nie ma problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności