Skocz do zawartości
MAPET

zimowki 175/80 R14 da rade upchnac w b3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Na zimówce mam 185/70 R14 przy mocno obniżonym zawieszeniu, koła siedzą w nadkolach, jak jest komplet na pokładzie to obciera przy pełnym skręcie o ranty z przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli 80 nie ma co pchac raczej nawet na sam tyl mimo ze na zime seria zawias chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na 175/70 i było jeszcze bardzo dużo zapasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis przylozylem do auta i srednio to wygladalo wypelnily cale nadkola wiec ida na sprzedaz a zalozylem inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem że nie podejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weszly by ale ciasno

na zime troche lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda nadkoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie zimówki 195/65/15 a różnica między Twoimi a tymi jest 1mm i jakoś jeżdżę bo za darmo je dostałem ;) Czasami przy dużej dziurze z przodu obetrze o nadkole. Ale poza tym jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

175/80r14, żadka opona, stosowana w golfie 4 i oktawce - w słabych wersjach silnikowych, 1.4 i 1.6, odpowiednik 195/65r15, w pasku mają byc 175/70r14 albo 185/65r14 zamiennie występujące, inne zamienne rozmiary to 195/55r15 185/60r15, według katalogów jeszcze 195/50r15

 

w traku były montowane 175/80r14 ale z indeksem C

Edytowane przez t_o_m_e_k_m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi rok temu wpadły prawie nówki cztery Micheliny Alpiny-może pół mm zużycia, na dwóch były antenki za 25zł/szt. Ja jeździłem i miałem je z przodu i dawało radę ale tak jak pisali nie warto gdy auto jest obciążone. Dodatkowo podam iż koła te 175/80 dałem ojcowi do VW Polo 96rok kombi i tam nawet na pusto większy dołek albo śnieg i słychać że minimalnie zatrze. Jemu się podobają bo auto nie siedzi nisko i nie szoruje przodem. Ja ostatnio podczas awarii pożyczałem jego auto, 300kg ładunku i też czasem obtarło na dołach.Jak widać da się nawet w Polo chociaż tam to w tylnich nadkolach zostało luzu z jakieś 3-4mm do nadkoli, ale z przodu 175/85 wszedł by spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności