Skocz do zawartości
Affkariusz

Elektryczne lusterka - Montaż

Rekomendowane odpowiedzi

To jest tak jak piszesz czarna wtyczka z kablem niebiesko czarnym jest w tym zestawie czyli nie powinno być problemów

ja widzę czarno czerwony przewód ale podobno każdy widzi inaczej ;) z tego co tu pokazałeś, to będziesz musiał poszukać wyprowadzenia z D11 i będzie to taka wtyczka, w którą włożysz swoją..

czy obudowy z manualnych są takie same jak z elektrycznych?

tak

 

Słuchaj chciał 170

masakrunia...

 

Nie wiem jak w lewym ale w prawym albo zostanie gałka po manualu albo dziura....

małą zaślepkę wystarczy włożyć..

 

co najwyżej Duży wyśle anonim do fiskusa...

on to niech już się nie udziela... dość mnie już nawku***ał... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
on to niech już się nie udziela... dość mnie już nawku***ał...

 

Widać po opisie co chwile się zmienia :lol3

Edytowane przez Józefoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dziś dostałem paczkę z lusterka mi i wszystkim do instalacji, mam pytanie którędy powinien być poprowadzone kable z skrzynki bezpieczników do prawego lusterka bo w lewym to wiem czy to powinno iść gdzieś pod dywanikiem czy za konsolą całą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy to powinno iść gdzieś pod dywanikiem czy za konsolą całą?

Za konsolą, zdemontujesz schowek plus ewentualnie dolna konsole i ..powinno sie dać łatwo poprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem choć były problemy wszystko porządku a problem był aby z dżojstikiem bo na początku działał a później przestał rozebrałem i jak pisał ktoś na forum przeczyścił papierem ściernym ja zrobiłem podobnie i teraz śmiga jak nie wiem ale zabawka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale zabawka

No no, ostrożnie, to ma pomagać w użytkowaniu samochodu a nie być potencjalną przyczyna jakiejś stłuczki.

Oby służyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale zabawka

szybki elektryczne jeszcze włóż i inne bajery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szybki elektryczne jeszcze włóż

 

Właśnie o tym myślę że dwie przednie elektryczne mógłbym włożyć z chęcią bo i tak prowadnice się juz trochę wytarły pożyjemy zobaczymy. Na razie wielkie dzięki za pomoc w instalacji lusterek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myślę że dwie przednie elektryczne mógłbym włożyć

jak już wkładać to komplet czterech szyb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak już wkładać to komplet czterech szyb

 

Święte słowa :)

Lepiej dołożyć te 100zł i mieć kpl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświeżę trochę temat koledzy a mianowicie przestało mi działać ustawianie lusterek... brak reakcji na dżoj nic się nie dzieje id czego zacząć...?? co sprawdzić ...

kiedyś działały, ale niestety od dłuższego czasu nie działają - czas naprawić :) dodam iż jest to B3

Edytowane przez zarzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odświeżę trochę temat koledzy a mianowicie przestało mi działać ustawianie lusterek... brak reakcji na dżoj nic się nie dzieje id czego zacząć...?? co sprawdzić ...

kiedyś działały, ale niestety od dłuższego czasu nie działają - czas naprawić dodam iż jest to B3

 

Ja jak kupiłem i założyłem miałem podobne zaczynałem od dżoja i strzał w dziesiątkę w moim przypadku rozebrałem przeczyściłem i działa jak ta lala:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sens rozwiązania problemu nie opłaca się raczej od strony ryzyka. Ale za to praca w domu to nabycie nowego dośw., wiedzy....itp. Sam kiedyś dałem ciała przy Passacie....ale za drugim razem wiedząc, co zrobiłem źle, naprawiłem lusterka bez problemu

 

Chłopie wiem że dziś weekend się zaczyna ale nie pij więcej. I nie spamuj tu do czego ten link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale za to praca w domu to nabycie nowego dośw., wiedzy....itp.

 

SPAM :wmorde i :papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności