Skocz do zawartości
Affkariusz

Elektryczne lusterka - Montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóz kupiłem elektryczne lusterka, ale nie bardzo wiem jak je podłączyć, szukałem troche na forum, ale nic sensownego nie znalazłem.

 

pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, otóz kupiłem elektryczne lusterka, ale nie bardzo wiem jak je podłączyć, szukałem troche na forum, ale nic sensownego nie znalazłem.

same lustra kupiłeś?? a wiązka i dżoy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem lusterka, z których wystaja 2 wtyczki +joy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dałeś d..y... teraz albo poszukasz nowej instalacji albo będziesz robił samemu ze schematu. skontaktuj sie z gosciem od którego sa lustra... może ci dośle instalacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to dałeś d..y... teraz albo poszukasz nowej instalacji albo będziesz robił samemu ze schematu. skontaktuj sie z gosciem od którego sa lustra... może ci dośle instalacje

 

nic dodać, nic ująć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem na miejscu także chyba nie powinno być problemu. A macie moze gdzies schemat tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A macie moze gdzies schemat tego ?

jak będziesz miał wiązkę to nie będzie Ci trzeba schematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj było opisywane... ale nie rob sam... po to Passat jest przygotowany na dokładkę instalacji jak chcemy doposażyć go żeby mu nie robić jakiejś pseudo instalacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem też elektryczne ale bez środkowej wiązki, chcąc samemu zrobić tą wiązkę musiałem pozbyć się orginalnych koncowych kostek 8 pin i 6 pin ( cena orginalnych to ok 60zł) i wstawiłem ISO od radia wiązkę też sam zrobiłem i działają do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yaros79 możesz dokładniej opisać o które kostki Ci chodzi?

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a gdzie wpięte jest zasilanie el lusterek.

Mam u siebie w passku el lusterka ale nie działały jak już kupowałem passka. Same lustra sprawdzałem na krótko przy okazji wymiany drzwi i są ok ale napięcia w kostkach brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yaros79 możesz dokładniej opisać o które kostki Ci chodzi?

PozdraVWiam

 

Do lusterek wychodzą przewody krótkie z jednej strony dwie kostki na dwa piny a z drugiej strony brązowa 6 lub 8 a z drugiego czarna 6 lub 8. Dokładnie nie pamiętam numeru katalogowego ale pytałem się w sklepie i sprowadzenie to ok 60 duzej a małej 30-40 zł.

 

---------- Post added at 14:42 ---------- Previous post was at 14:40 ----------

 

Chłopaki a gdzie wpięte jest zasilanie el lusterek.

Mam u siebie w passku el lusterka ale nie działały jak już kupowałem passka. Same lustra sprawdzałem na krótko przy okazji wymiany drzwi i są ok ale napięcia w kostkach brak.

 

Biało zielony podłączny jest pod skrzynkę bezpieczników wraz z podgrzewaniem tylnej szyby, przewód jest już ze skrzynki wyprowadzony, Czerwony pod zasilanie ze skrzynki bezpieczników ,najlepiej pod stacyjkę a czarny pod masę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Biało zielony podłączny jest pod skrzynkę bezpieczników wraz z podgrzewaniem tylnej szyby

wnioskuje że odpowiedzialny jest za podgrzewanie luster co mi niepotrzebne bo i tak są tam zwykłe lustra bez mat, bardziej rozchodzi mi się o zasilanie regulacji góra/dół prawo/lewo.

Czerwony pod zasilanie ze skrzynki bezpieczników ,najlepiej pod stacyjkę a czarny pod masę.

nie pytam się pod co podłączyć tylko gdzie to jest fabrycznie podpięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy podłączycz cerwony do skrzynik do wolnego przewodu +12V a czarny masa i to wszystko, nie ma żadnych specjalnych miejsc do wpinania zasilania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę niestety wiązke robic sam, przy lustrach wystają mi 2 wtyczki. Pomózcie mi zrobić samemu tą wiązke, bo w elektryce jestem zielony, napiszcie gdzie się wpiąć itp. z góry dzięki !

Edytowane przez Affkariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy lustrach wystają mi 2 kabelki

trochę mało... po 6 powinno wystawać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomózcie mi zrobić samemu tą wiązke, bo w elektryce jestem zielony,

czy jest sens się samemu bawić?? nieraz ktoś w dziale sprzedam ma do sprzedania komplety. mógłbyś się dogadać z kimś i wziąć samą wiązkę a ktoś weźmie resztę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest sens się samemu bawić?? nieraz ktoś w dziale sprzedam ma do sprzedania komplety. mógłbyś się dogadać z kimś i wziąć samą wiązkę a ktoś weźmie resztę...

 

szukalem po szrotach, znajomych i nikt tego nie ma, zrobie sam, to chociaz satysfakcje bede mial, ale to nie ważne :) moze ktoś mi pomoc ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności