Skocz do zawartości
Salin92

2 głośniki basowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was pytanie chicałbym wastaci 2 głośniki basowe

http://allegro.pl/2-mega-glosniki-basowe-165mm-boschmann-350w-i1356181097.html

lub

http://allegro.pl/glosniki-basowe-voice-kraft-sistek-150w-gwarant-i1377852242.html

 

w tylnej kanapie tam gdzie sie podłokietnik wyjmuje .

Jak otworze podłokietnik to tam jest taki plastki i tam bym se chciał co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teroche powagi,to nie są głośniki.

No i to miejsce.:taksobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co i gdzie radzisz mam z przodu w drzwiach i z tyłu tam gdzie fabrucznie 4x6 mam wsadzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od pieniędzy, wzmacniacza, radia oraz tego, co oczekujesz od zestawu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio Pioneer DEH-2220 UB

Nie ma co pakować kasy już w ten samochód myślę nad czymś nowszym ale puki jeżdżę to chce zęby fajnie grało to nie wiem coś do 300 ale znając moje głośniki to trzeba cały zestaw.

Ok poddarcie mi jakiś fajny zestawik 4 głośniki wzmacniacz i sub do 1000zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 300zł to ja bym polecał jedynie głośniki do radia kupić HERTZ'a - ostatnio w super cenie. Mi taki komplecik by wystarczył, nie lubię głośno słuchać muzyki.

 

Jeśli chodzi o 4 głośniki + wzmacniacz + sub, to do 1000zł raczej nie znajdziesz nic, jednak nie jestem żadnym specem od car audio i niech się wypowiedzą jeszcze inni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że wiele będzie zależało od tego co będzie za "dupką" głośnika.

 

Kiedyś miałem wyzwanie montażu takich właśnie boschmannow... o dziwo w VW Polo 2001 po 2 dniach prób udało się - grały całkiem ok (jak na ich jakość)

 

Nie jest prawdą że one nie są basowe - są. Tylko że jakość dzwięku z nich wydobyta będzie bez wątpienia dużo nizsza niz głośników wyższej klasy.

 

Rozsądne audio w zestawie 4+1 do tysiaka ? Wg mnie nie ma problemu z rozsądnie grającym zestawem - wszystko zależy ile potrafisz zrobić sam, a ile chcesz kupić "na gotowca" - zapraszam na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zainwestuj w porządne wygłuszenie drzwi+dobry przedni zestaw+ wzmak później dokupisz sobie skrzynkę i będzie gites. Polecam na przedni zestaw Morel Tempo 6 grają naprawdę nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności