Skocz do zawartości
waldek415

napinacz paska alternatora 1.9tdi 1z

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy idzie jakoś naprawić napinacz paska słyszałem że są jakieś tulejki do naprawy tego napinacza bo ten pręt od rolki ma lekki luz i rano jak odpale pasek piszczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pręt

Opisz dokaladnie o jaki pręt Ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pręt napinacza co wchodzi w łape i do tej łapy jest przykręcony alternator podobno idzie dostać tulejki i ten pręt co przykręca się rolkę napinacza i można zregenerować ten napinacz bo używany dość drogi a nie wiadomo w jakim stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem, pręt Hans Preis - 120,-

tulejki - 18,-/szt. Piszczało i po wymianie, w końcu wyszło (poprzez eliminacje kolejnych rzeczy - alternator- regeneracja), że to koło pasowe z tłumikiem drgań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymieniałem, pręt Hans Preis - 120,-

tulejki - 18,-/szt. Piszczało i po wymianie, w końcu wyszło (poprzez eliminacje kolejnych rzeczy - alternator- regeneracja), że to koło pasowe z tłumikiem drgań

 

W moim 1Z mialem poddobnie, jeszcze poprzedni wlaściciel wymieniałpasek, napinacz, łozyska w alternatorze a piszczalo dalej, aż do momentu jak koło pasowe rozleciało się w drobny mak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moim 1Z mialem poddobnie, jeszcze poprzedni wlaściciel wymieniałpasek, napinacz, łozyska w alternatorze a piszczalo dalej, aż do momentu jak koło pasowe rozleciało się w drobny mak.
no u mnie też, pasek nowy, napinacz nowy rolka INA, pręt i tulejki, regeneracja alternatora, i dalej to samo. W końcu koło wymieniłem i spokój...prawie, bo coś piszczy i to chyba muszę alternator dać ponownie do przeglądu bo chyba te łożyska nie bardzo mi wsadzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo jutro kupuje rolke napinacza i trzeba sie wziac za wymiane. mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności