Skocz do zawartości
uszek

vr6 szarpie do 3 tys

Rekomendowane odpowiedzi

No i dopadlo mnie:)

Samochod tak jakby sie dlawil. Czy to na gazie czy na benzynie do 3 tys czasem mu sie szarpnie, i na wolnych tak jakby nie chodzil dobrze no i mam wrazenie ze jest zamulony, przewody zmienione, na BERU, na vagu wyskakuje blad sondy ale tylko na gazie(tak bylo od poczatku), poza tym nic innego. Przeplywomierz zmieniony byl pol roku temu, jest dobry zreszta nie ma znaczenia czy jest podpiety czy nie. Nawet nie wiem od czego zaczac w szukaniu.

Moze to byc jakas niewielka nieszczelnosc podcisnienia na przewodzie do serwa albo samo serwo? Juz sam nie wiem czego sie czepic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz na module z cewką to wymień i po sprawie.

Teraz nie jest to już takie drogie.

No chyba , że chcesz tak jak ja wymieniać wszystkie czujniki po kolei :manga

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na module oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o właśnie ja bym się przyłączył do pytania, czy taka nieszczelność może oddziaływać na pracę silnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieszczelność w dolocie?? sprawdź dokładnie dolot może strzelił ci gaz i cos sie rozszczelniło. Skoro nie ma zmian przy odpinaniu przeplywki to wszystko na to wskazuje ze i tak nie mierzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz bede jeszcze grzebal gaz nie strzelil jest sekwencja, wyglada to tak jakby nie palil na ktorys gar dobrze.

A nieszczelnosc w przewodzie do serwa to brak wolnych obrotów, falowanie i gasniecie auta jak opetane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a juz mysłąłem ze u ciebie nie ma co sie zepsuc, a ty prosze :taksobie

 

wpadnij do mnie- podmienisz moduł i bedziesz wiedział so i jak :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha chyba wiem stalo auto w wilgotnym garazu 2 tyg, i swoje to zrobilo, dzis go przegonilem troche i calkiem inaczej....

 

a passat ma to do siebie ze nie wiadomo co i kiedy:P ABS sie naprawil, wystarczylo plyn zmienic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie stał:zeco

 

a ty sie ze mnie smiejesz ze ja jezdze swoim raz w tygodniu po bułki:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo a kto mial nim jezdzic mlody nie umie jak wsiadzie do seata cos pozniej trzeba naprawiac ... passata nie dostanie ,zreszta wiesz jak jechal nad morze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem podobne oznaki, jak depnołem w gaz to jak by silnikiem lekko szarpało powymieniałęm wszystko sonde, kable, swiece, a okazało sie ze miałem przepalony 6 gar wymieniełem cewke i smiga jak ta lala :D

 

mogło wystepowac cos takeigo [ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności