Skocz do zawartości
papencjusz

Jakie są objawy uszkodzenia cewki zapłonowej?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kepinho1990

Witam:)

Mam passata b4 1.9 TDI (90k)

Pojawił się u mnie problem z nabieraniem prędkości?? Czym to może być spowodowane??

Jadąc autem jest ono mułowate i nagle dostaje blasku i nabiera prędkości.

Przy prędkości 40km/h, 60km/h,a czasami nawet przy 80km/h strasznie powoli łapie obroty silnika 2000tys/2500tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam:)

Mam passata b4 1.9 TDI (90k)

Pojawił się u mnie problem z nabieraniem prędkości?? Czym to może być spowodowane??

Jadąc autem jest ono mułowate i nagle dostaje blasku i nabiera prędkości.

Przy prędkości 40km/h, 60km/h,a czasami nawet przy 80km/h strasznie powoli łapie obroty silnika 2000tys/2500tys.

kąt wtrysku sprawdź filtr paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam od mechanika. Wszystko mi posprawdzał i niby jest dobrze, jest odcinany dopływ benzyny i pracuje na gazie. Pytanie co się stało z prawie 20litrami benzyny? Sprawdziliśmy bak i przewody i wszystko jest ok. A powiedzcie czy jeśli na wolnych obrotach jest przełączane na gaz, to w czasie jazdy na wysokich obrotach może z powrotem przestawić na benzynę? Acha co zauważyłem że kiedyś jak przełączałem na gaz to z tyłu z butli było takie metaliczne pstryknięcie, teraz nie ma. I jestem w kropce. Może muszę gazownika odwiedzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wracam od mechanika. Wszystko mi posprawdzał i niby jest dobrze, jest odcinany dopływ benzyny i pracuje na gazie. Pytanie co się stało z prawie 20litrami benzyny? Sprawdziliśmy bak i przewody i wszystko jest ok. A powiedzcie czy jeśli na wolnych obrotach jest przełączane na gaz, to w czasie jazdy na wysokich obrotach może z powrotem przestawić na benzynę? Acha co zauważyłem że kiedyś jak przełączałem na gaz to z tyłu z butli było takie metaliczne pstryknięcie, teraz nie ma. I jestem w kropce. Może muszę gazownika odwiedzić?
20L PB pewnie ktoś "pożyczył" a jeśli nie słyszysz tego pstryknięcia to musisz odwiedzić gazownika by wymienił elektrozawór lub wielo-zawór w butli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe żeby ktoś sobie pożyczył paliwo, no chyba, że w dzień na ulicy ktoś podszedł do niego otworzył wlew i spuścił paliwo. A w czasie jazdy może przełączyć się na benzynę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki przypadek ze jezdzic jezdzil dopoki nie dostała mi sie woda postał chwile ostygł osuszyło go odpalił pozniej zgasł i nie moglem go odpalic.. zapalilem od kolegi poprzez kabelki i działał chciałem nim ujechac to momentalnie gasł :) kupiem orginalna cewke zapłonowa BERU i jak narazie jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie raz nie palil na jeden gar, a drugi raz gdy padla to wogóle nie mogłem odpalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności