Skocz do zawartości
zejnowski

Kulig styczeń 2011

Rekomendowane odpowiedzi

no i ja znowu dam ciała :dupablada od tygodnia leżę na Unii :blady pompa mi nawaliła szybko nie wyjdę ehhh......:rozpacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj Andrzej zdrowie jest najważniejsze a spoty i spotkania to nie jedno jeszcze bedzie dopiero rok sie zaczoł a jest az 12 mięsiecy napewno na któryś bedziesz zdrowy życze Tobie kolego szybkiego powrotu do zdrowia bo z pompką wiesz jak jest jak jest sprawna to dobrze ale jak juz zawodzi to jest juz problem wieć wracaj szybko do zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Stasio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pompa mi nawaliła szybko nie wyjdę
Chłopie zapracowujesz się, kiedy nie podjadę do ciebie zawsze na stanowisku. Oszczędzaj się bo zdrowie najważniejsze. Również życzę jak najszybciej stanięcia na nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pompa mi nawaliła szybko nie wyjdę ehhh.
Andrzej szybkiego powrotu do zdrówka życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja również życzę szybkiego powrotu do zdrowia Andrzeju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana planów... sytuacja wygląda tak:

KULIG ODPADA ze względu na pogodę

 

Pozostaje akcja "ŁYŻWY"

I tutaj tak, miejsce: http://www.lodowisko.szczecin.pl

Data do wyboru:

sobota - OD 23:00

niedziela - DO 10:00

i właśnie tutaj jest problem...

 

Możemy siedzieć ile chcemy byle nie w tych godzinach podanych na stronie

 

1h = 200 zł i wchodzi ile osób chce, pożyczenie łyżew 7 zł

 

Ja szczerze powiem jestem za nocną zabawą, światełka itd. itp. tworzą super klimat.

 

W tych godzinach możemy sobie popijać herbatkę z prądem ;)

 

Jest jeszcze opcja wejścia tam w normalnych godzinach wtedy wychodzi 17 zł za godzinę jazdy z łyżwami, każdy dostaje kartę i jeździmy jak zwykli użytkownicy.

 

Decyzja do środy.

 

Inny pomysł... zmiana daty i od nowa wymyślenie miejsca itd.

 

 

Słucham uważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy pozamiatane a raczej pozalewane. Pogoda na 16 dni

 

---------- Post added at 14:50 ---------- Previous post was at 14:49 ----------

 

Dominik wpadliśmy jednocześnie :D

No nie wiem czy sobie poradzę na tak cienkich rolkach, a właściwie blaszkach na butach. Ale spróbować mogę. Co do godzin ja przeważnie o 22.00 jestem padnięty jak pies (taki styl życia). Nie jestem nocnym Markiem ale aby zobaczyc wasze mordki jestem w stanie przemęczyc jedną noc. Co do innych propozycji to na ognisko nad Szmaragdowym chyba za zimno ale hmm.... chyba sobie poradzę.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pompa mi nawaliła szybko nie wyjdę ehhh

Andrzej , ja również życzę szybkiego powortu do zdrowia , kuruj się i dbaj o nie bo jest ona najważniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak odpadam szychta od 19-tej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak odpadam szychta od 19-tej.
Ale z ciebie maruda, przecież łopiekun napisał że czeka na ewentalne inne propozycje. A ty szychta i szychta, zaczynasz być monotematyczny. O qtwa kończy mi się batyrka w laptoku prundu nie mam od 10. Nartka spadam koledzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
qtwa kończy mi się batyrka w laptoku prundu nie mam od 10.
To tak jak i Ty, tylko prundu nie ma i nie ma, rachunki trzeba płacić to i prund budziet. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my odpuszczamy jeśli miał by być spot nocny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZIMA DAŁA PLAME ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Dominik a czy nie lepiej zorganizowac sobie ognicho wiesz z tą godziną wieczorną troszke za puzno niektórzy z nas pracują na zmiany i wiesz po takiej zabawie na lodzie to rano zapomnij o wstawaniu do pracy no i te zakwasy a tak przy ognisku tez mozna sobie pogadusiac kubaske upiec lub kuraka itp to jest tylko takie moje zdanie ,,,,,,,,,,:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety na łyżwach nie pośmigam bo kontuzji się nabawiłem i kulas mi się kuruje dopiero , ale oczywiście chętnie wpadnę pogadać trochę , pośmiać się i zobaczyć znajome gęby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo kontuzji się nabawiłem i kulas mi się kuruje dopiero
Witaj w klubie. :P Następny kuśtyk. :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć Endrju :)

 

tylko że u mnie było troszkę gorzej , bo paleta zjechała w robocie z rolek i obcięłoby mi platwusa w kostce :( ale na szczęście buciory wzmacniane się targa i obeszło się na stłuczeniu i rozcięciu

ale szczerze mówiąc pory miałem prawie pełne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć Endrju

 

tylko że u mnie było troszkę gorzej , bo paleta zjechała w robocie z rolek i obcięłoby mi platwusa w kostce ale na szczęście buciory wzmacniane się targa i obeszło się na stłuczeniu i rozcięciu

ale szczerze mówiąc pory miałem prawie pełne

Panowie czy wam się tematy porąbały? Nie róbcie OT, teraz ważny jest ten kulig, ale na razie widzę marne zainteresowanie tematem.

Skłaniam się ku przełożeniu imprezy... myślę, że za 2 tyg. Powodem jest słabe zainteresowanie sprawą no i powoli wykruszają się nam ludzie.

Temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności